Sándor Étterem Siófok

Sándor Étterem Siófok
Sándor Étterem SiófokSándor Étterem Siófok
Sándor Étterem SiófokSándor Étterem Siófok

Sándor Étterem Siófok bemutatkozása

A Balatontól mindössze 100 méterre található éttermünket 1987-ben nyitottuk. Az egykor családi kisvendéglőnek indult étteremben ma 130 fő, a kerthelyiségben további 100 fő tud helyet foglalni.
A magyar konyha házias ízeivel, helyi-szezonális alapanyagok felhasználásával készült fogásokkal, évszakonként megújuló étlappal, gyermekjátszótérrel és privát parkolóval várjuk Vendégeinket!

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Sándor Étterem Siófok vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2020. augusztus 25.a párjával járt itt
Egyik Siófoki hotelban voltunk, és szerettünk volna ebédelni valahol a közelben. Az itteni értékelések alapján a Sándor étterem jónak ígérkezett, és nagyon közel is volt, így ebédidőben átsétáltunk.
2015. november 16.a párjával járt itt
Nem tartozik a legolcsóbb helyek közé, de nem is a megfizethetetlen kategória. Nem adnak gyomorpukantó adagokat, de 3 fogástól még kellemesen feszülősre eszi magát az átlag ember. Az ételek tényleg finomak és nem sablonosak.
2013. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Nyáron 1-2 hétre biztosan lelátogatunk a Balatonra. Siófok a mi bevált helyünk, 10-ből kilencszer itt szállunk meg, itt étkezünk. A Sándor Étteremben most voltunk először, de az biztos, hogy nem is utoljára. Nagyon ízlettek az ételek, semmit nem hagytunk a tányéron. A kiszolgálás is kedves, barátságos, az étterem jó hangulató, a környezet csodás. Bátran ajánlom mindenkinek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. július 30.a párjával járt itt
Tavaly is és idén is meglátogattam ezt az éttermet! Nem véletlenül esett az idén is erre a választásom. ;) Az ételek bőségesek és finomak! Csak ajánlani tudom ezt a helyet.
Lehet, hogy egy kicsit 'sokat' kell várni amíg az étel elkészül, de kit érdekel, amikor megéri a várakozás. :)
Én csak ajánlani tudom ezt az éttermet!
Kiváló 2017. október 25., üzleti partnerrel járt itt
Minden nagyon finom volt, a vendéglátás tökéletes, a kiszolgálás kifogástalan! Csak ajánlani tudom mindenkinek. Miért kell még tovább írni a jót? ! Két mondattal mindent el lehet mondani. . . . Most ez tényleg komoly? ! Már háromszor próbáltam elküldeni a pozitív értékelést, és a mind a háromszor az az üzenet jött vissza, hogy túl rövid.
Kiváló 2017. augusztus 26.családjával járt itt
Már többször ettünk itt családommal és mindig kedveses udvariasak voltak. Az ételek nagyon finomak. A gyerekeknek van hely ahol játszani tudnak.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Biztos hogy visszatértünk!
Kiváló 2017. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Nem ismertem ezt az èttermet, de ide szólt a fèlpanziós ellátásunk. Őszintén, elsőre nem vártam tőle sokat. De az első vacsi után tudtam, hogy értèkelèst írok majd róla. Kifogástan volt minden. 4 nap alatt nem tudtunk olyat kèrni, ami ne lett volna kiváló, friss, ízletes.
Kiváló 2017. július 23.barátokkal járt itt
Barátaimmal,gyermekekkel jártunk ebben az étteremben nyári fő szezonban. Barátaink ajánlották a helyet,ők vittek minket oda. Siófok aranyparttól nem messze balra található egy kis útcában ez az étterem. Hatalmas terasszal,igényesen kialakított vendég térrel,gyermek játszó sarokkal és a kerthelyiségben mászokával,hintaággyal.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 21.a párjával járt itt
Június elején jártunk párommal ebben az étteremben. Még érződött a nyár eleje, egész Siófok elég csendes volt, így ebben a kis utcában található étterem is. Rajtunk kívül még egy pár volt itt, ami meglepett a jó értékelés miatt. Tudok olyan éttermet Siófokon ahol tömegek vannak még februárban is, nem hogy június elején.
Kiváló 2014. február 27.gyerekekkel járt itt
2013 nyarán jártunk a Sándor étteremben a családommal. Nagyon finom ételek,kedves udvarias kiszolgálás,na és nem utolsó szempont az hogy az árak korrektek. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki Siófokon jár hogy térjen be erre a nagyszerű helyre és egyen egy jót. A legjobb az hogy az ételek ára tartalmazza a köretet is ami nem utolsó szempont. A parkolás ingyenes,a hely könnyen megközelíthető.
Sándor Étterem Siófok a térképen
8600 SiófokErkel Ferenc u. 30
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, kevés nemzetközivel