Calvados Étterem Siófok

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Calvados Étterem Siófok vélemények

Kiváló 2015. december 6.a párjával járt itt
Ismét orvoskonferencia miatt jártunk Siófokon.A szálloda étterme helyett inkább a szemben lévő Calvados étteremben ebédeltünk férjemmel. Nem csalódtunk. A minőséget megtartották. A kiszolgálás gyors volt. A pincér udvarias. A felszolgált étel finom volt. Jó szívvel ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2015. október 10.a párjával járt itt
Az étellel, annak mennyiségével és minőségével teljes mértékben meg voltunk elégedve. A kiszolgálás gyors volt, előzékeny és udvarias. Az ital ajánlatuk passzol az ételeikhez, az árak az értékhez tökéletesen passzoltak! Barátnőm és Én örömmel távoztunk, ha alkalmunk akad ismét felkeressük majd a Calvados éttermet!
Kiváló 2015. szeptember 24.barátokkal járt itt
Baráti társasággal voltunk. Az eső elől mentünk be. A tulajdonos emberközeli, a felszolgálok udvariasak, segítőkészek. Az ételek finomak, minden igénynek megfelelőek. Távozásunk-kor a továbbutazásban is maximális segítséget nyújtottak. Az árak korrektek. A kerthelyiség hangulatos.Kellemes délutánokat töltöttünk itt.
Gyenge 2015. szeptember 8.a párjával járt itt
Több évig jártunk ide. Az ételek korrektek, az ár megfelelő volt. Sajnos sokat romlott az előző évhez képest. Az árak növekedtek, a minőség csökkent, és a hab a tortán a felszolgálási díj bevezetése. A sajátos humorú felszolgáló sem pozitív irányba viszi az éttermet.
Az egész már nem korrekt vendéglátás hangulatú.
Azt hiszem elszaladt a tulajdonossal a ló. . .
Kiváló 2015. szeptember 8.családjával járt itt
Változatos, laktató és finom ételkülönlegességek, reform ételek, több fogásos gyermekmenük, udvarias kiszolgálás, barátságos kerthelyiség és belső terem.
Teljes mértékben családbarát hely!
Az ételek gyorsan elkészülnek, nem kell fél órát várni a kiszolgálásra.
A legjobb választás egy hangulatos balatoni ebéd vagy vacsora elköltéséhez, akár a nyaralás minden napján! :)
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. augusztus 20.a párjával járt itt
Az étel finom volt és minden rendben volt addig, amíg a végén kérdeztük meg,hogy lehet-e kártyával fizetni. A pincér odament a főnökéhez, hogy megkérdezze lehet-e, mire a hölgy nagy pofavágások után közölte, hogy "Ha nagyon akarnak, akkor csináld. . . " Közölték, hogy mi menjünk be akkor fizetni. (Hordozhatós terminálról beszélünk.
Kiváló 2015. augusztus 15.a párjával járt itt
Udvarias, gyors, finom, mindenkinek ajánlom. Évek óta lakunk egy közeli szállodában, először véletlenül tértünk be ide,azóta csak ritkán hagyjuk ki. Kulturált, barátságos környezet,figyelmes kiszolgálás. A konyha kiváló, udvarias a kiszolgálás. Szezonon kívül is nyitva van, ugyanakkora választékkal és kiszolgálási minőséggel. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2015. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
A neten kerestünk rá a siófoki éttermekre és jól tettük, hogy a Calvados éttermet választottuk. Az étlap nagyon tetszetős és bőséges volt. A felszolgálók kedvesek és szolgálatkészek voltak mindannyian. Nagyon jó hangulatban telt a vacsora :)
Nekem külön nagyon tetszett, hogy volt többféle gyermek menü is. Szervizdíjat számolnak fel, kb.
Kiváló 2015. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Egy nagyobb társasággal jártunk ott vacsorázni!a kiszolgálás tökéletes volt, a hangulatról gondoskodtak az ott dolgozók!remek étlap, igazán finom ételekkel!!! Le a kalappal a tulajdonos előtt, ritka az ilyen vendéglátós!csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2015. augusztus 10.családjával járt itt
Az ételek nagyon finomak! Ajánlani tudom mindenkinek. Bár a vegetáriánus
választék nem túl nagy így is tudnám ugyanazt az ételeket. Bármit lehet elvitelre kérni(levest,házi üdítőt fő ételeket). A hús evő rokonaim is megvoltak elégedve a különféle ínyencségekkel, a kisgyerek problémát is nagyon jól megoldották: Ülés magasító, langyos gyümölcs leves,stb.
Calvados Étterem Siófok a térképen
8600 SiófokErkel Ferenc u. 11.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • kisállat bevihető • koktélok • konyhafőnök heti ajánlata
H-V
magyar, nemzetközi