Calvados Étterem Siófok

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Calvados Étterem Siófok vélemények

Kiváló 2016. június 27.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a hely, az ételek, italok ára a normal helyekhez mérhető. Adagok abszolút rendben, ízléses tálalás, gyors kiszolgálás.
Kedves pincérek, mosolygós hölgy a fizetésnél.
A teraszon figyelnek a napernyőre, ha a nap úgy süt, arrébb tekerik, első a vendég.
Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, ha egy jót akar enni! Mi alig bírtunk hazagyalogolni!
Kiváló 2016. június 5.gyerekekkel járt itt
Már több mint egy évtizede rendszeresen járunk a Calvadosba. A tulajdonos az általam ismert legjobb vendéglátó, az ételek mindig frissek és finomak. A Calvados számunkra egyet jelent Siófokkal, tulajdonképpen az életünk részévé vált, sok-sok élményünk fűződik hozzá. A személyes kedvencem a rákragus tintahal és harcsa bármely formában.
Kiváló 2016. június 2.a párjával járt itt
Nagyon finomak az ételek, kedves kiszolgálás! Ajánlom mindenkinek!
Nagyon várom hogy újra eljöhessek ide.
Calvados Étterem Siófok - Külső kép
Gyenge 2016. május 17.a párjával járt itt
Nem ismertük a helyet, ismerőseink ajánlására mentünk. Hideg időjárás ellenére, az ajtó nyitva volt, egész végig fáztunk. Az ételek ízetlenek voltak. Üveges üdítő nincs, Cornélius gépi Colát kaptam, a pohár fele kb. tömény cukor volt. . . A pincér nem tudta, hogy lehet-e szép kártyával fizetni.
Kiváló 2016. május 16.családjával járt itt
Születés napi ebédre választottuk ezt az éttermet Mindennel elégedettek voltunk Kellemes környezet a Személyzet udvarias Nagyon gyorsan el készítették a megrendelt ételt ami nagyon finom volt Az árak korrektek Máskor is ezt az Éttermet fogjuk választani Akár egy kellemes Családi össze jövetelre Vagy ha csak egy finom ebédet vagy vacsorát szeretnénk Másoknak is ajánlom
Kiváló 2016. május 1., kollégákkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a Calvadosban. Céges rendezvényekre is kiválóan alkalmas, mi 35 fővel szülinapot ünnepeltünk. Nagyon barátságos hely, kedves személyzettel, minden kívánságunkat teljesítették. Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak. Hústálat készítettek részünkre, amelyen mindenki megtalálta amit szeret.
Máskor is őket választjuk.
Kiváló 2016. április 19.a párjával járt itt
Egyszerűen fantasztikus! Igazi ínyenceknek való. Ár-érték arány is rendben van, a kiszolgálás is első osztályú. Az étlap széles skálán mozog, mindenki megtalálhatja a kedvenc fogását.
A főnökkel is jól el lehet beszélgetni. Érződik, hogy szívvel dolgoznak, jó alapanyagokból és ez manapság nagy szó.
Ajánlom mindenkinek. Az adagok és a marketing is tökéletesen megfelelő.
Bercyboku
Kiváló 2016. április 11.családjával járt itt
Családommal tértünk be a Calvados-ba vacsorázni. A záróra közeli időpont ellenére rendkívül udvarias, figyelmes, szinte baráti kiszolgálásban részesültünk. A környezet hangulatos, az ételek kitűnőek, a művészi tálalás is figyelemre méltó. Szerintünk a város legjobb étterme, csak ajánlani tudjuk.
Kiváló 2016. február 14.családjával járt itt
Kedves Olvasók! Több éve járunk a Calvados étterem-be. Mindenkinek csak ajánlani tudom,ha valaki szereti az igazi házias ízeket,a kedves felszolgálást, egy megnyugtató tiszta helyen lenni,ahol gyorsan, mégis frissen-ropogósan készűlnek az ételek,az étel 100%-os frisseséghez mérten rendben vannak az árak is.
Kiváló 2015. december 16.családjával járt itt
Egy calvados – szóhasználatunkban – egy feles: egy kupica érlelt, ízes, aromás, önbizalmat adó párlat, amely nem hiányzik a jobb éttermek étlapjáról. A Calvados, a siófoki parton, számunkra – fogalom: az a biztos hely, ahol ízletesek (és szépek!
Calvados Étterem Siófok a térképen
8600 SiófokErkel Ferenc u. 11.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • kisállat bevihető • koktélok • konyhafőnök heti ajánlata
H-V
magyar, nemzetközi