CE Plaza Hotel Siófok ★★★★

CE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

A CE Plaza Hotel legnépszerűbb csomagjai

CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció - hétköznapokon extra kedvezménnyel (1 éjtől)
Balatoni családi vakáció - hétköznapokon extra kedvezménnyel (1 éjtől)
06.02-21.
CE Plaza Hotel Siófok - Pünkösdi hosszú hétvége (1 éjtől)
Pünkösdi hosszú hétvége (1 éjtől)
59.800 Ft / 2 fő / éj-től teljes panzióval
05.17-20.
CE Plaza Hotel Siófok - Őszi wellness kalandok (min. 2 éj)
Őszi wellness kalandok
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

Kiváló 2018. január 3.gyerekekkel járt itt
Tökéletes volt minden, tisztaság, udvariasság kiváló. Egyetlen probléma, hogy a nagycsaládosok számára nehezen volt megoldható az étkezés, mivel nem tudtak asztalt biztosítani. Ez elég kellemetlenül érintett. Megoldás lehetett volna, ha egyszerűen kiteszik a 8 személyes asztalokra a foglalt táblát, ill.
2018. január 2.barátokkal járt itt
2017 december 29-től 2018 január 1-ig 3 éjszakát töltöttünk a szállodában. (5 felnőtt) Azt tapasztaltuk, hogy a szálloda erősen gyermek barát, ami a családosok számára nagyon kedvező, de így a gyerek nélkül érkező felnőttek háttérbe lettek szorítva.
Kiváló 2018. január 2.a párjával járt itt
Megmondom őszintén, kicsit tartottam a helytől. Az értékelések alapján rosszabbra számítottam, de a várakozásom mindent felülírt! Gyönyörű a szálloda kívül-belül, a személyzet segítőkész, az ételek változatosak, és szuperfinomak, a wellnes első oszályú, a programok emelték az ünnep fényét! ! ! !
Kiváló 2018. január 2.a párjával járt itt
Végre egy olyan hotel, akitől azt kaptam, amit vártam. Kedves személyzet, ízletes ételek, szép környezet.
Apróság, de a köntös, amit kaptam 3 helyen szakadt volt. Kicserélték, de az is szaladt volt és 3x akkora mint én.
Reggeliztetésnél vadászni kellett az ülőhelyet. Nekem kellett át pakolnom az előttünk étkezők maradványait.
2018. január 1.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a szalloda az egesz csaladnak,az etelek nagyon finomak voltak,a személyzet udvarias kedves,bár az étteremnél senki nem tájékoztatta a vendégeket,hogy a galérián is lehet enni,véletlenül jöttünk rá. A szobában sem volt semmilyen tájékoztató a szolgáltatásokról és azok árairól.
Kiváló 2017. december 14.gyerekekkel járt itt
Sok negatív vélemény olvastam a Hotelröl,de őszíntén kellemeset csalódtunk! Wifi-gyorss,ágy-kényelmes,medence víze-kellemes,tisztaság-megfelelö. . . Apró probléma azért akadt,3gyerekkel mentünk,de a gyerekek ágya nem volt megágyazva! Ez a legkisebb bajom volt,mert megcsináltuk mi! A föbb probléma hogy a vacsoránál nem gondolnak a gyerekekre!
Gyenge 2017. december 10.a párjával járt itt
Interneten találtunk ezt a szálláshelyet, és a leírás alapján és a fotókat megnézve arra a döntésre jutottunk, hogy ár-érték arányban megéri foglalni náluk egy wellnesst! Külső lakosztályt kaptunk, ami önmagában szép volt, csak az ablaki ami a főépülettel szembe nézett, teljes beláthatóságot nyújtott a fürdőszobába és az előtérbe is (csak az nem nézhette végig egy fürdőszobai bent tartózkodást, aki nem volt rá kíváncsi!
2017. december 7.barátokkal járt itt
Kellemes 2-napot töltöttünk a szállodában. A szoba átlagosnak mondható, a tisztaság elfogadható. A bekészített törölközök szakadtak voltak ,ez nagyon kiábrándító ,erre azért sokkal jobban kellene figyelni! ! ! A köntös meg egyenesen a szálloda szégyene ,tiszta szakadtak !
2017. november 27.gyerekekkel járt itt
A hotel elég jól megközelíthető,de a parkolás borzalmas,drága nehéz és zsúfolt. Az ételek fantasztikusak,bőségesek és pótolják őket. A személyzet kedves,a szobák tiszták de lehetne több csatorna a tv-n. A wellness részleg szép,tiszta és nekem egy kicsit zavaró hogy csak felválva mennek az elemek. A víz egy kicsit lehetne melegebb. Összességében jól éreztük magunkat.
Kiváló 2017. november 22.családjával járt itt
Kellemes két éjszakát töltöttünk el a hotelban. A pincérek a wellness részlegen lévő kollégák kedvesek voltak. A szobában az ágy részünkre kényelmes volt. Sajnos a mélygarázs rész valóban kicsi és alig volt szabad hely, sokan az utcán voltak kénytelenek megállni vagy a közelben lévő áruház parkolójában.
CE Plaza Hotel Siófok a térképen
8600 SiófokSomogyi Bacsó út 18.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád