CE Plaza Hotel Siófok ★★★★

CE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

A CE Plaza Hotel legnépszerűbb csomagjai

CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok - Pünkösdi hosszú hétvége (min. 2 éj)
Pünkösdi hosszú hétvége
119.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
05.17-20.
CE Plaza Hotel Siófok - Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok - Exkluzív tavaszi CE Plaza randevú 14 % kedvezménnyel (min. 2 éj)
Exkluzív tavaszi CE Plaza randevú 14 % kedvezménnyel
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2014. július 1.gyerekekkel járt itt
Két gyermekemmel töltöttem itt 1 hetet.Mivel még a tó nem volt meleg,így kihasználtuk a szálloda fürdőjét, amit a gyerekek nagyon élveztek. Az étel is jó volt, az ajándék extráknak /koktél-, masszás kupon/ külön örültem. A szoba kényelmes és tágas volt, a személyzet segítőkész.Valószínű jövőre is eljövünk ide.
Átlagos 2014. június 28.gyerekekkel járt itt
Szép helyen van a belvárosban. Minden elérhető volt. Sajnos megérkezésünknél tapasztaltuk a parkolás hiányosságait. A szoba felháborító volt. Nem tudtunk kipakolni, nem volt egy normális zárt szekrény. Az ágyak kényelmetlenek voltak. Welnes pocsék, büdös, amit beigértek nem teljesült. Játszóház tökéletes volt, minden gyerek élvezte.
Kiváló 2014. június 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes négy éjszakát töltöttünk el a szállodában a családdal. Négyen voltunk egy szobában, de a szoba tágas volt, így elfértünk, a tisztasággal is minden rendben volt. A gyerekek rendkívül élvezték a medencéket. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Az ingyenes parkolási lehetőséget is könnyedén megtaláltuk. Az étterem színvonalát éreztem egyedül 4 csillag alattinak.
Kiváló 2014. június 14.a párjával járt itt
Áprilisban töltöttünk el kedvesemmel 2 éjszakát és 3 nappalt. Megérkezésünkkor a recepción minden el volt készítve fogadásunkra. Kedvesek,figyelmesek voltak. A teremgarázs használata díjköteles de még a bejelentkezéskor felhívták figyelmünket h hol lehet ingyenesen parkolni. A szoba tiszta,rendezett,minden igényt kielégítő volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2014. június 13.a párjával járt itt
Múlthétvégén voltam itt a párommal, 2 nap-1 éjszakát töltöttünk a hotelban. Az elején kellemes meglepetés ért minket,mert mi úgy tudtuk hogy csak reggeli van a csomgaban,de kiderült hogy félpanziós. A fogadtatás nagyon kedves volt,jóval előbb érkeztünk mint 15,00 óra,de a recepciós hölgy mosolyogva közölte hogy foglaljunk helyet és azonnal utánanéz hogy kész-e a szobánk,nem is kellett 10 percet várni és elfoglalhattuk.
2014. június 12.gyerekekkel járt itt
Vegyes érzésekkel vettük meg az akciós kuponunkat,mert sok negatív kritikát olvastunk előtte róla. . 3 nap 2 éjszakát töltöttünk ott,a 2 éves fiúnkkal. Mivel már jártunk 4* szállodában,így ezt nem értékeltünk annyinak. A szoba takarítása felületes volt,a medence nagyon klóros,és lehangoló volt a körülötte lévő fal látványa.
Kiváló 2014. június 11.gyerekekkel járt itt
Májusi hétvége . Nagyon jó 3 napot töltöttünk itt. a Május 1-i hétvégét választottuk pihenésre. Két baráti pár egy gyerekkel mentünk, félpanziós ellátással. Érkezéskor kellemes meglepetés parkolásért nem kell fizetni. Becsekkolás könnyen ment, nagyon szép szobákat kaptunk. Egymással szemben.
Kiváló 2014. június 9.a párjával járt itt
Barátnőmmel, nagyon kellemes hétköznapokat töltöttem el az Önök szállodájában. Udvarias, segítőkész volt a személyzet, a wellness részlegen is. Tiszta, kellemes és kényelmes volt a szobánk. Kitűnő, magyaros, jól fűszerezett és bőséges volt az étel választék. (A szakácsnak személyesen is megköszöntem!
Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
Tetszett, hogy nagyok a medencék. A személyzet udvarias, segítőkész. Az étteremben a pincérek nagyon udvariasak, gyorsak. Finom az étel.
Gyerekek részére változatos programokat szerveznek egész nap.
Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Másoknak is bátran ajánlom.
Az épület elsőre kicsit labirintusosnak tűnik, de meg lehet szokni.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Születésnapomra "leptem" meg magam és hét éves gyermekem egy wellness pihenős hétvégére! Csodálatosan és tökéletese sikerült mindkettőnknek! Először is Kedves Vendéglátóink aprócska, de annál kedvesebb szülinapi köszöntővel leptek meg minket a szobánkban! Igazán megható volt!
CE Plaza Hotel Siófok a térképen
8600 SiófokSomogyi Bacsó út 18.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár