Hotel Azúr Siófok ★★★★

Hotel Azúr Siófok
Hotel Azúr SiófokHotel Azúr Siófok
Hotel Azúr SiófokHotel Azúr Siófok

A Hotel Azúr legnépszerűbb csomagjai

Hotel Azúr Siófok - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
2026.04.12-ig
Hotel Azúr Siófok - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár félpanziós ellátással
2026.04.12-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Azúr Siófok vélemények

2016. június 15.üzleti partnerrel járt itt
Kellemes és tágas hotel. A lobby / recepció rész nekem nagyon tetszett. Hangulatos színek és nagy terek. A wellnes kimondottan jó, nem az 5x10 medenc, ha nem van egy pár, lehet válogatni :) . A szoba kellemes és modern,igaz volt egy penész folt a fürdőben, de ecettel megoldották. Az ételek és az italók jók vanválaszték, az árak viszont az erősebb négycsillagfelé húznak :( .
Hotel Azúr Siófok - WellnessHotel Azúr Siófok - WellnessHotel Azúr Siófok - BelsőHotel Azúr Siófok - Külső képHotel Azúr Siófok - BelsőHotel Azúr Siófok - VendéglátásHotel Azúr Siófok - VendéglátásHotel Azúr Siófok - Wellness
Kiváló 2016. május 26.a párjával járt itt
Életem első Balaton parti élménye. Párommal nagyon jól szórakoztunk. Kihasználtuk a hotel nyújtotta lehetőégeket, mindent kipróbáltunk. Legjobban a finn szauna és az illatkamra jött be. Használtuk a jacuzit és a medencéket is. Maradandó emlékeket nyújtott. Örültünk volna, ha a nap több, mint 24 órából állna.
2016. május 20.a párjával járt itt
Pünkösdi hétvége
Mint még sokan mások, párom és én is az aktív dolgozók mindennapjait éljük ebben a rohanó világban. Május első napjaiban tudatosult bennem, hogy 16. -a Hétfő munkaszüneti nap lesz. Este fel is tettem neki a nagy kérdést: - Elmegyünk wellnesselni pünkösdkor? - Válasszunk hotelt! –hangzott a gondolkodás nélküli válasz.
2016. május 18.családjával járt itt
Kiemelt időszakban voltunk a hotelben és úgy látszik kiemelt időszakban előfordulhat, hogy nem jut a gyerek vendégeknek köntös ami azért bosszantó, mert ha tudom, hogy ilyen előfordul akkor becsomagolom a bőröndbe a sajátunkat. Ugyanígy a szoláriumozás előtt jó lett volna sminklemosó (szerintem ez alap és ki is volt írva, hogy a wellnes recepción kérhető) ám ez elfogyott.
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Először jártunk itt pünkösdi hosszú hétvégén. Nagyon szép, tiszta szálloda! A szoba tágas, az ágy nagyon kényelmes! A wellness részleg kiváló, a szaunák tökéletesek!
A személyzet kedves, segítőkész. Az éttermi választék bőséges, minden szempontból megfelelő, ízletes.
A park nagyon szépen gondozott.
Csak ajánlani tudom mindenkinek! Mi még vissza térünk :)
Hotel Azúr Siófok - Belső
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Mi egy 2 napos 1 éjszakás kis rövid hétvégére érkeztünk párommal a szállodába. Könnyen megközelíthető volt kocsival a szálláshely. Már maga a szálloda látványa lenyűgözött és a bejárat hívogató volt. Sajnos a szobánk nem Balatonra néző volt, de ez gondolom felár ellenében megoldható lett volna, de ezt leszámítva korrekt tiszta és felszerelt, modern szoba fogadott minket.
Hotel Azúr Siófok - KörnyékHotel Azúr Siófok - Környék
Átlagos 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
A szálloda gyerek barát jelzővel hirdeti magát, de ha valamilyen konferencia van a gyerekek el vannak felejtve. Nagyon hiányzot a gyermek animáció, 2016 05. 06. -tól. Lehet hogy ilyenkor a konferencia (külföldi)fontosab, de nem hiszem el, hogy a szállodába lévő kevés gyereknek nem lehetett volna csinálni egy esti foglalkozást, ha máshol nem a 3.
Kiváló 2016. május 13.családjával járt itt
Harmad ízben jàrtunk itt karácsonyi ajándék anyukàmtól. a welnest nekem találták ki, minden van az ablakon àt hallod a Balaton hangját a medencéből látod a Baltont A szaunák a kedvencem szinte ùgy kell kdobni esténként,az étterem Kánaán minden van magyaros franciás laktózmentes ilyen süti, olyan süti.
2016. május 6.kollégákkal járt itt
Munkaértekezletre indulok a siófoki Azúr szállodába. Évekkel ezelőtt már jártam itt. Úgy emlékszem közvetlenül a kikötő mellett van, ezért GPS és térkép nélkül indulok. Várom a szállodát előjelző, útbaigazító táblát a 7-es út mellett, de nem találom. Legutóbb még nem volt meg a vasút alatti átjáró, ezért elbizonytalanodom, hogy átmenjek, vagy inkább keressek tovább.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
AZÚR, AZ ÚR! Az emlékek még bennem élnek, bár a hónapok gyorsan telnek. Párommal az új évet kezdtük itt, a szilveszter és az ó év gyötrelmeit pihentünk ki. Esett a hó mikor megérkeztünk, így a városban csak egy rövid sétát tettünk, de annál többet wellnesseztünk, és nagyon finomakat ettünk!
Hotel Azúr Siófok - WellnessHotel Azúr Siófok - BelsőHotel Azúr Siófok - Vendéglátás
Hotel Azúr Siófok a térképen
8600 SiófokErkel Ferenc u. 2/c.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár