CE Plaza Hotel Siófok ★★★★

CE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

A CE Plaza Hotel legnépszerűbb csomagjai

CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok - Pünkösdi hosszú hétvége (1 éjtől)
Pünkösdi hosszú hétvége (1 éjtől)
59.800 Ft / 2 fő / éj-től teljes panzióval
05.17-20.
CE Plaza Hotel Siófok - Őszi wellness kalandok (min. 2 éj)
Őszi wellness kalandok
09.01-12.22.
CE Plaza Hotel Siófok - Őszi wellness élmények (min. 2 éj)
Őszi wellness élmények
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

Átlagos 2013. október 7.csoporttal járt itt
A fotók alapján többre számítottunk! Csendes, nyugodt helyen van a szálloda. A wellness az nagyon gyenge volt, túl hideg volt a víz, semmi extra. A szoba tiszta volt, de az ágyak kényelmetlenek voltak. Az étkezésnél csak az ételek hőfokával volt baj, mindig minden hideg volt! A szálloda személyzete viszont udvarias segítőkész kedves volt!
Szörnyű 2013. október 7.a párjával járt itt
Szobák hangszigetelése egyenlő a nullával, az üvöltöző rohangáló gyerekek és a szomszéd szobából áthallatszó beszélgetések és zajok élvezhetetlenné teszik a helyet. Az élménymedence szökőévente produkál élményt, magyarul ki kell várni. A Jakuzzi 30 fokos mnt a levegő szóval nem jakuzzi, hanem egy kád langyos víz.
Gyenge 2013. szeptember 26.a párjával járt itt
Nagy csalódás volt az egész Hotel! Parkolás, wellnes (bár gyerekbarát hotelnak hittük, sehol egy gyerekmedence). Játszóházat hirdetnek, ám egy felfújt gumivárnál és néhány lepukkant játéknál nincs több! A várat ráadásul egy konferencia miatt az utolsó nap megszüntették, helyette egy sötét lyukba rakták a játszószoba szerűséget.
Kiváló 2013. szeptember 26.egyedül járt itt
Tisztelt Cím!

Ezúton mondok köszönetet minden szállodai dolgozónak a kényelmes, gondtalan pihenésemért. Minden nagyon jó volt, kivéve a fürdő vízhőmérsékletét találtam hidegnek, így ott nem tölthettem annyi időt amennyit valójában fürdőzésre szántam, de ettől függetlenül nagyon jól éreztem magam a szállodában. Üdvözlettel
Gyenge 2013. szeptember 24.a párjával járt itt
Tavalyi évhez képest jelentősen esett a színvonal. Vacsoránál teltház volt - köszönhetően a kuponosoknak -, így koszos asztalhoz ültünk le többször is, evőeszközt mi vadásztuk össze, pincérek sz. . . k az egészre. [moderálva - a szerk. ]
Menzás ételek voltak, a tálcát hiányoltuk csak és a dagadt konyhásnéniket, akiknek ez az étel megfelel, azok még soha nem jártak normális 4* szállodában.
2013. szeptember 22.a párjával járt itt
Nem tetszett: a szoba a földszinten volt, a belső udvarra nézett, ezért a sötétítő függönyt elhúzva kellett tartani, hogy ne lásson be mindenki a szobába! Szakadt volt a fürdőköntös, a csere se volt jobb!
Rendkívül kedves, segítőkész személyzet, kiváló konyha és finom ételek! Welness részleg kellemes volt.
2013. szeptember 22.a párjával járt itt
Az első napon kicsit csalódottak voltunk, mert az élménymedence vize túl hideg volt és a pezsgőfürdő is inkább csak langyos. Másnapra viszont változott a helyzet, valószínűleg mert több volt a vendég, pár kisgyermekes család is érkezett. :)
Teljes ellátást kaptunk, az ételek változatosak voltak, így annak ellenére, hogy ebédet és vacsorát is a szállodában fogyasztottuk, nem találtuk egyhangúnak.
Átlagos 2013. szeptember 20.a párjával járt itt
Sok dolog tetszett a szállodában, amit hosszú lenne felsorolni, de én inkább a hiányosságokat említeném meg. A szobához 1 kulcsot (kártyát adnak) A fürdőszobában nincs konnektor a villanyborotvának. A NET erőssége nagyon gyenge és szakadozó. Az ágy mellett elhelyezett kapcsolók, rosszul vannak elhelyezve.
Kiváló 2013. szeptember 20.a párjával járt itt
Nagyon kellemes 4 napot töltöttünk a CE Plaza Hotelben, amely színvonalas és jól felszerelt. Udvarias volt a személyzet és tiszta kényelmes a szobánk. Az ételek választéka bőséges és nagyon ízletes volt.
Külön dicséret a szakácsnak! A wellness részleg is nagyon szép. A víz 2-3 fokkal melegebb lehetne. A masszást, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Átlagos 2013. szeptember 11.a párjával járt itt
A honlapon feltüntetett reklámozott dolgokból a felét nem tudtuk élvezni! Vagy megszűnt vagy nem működött! Bezárták az egész wellness részleget, se fürödni se semmit nem lehetett! Indok: karbantartás! ! De akkor minek fogadnak vendégeket! ! ! Én-mi még ekkorát egy szállóban sem csalódtunk! Még jó,hogy kuponnal mentünk így is sok volt!
CE Plaza Hotel Siófok a térképen
8600 SiófokSomogyi Bacsó út 18.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád