Hotel Azúr Siófok ★★★★

Hotel Azúr Siófok
Hotel Azúr SiófokHotel Azúr Siófok
Hotel Azúr SiófokHotel Azúr Siófok

A Hotel Azúr legnépszerűbb csomagjai

Hotel Azúr Siófok - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Azúr Siófok vélemények

Gyenge 2014. december 2.családjával járt itt
A férjemmel, gyermekeimmel, és édesanyámmal foglaltunk szállást egy hétre. A héten viharok, és nagyon rossz idő volt, amit a wellness részen bezárt ablakokkal, ajtókkal próbáltunk kint tartani. Azonban, az ajtóktól kb. 3 méterre lévő babamedencére nyitották FOLYAMATOSAN az ajtókat, azzal "megmagyarázván", hogy friss levegő jöjjön be!
2014. október 22.kollégákkal járt itt
2014. októberben 2 napos konferencián vettem részt a szállodában. Mindenkinek ajánlani tudom - szervezőnek és rendezőnek egyaránt - a több épületegyüttesből álló szállodát. A szobák tiszták, a konferencia helyszínek jól megközelíthetőek, a wellness részleg a több medencével és szaunával kielégíti a pihenni vágyókat.
Kiváló 2014. október 2.a párjával járt itt
Egy éven belül kétszer jártam ebben a szállodában. Elősször egy konferencián. Az itt tapasztaltak alapján később már a férjemmel voltam. Csak jót tudok róluk mondani. Figyelmes személyzet, tisztaság, rugalmasság. Az apartmannal nem volt gondunk, itt parkolást sem kellett fizetni, szerintem ez is jó.
Kiváló 2014. augusztus 26.családjával járt itt
Nekünk nagyon tetszik ez a szálloda. A szolgáltatás, a kényelem, a csodálatos, színes
wellness, /kültéri, beltéri/ lehetőséggel, minden igényt kielégít . Mi szívesen járunk vissza, és még eddig sosem csalódtunk benne. Ajánlani tudom mindenkinek,fiataloknak, idősebbeknek,családosoknak egyaránt. Mindenki meg találja
amire vágyik a pihenése során.
Kiváló 2014. augusztus 26.kollégákkal járt itt
Gyönyörű elhelyezkedésü, pompás komplexum, folyamatos fejlesztésekkel. Személyzet kiváló, rugalmas. A házi gyermekorvosok tavaszi talalkozásának helye, nagyon szeretjük, én a családomat is msgammal szoktam vini, mert gyermekeknek is csodás. A Balaton parti strand resz es a kulso medence oazar, fantasztikusan tiszta levego es Balaton"illat".
Átlagos 2014. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Egy kellemes családi hétnek néztünk elébe. Sajnos a hely nem hozta azt amit egy prémium hoteltől elvárnánk. Mik voltak a hibák? - Érekzéskor a wc nem volt a szobába kitakarítva
- A terszajtón nem lehetett kimenni csak ha letakarítod a pókhálót. - WC papír elfogyott, nem is akarták pótolni, külön kellett szólni.
2014. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
A karácsonyi ünnepeket családommal töltöttem itt mindenki nagyon jól érezte magát Én már voltam előtte itt nyáron is minden nagyon jó volt akkor is . A személyzet figyelmes , udvarias. A szobák kényelme, tisztasága kielégítő.
Az étel választék remek. A wellness legjobb része nekem legalább is a sodrómedence volt.
Mindenkinek ajánlani tudom mert nagyon kellemes szálloda.
Hotel Azúr Siófok - Wellness
Kiváló 2014. július 7.gyerekekkel járt itt
Kislányommal voltunk Siófokon, a Hotel Azúrban. A téli szünetben is itt voltunk, mivel nagyon meg voltunk elégedve, gondoltuk megnézzük milyen nyáron. Ha valaki megkérdezné, melyik alkalommal éreztük magunkat jobban nem tudnék válaszolni. "Megfenyegettük" Őket, hogy a téli szünetben megint visszajövünk.
Kiváló 2014. június 22.családjával járt itt
A Hotel Prémium részében szálltunk meg. A szobánk gyönyörű, kényelmes, tiszta és a balatoni panoráma gyönyörű volt. A reggeli svédasztalos, a vacsora 5 fogásos. Mind a kettő kifogástalan volt. A pincérek kedvesek. A recepción is udvariasak voltak. A wellness részleg szuper, kellemes pihenést biztosít mindenkinek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 11.a párjával járt itt
Egy komplexum az egész, több épülettel, tulajdonképpen két hotel egy helyen. Nagy, zárt, őrzött parkoló van, parkolási díj nincs :) Mi a négycsillagos részben voltunk, nem a prémiumban. A hotel belül tágas, szép, tiszta, modern. A személyzet kedves, udvarias. A szoba tiszta, szép, ha jól tudom, mindegyikhez van erkély, szép a kilátás.
Hotel Azúr Siófok a térképen
8600 SiófokErkel Ferenc u. 2/c.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár