CE Plaza Hotel Siófok ★★★★

CE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

A CE Plaza Hotel legnépszerűbb csomagjai

CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok - Pünkösdi hosszú hétvége (min. 2 éj)
Pünkösdi hosszú hétvége
119.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
05.17-20.
CE Plaza Hotel Siófok - Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok - Őszi wellness élmények (min. 2 éj)
Őszi wellness élmények
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

Gyenge 2014. október 12.a párjával járt itt
Nos Hotel kupon-on keresztül jutottunk ide! 8 órát tudtunk eltölteni a mesésnek hitt hétvégéből,mert a mellettünk lévő szobában hangoskodtak,még éjfélkor is! 2szer szólt az őr nekik,nem történt semmi! Párommal hajnali fél 1-kor befejeztük az ott tartózkodást! Az ember egy ilyen helyre azért megy, hogy pihenjen.
Átlagos 2014. október 6.a párjával járt itt
Recepción kedvesen fogadtak. A szoba szép viszont az ágy nagyon kényelmetlen. A párom lyukas fürdőköpenyt kapott. Az ételek nagyon finomak, a személyzet kedves és segítőkész. Wellness jó kielégítő. A szálloda nagyon szép és jó a kihasználtsága. A mélygarázs lehetne ingyenes hiszen csak a szálloda vendégei használhatják.
2014. október 1.gyerekekkel járt itt
A személyzet nagyon kedves,és segítőkész! Az ételek nagyon finomak voltak! Az autòk számára nagyon kevés parkolòhely van,sajnos a kevés és szűkös parkolás miatt,neki is ment egy figyelmetlen sofőr az autònknak! Lehetne ingyenes a mélygarázs,végül is csak a szálloda vendégei használják! Vagy lehetne kedvezőbb áron!
Átlagos 2014. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
Szobában pergett a vakolat a falról és a wellness részlegben is. A szálloda befogadóképességéhez a medence elég kicsi volt. A medencében a medence sarkában a vízben össze volt gyűlve a kosz! Az ételek finomak voltak, viszont, ha pl. a rántotta elfogyott, nagyon sokat kellett várni a következő adagra, ami nagyon kevés volt az étkező emberek létszámához képest.
2014. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
A szálloda kialakítása nagyon szuper, minden része ki van használva, ahhoz képest, hogy maga az alapterülete nem túl nagy. A játszóház is remek, a személyzet kedves és jól végzi a dolgát, az ételekkel is meg voltunk elégedve, mindent pótoltak ami fogyott, még az étkezés vége előtt is.
2014. szeptember 17.a párjával járt itt
2014. szeptemberében töltöttem el három napot itt a családommal. Igazából súlyos kivetni valót nem találtunk, sőt a személyzettel, a tisztasággal maximálisan meg voltunk elégedve. Az étterem hangulatos, az ételek finomak voltak. Igaz nem mindenről tudtuk, pontosan mit is eszünk, pedig megérdemelte volna az a mártás, vagy sült hús, hogy nevesítsék.
Gyenge 2014. szeptember 14.a párjával járt itt
Két szóval tudnám leginkább jellemezni az ott töltött 5 napot, kritikán aluli! Évente kétszer ellátogatunk az ország valamely pontjára a párommal egy picit kikapcsolódni. Idén nyáron kimaradt a nyaralás, így izgatottan vártuk a pár nap pihenést. Elkövettem azt a hibát foglalás előtt, hogy nem olvastam véleményeket, így picit az én hibám is a rossz választás.
2014. szeptember 9.barátokkal járt itt
Nem szeretem a Balaton déli partot igy siofokot sem de ere a szállodára eset a választás egy másik család miatt. a szálloda rendben van talán a szobák kicsik de nem a szobában akartunk lenni.wellness jo semmi extra de jó. ami parádés a gyerekeknek a játszó szoba minden igényt ki elégit.reggeli vacsora rendben van nem csalodtam.
2014. szeptember 9.a párjával járt itt
A wellness viszonylag kicsi, de elfogadható. A szálloda és a szobák berendezése modern és nagyon szép, de ez ízlés dolga! A szállodában több lift is található, ahol a szoba volt 2 lifttel tudtam eljutni, de ez nem okozott nagy gondot. Az éttermi ellátással elégedett voltam, sok minden megtalálható volt a svédasztalon, így megtaláltam a saját ízlésemnek valót.
2014. szeptember 1.a párjával járt itt
A recepción kedves, udvarias fogadtatásban volt részünk. Nem így a fürdő részleg recepcióján, ahol átvehettük a tiszta fürdőköpenyt koszos kötővel. (Hogy miért nem egyben mossák? ) Vasárnapi fürdőzésünkkor észlelt leázott ragtapaszt még kedden is láthattuk. A szálloda tisztaságával nincs baj, de a fürdő. . . .
CE Plaza Hotel Siófok a térképen
8600 SiófokSomogyi Bacsó út 18.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár