CE Plaza Hotel Siófok ★★★★

CE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

A CE Plaza Hotel legnépszerűbb csomagjai

CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok - Pünkösdi hosszú hétvége (min. 2 éj)
Pünkösdi hosszú hétvége
119.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
05.17-20.
CE Plaza Hotel Siófok - Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok - Őszi wellness élmények (min. 2 éj)
Őszi wellness élmények
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2013. április 28.a párjával járt itt
2012 májusában hétköznap voltunk a szállodában. Jól éreztük magunkat a wellness részleggel is megvoltunk elégedve. Az ételek finomak voltak bőséges volt a választék. A szoba szép tiszta és kényelmes volt a személyzet segítőkész. Nagyon tetszett a belváros szép a főtér. Egyszóval jól éreztük magunkat máskor is szívesen visszatérnénk. Másoknak is szívesen ajánljuk.
2013. április 27.gyerekekkel járt itt
Egy hétvégét töltöttünk gyermekeinkkela szállodában.Tapasztalatunk,hogy nagyon szép és modern.A szobát elsőre egy kicsit nehéz volt megtalálni,egy kicsit labirintusnak tünt.Az étteremben finom volt minden.A wellnessnek ugyan nem túl nagy medencéje van,de nagyon jó. Egyszóval ide bármikor vissza jönnénk.
2013. április 23.családjával járt itt
2 éjszakát töltöttem el családommal a hotelben. A Hotel szép, modern kialakítású, tiszta, udvarias és szolgálatkész kiszolgálással. A medencetér kicsi, visszhangzik a gyermekek kiabálásától. Praktikus lenne egy közvetlen napozóterasz kialakítása. Az étterem is hangulatos, finomak, minőségiek a felkínált ételek. Összességében jó benyomást tett ránk.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Az elmúlt év őszén egy hétvégét töltöttem a szállodában férjemmel. Nagyon szép és igényes a szoba és az étterem is. A wellness részben nagyon sok szauna használatára van lehetőség. Sajnáltam azonban, hogy csak egy nagy medence volt és egy jakuzzi. Siófok ősszel is nagyon szép. A belvárosban és a Balaton partján is nagy sétákat lehet tenni.
2013. április 23.barátokkal járt itt
4 éjszakát töltöttünk el,baráti családdal. A személyzet rendkívül udvarias és segítőkész volt. Az ételek változatosak és finomak.
A wellnes részleg tetszett a masszírozások nagyon kellemesek voltak, igaz ez kissé drága. Ami nem nyerte el a tetszésünket az a törölközők és a fürdőköpenyek állapota. Ennek ellenére szívesen megyünk vissza, és ajánljuk másoknak is.
2013. április 23.a párjával járt itt
Két alkalommal is voltunk a férjemmel a szállodában. Első alkalommal a megnyitás után nem sokkal, akkor még voltak apróbb fennakadások az étteremben. Ettől eltekintve jól éreztük magunkat. Másod sorban szilveszterezi voltunk ami nagyon jól sikerült,jó volt a program,az étele finomak voltak,szóval mindent összevetve kellemes minden.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk itt akkor még barátommal,de itt történt meg az amire minden lány vágyik! :) Kaptam egy csodaszép jegy gyűrűt :)
Ezen kívül nekünk minden tetszett! Voltunk már több helyen is,de nekünk ez tetszett a legjobban. Pedig kicsit féltünk tőle ,mert sok negatívumot olvastunk,de szerencsére nem kellett megbánnunk a döntésünket! :) A jövőben mindenképp szeretnénk még vissza térni! :)
2013. április 23.a párjával járt itt
2012. szeptemberben 3 napot töltöttünk itt a párommal. Alapvetően elégedettek, voltunk, kivéve az összetolt ágyakat, amik reggelre szét vándorolnak így valaki a két matrac között ébred. Nem értem milyen megfontolásból kell egy jó hotelt ilyen aprósággal elrontani, nem trendi a franciaágy? ? A Hotel stílusa berendezése nagyon tetszetős igényes. A személyzet segítőkész.
Összességében jól éreztük magunkat.
Szörnyű 2013. április 23.családjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk itt a családommal, de elég is volt. Azt gondoltam a fényképek alapján ami a szálloda honlapján van,ez egy minőségi hely, de sajnos nem az volt. Az ágynemű, törölköző és fürdőköpeny szakadt (lyukas) volt amit szerintem egy 2* szálloda se engedhetne meg magának nem egy 4*-nak titulált.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
A párommal egy super hétvégét töltöttünk el! Naon szinvonalas modern szállóda,finom ételekkel,hangulatos kellemes környezettel,a Wellness részlege fereteges volt,többféle szolgáltatást kiprobáltunk!Nem csalodtunk ,kedves,segitökész személyzet...Máskor is elmegyünk,és másoknak is ajáljuk..!:))
CE Plaza Hotel Siófok a térképen
8600 SiófokSomogyi Bacsó út 18.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár