CE Plaza Hotel Siófok ★★★★

CE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

A CE Plaza Hotel legnépszerűbb csomagjai

CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok - Pünkösdi hosszú hétvége (min. 2 éj)
Pünkösdi hosszú hétvége
119.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
05.17-20.
CE Plaza Hotel Siófok - Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok - Őszi wellness élmények (min. 2 éj)
Őszi wellness élmények
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. január 31.a párjával járt itt
Voltunk már egy pár helyen jól is éreztük magunkat de ez a hely mindegyiket felül múlta Személyzet figyelmes kedves az ételek kiválóak a masszás a fürdő is nagyon jó volt és a tisztaság A fürdőszobánkban ragyogott a kád a csap a wc mintha minden vadi új lett volna. Az ágyunkban a matrac a kényelmesnél is kényelmesebb volt.
CE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - VendéglátásCE Plaza Hotel Siófok - Vendéglátás
2017. január 27.gyerekekkel járt itt
A szálloda kényelmes,az ételek finomak voltak,személyzet nagyon kedves,segítőkész volt.Negatív dolog volt,hogy a víz hőfoka lehetett volna egy kicsit melegebb,de ettől függetlenül mi jól éreztük magunkat a szállodában.
2017. január 26.családjával járt itt
5 éves gyermekem nagyon jól érezte magát, mivel elég nagy játszóház áll a gyermekek rendelkezésére. A franciaágy minősíthetetlenül kényelmetlen volt. A matrac nem az ágyba való volt. Második éjszaka a gyermek aludt az franciaágyban, mi az ő kihúzhatós kanapéján. Étel finom volt, jól éreztük magunkat.
Kiváló 2017. január 25.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a CE Plaza Hotelben. Már a recepción nagyon kedves hölgyek fogadtak, akiktől minden információt megkaptunk, amire szükségünk volt. Az éttermi személyzet is fantasztikusan végezte a kiszolgálást, valamint az ételek is nagyon ízletesek voltak.
Kiváló 2017. január 23.gyerekekkel járt itt
Második alkalommal jártunk a CE Plázában Siófokon. Első alkalommal kettesben,szuper volt minden,nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon családias,gyermekbarát szálloda,ezért is mentünk vissza a gyerekekkel. Ismét nem csalódtunk. Élvezték a medencét,a szobát,az ételeket,kisfiunk pedig nagyon jól érezte magát a játszóházban. Még biztos visszamegyünk.
Kiváló 2017. január 23.a párjával járt itt
3 évvel ezelőtt jártunk itt először, nekünk màr akkor is nagyon tetszett. A személyzet kedves, intelligens, az ételek nem különlegesek, de finomak és bőségesek, minden igényt kielégítőek. A szoba kimondottan tiszta és tágas. Nekem a hotel labirintus-jellege is tetszik, megvan a maga hangulata.
2017. január 20.a párjával járt itt
Sajnos nem állt eddig módunkban ehhez hasonló szolgáltatás igénybevétele, így szerettük volna ha ottlétünk tökéletesre sikerül. Nem kellett csaódnunk, nagyon jól éreztük magunkat!
Kiváló 2017. január 16.gyerekekkel járt itt
Remekül éreztük magunkat bár csak 2 éjszakát voltunk de még tuti megyünk.a 4 éves kisfiunk is oda volt teljesen.csendes, pihentető, emlékezetes hétvége marad.koszonjuk szepen. :)
2017. január 6.gyerekekkel járt itt
Modern környezet,minden igényt kielégítö szolgàltatások:bàr ,wellnes,fitness,jàtszòhàz.Kènyelmes,tàgas szoba,az ételek finomak,bàr a reggeli kissé egyhangú.Összességében mindennel meg voltunk elégedve,szívesen ajànlom mindenkinek!
Kiváló 2017. január 2.a párjával járt itt
Kiváló szálloda, kedves, udvarias, segítőkész személyzettel, tökéletes tisztasággal. A wellness részleg kitűnő volt, a teltház ellenére is tudtunk úgy fürödni, hogy szinte egyedül voltunk a medencében. A szaunázás, pezsgőfürdőzés, élménymedence remek volt! A szilveszteri programot nagyon élveztük.
CE Plaza Hotel Siófok a térképen
8600 SiófokSomogyi Bacsó út 18.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár