Sándor Étterem Siófok

Sándor Étterem Siófok
Sándor Étterem SiófokSándor Étterem Siófok
Sándor Étterem SiófokSándor Étterem Siófok

Sándor Étterem Siófok bemutatkozása

A Balatontól mindössze 100 méterre található éttermünket 1987-ben nyitottuk. Az egykor családi kisvendéglőnek indult étteremben ma 130 fő, a kerthelyiségben további 100 fő tud helyet foglalni.
A magyar konyha házias ízeivel, helyi-szezonális alapanyagok felhasználásával készült fogásokkal, évszakonként megújuló étlappal, gyermekjátszótérrel és privát parkolóval várjuk Vendégeinket!

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Sándor Étterem Siófok vélemények

2013. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Nyáron 1-2 hétre biztosan lelátogatunk a Balatonra. Siófok a mi bevált helyünk, 10-ből kilencszer itt szállunk meg, itt étkezünk. A Sándor Étteremben most voltunk először, de az biztos, hogy nem is utoljára. Nagyon ízlettek az ételek, semmit nem hagytunk a tányéron. A kiszolgálás is kedves, barátságos, az étterem jó hangulató, a környezet csodás. Bátran ajánlom mindenkinek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Az étterem egy viszonylag jól reklámozott, jól megközelíthető helyen van, a kiszolgálás és az ételek minősége kifogástalan. A személyzet szolgálatkész és udvarias volt, a megrendelt ételekre nem kellett sokat várni, és nagyon izletes, szépen tálalt ételek voltak amiket rendeltünk öt fős családunknak.
Kiváló 2013. július 16.a párjával járt itt
Siófoki nyaralásunkat az étteremben egy ebéddel kezdtük. Nagyon szép helyen van az étterem. Kitűnő ételeket lehet itt elfogyasztani, tágas és világos az étterem. Remek a kiszolgálás. Nagyon hangulatos a hely. gondoltak a gyerekkel érkezőkre is, kis játszótér van a gyerkőcöknek. A Balaton part csak pár lépésre van az étteremtől. Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.
Kiváló 2013. április 29.gyerekekkel járt itt
Mi évek óta visszajáró vendégek vagyunk. Az elmúlt tiz év alatt nagyon sokat fejlődőtt az étterem. Nagyon szép és család barát lett az étterem. Az ételek minősége és mennyisége prima. Mi nagyon meg vagyunk velük elégedve. Családias hangulat és figyelmes, kedves kiszolgálás. A reggelitől a vacsoráig itt mindent megtalál az ember.
Sándor Étterem Siófok a térképen
8600 SiófokErkel Ferenc u. 30
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, kevés nemzetközivel