Hotel Azúr Siófok ★★★★

Hotel Azúr Siófok
Hotel Azúr SiófokHotel Azúr Siófok
Hotel Azúr SiófokHotel Azúr Siófok

A Hotel Azúr legnépszerűbb csomagjai

Hotel Azúr Siófok - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
Hotel Azúr Siófok - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár félpanziós ellátással
2026.01.08-ig
Hotel Azúr Siófok - Pünkösd (min. 2 éj)
Hotel Azúr Siófok - Kedvezményes ajánlat - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat - teljes előrefizetéssel
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Azúr Siófok vélemények

Gyenge 2018. március 25.a párjával járt itt
Párommal 5. évfordulokat töltöttünk az Azúr hotelben. Interneten ketesgéltem és nagyon megtetszett látomásra. Sokkal nagyobb a körítés mint a valóság. A hotel és a szobák kényelme butorzata,kivitelezése ,ágy nagysága,szuper. Tisztaság kritikán! ! ! aluli . . .
2018. február 20.a párjával járt itt
Számomra fontos, hogy egy szálloda a kellemes, szépen berendezett szoba mellett magas színvonalú wellness élményt adjon. Itt minden adott, ami nekem a tökéletes feltöltődéshez és teljes kikapcsolódáshoz kell. Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet is nagyon figyelmes volt. A szálloda konyhája nekem kicsit egyhangú, de lehet, hogy bennem van a hiba.
Kiváló 2017. október 16.a párjával járt itt
Kiváló hely. Konyha változatos es finom.
Személyzet segítőkész.
Wellness szuper. Picit melegebb lehetett volna. Januárban voltunk es a levegő hűvös volt.
Tisztaság volt mindenhol.
Aki teheti látogasson el ide
Gyenge 2017. szeptember 14.családjával járt itt
Hotel Azur minden csak nem 4 csillag,fejetlenség, káosz,hozzá nem értés,ahhoz képest drága. Az ételek nem a legjobbak,a felszolgálok unottak. A wellnessben a kosz ,a vizeletszag rettenetes,mi lehet főszezonban ha sokan vannak,Az ablakok koszosak,pókhálósak. Biztos nem ajánlom egyetlen ismerősömnek sem.
Gyenge 2017. szeptember 6.csoporttal járt itt
Az ellátás színvonala elfogadhatatlan volt. A grillezett zöldség helyett fagyott brokkolit adtak! A vadas marha helyett vadas mártással leöntött csirkeszárny volt! A mazsolás túrógombóc annyira száraz és kemény volt, hogy a levesben sem tudott megpuhulni, nem lehetett kanállal szétvágni.
Kiváló 2017. augusztus 11.a párjával járt itt
Tavalyi Azúr Hotel egynapos wellness látogatása után döntöttünk az idei év több napos nyaralását a Siófoki Azúrba visszalátogatva töltjük. Nagy meglepetésünkre az éttermet átépítették átalakították nagyon exkluzív és hangulatos étterem illetve büfé szigetet varázsoltak a megálmodók.
Hotel Azúr Siófok - Medence/kertHotel Azúr Siófok - VendéglátásHotel Azúr Siófok - Környék
Kiváló 2017. július 30.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű helyen fekszik, közvetlenül a Balaton partján. Saját, elkerített strandja van. A szálloda tiszta, a személyzet rendkívül kedves. Az animátorok is aranyosak. A wellness kiváló. A gyermekeim rendkívül élvezték! :) Különleges diétán vagyunk, itt még abban is segítettek, hogy külön desszertet kaptunk, amelyet csak nekünk készítettek.
Hotel Azúr Siófok - Medence/kertHotel Azúr Siófok - Medence/kert
Kiváló 2017. június 14.a párjával járt itt
Férjemmel voltam a szállodában májusban. Az időjárás még nem volt igazán kedvező,de kárpótoltak a szálloda egyéb adottságai:wellness részleg,étterem,személyzet,szoba,kiváló ár-érték arány. A hotel nagy és gyönyörű. A kert is használható. A személyzet minden szempontból jól megállta helyét. Erkélyünkről a Balatont láttuk.
2017. március 17.gyerekekkel járt itt
A családommal töltöttem itt négy napot, jól éreztük magunkat, tökéletes kikapcsolódás volt, teljesen feltöltődtünk energiával.
A személyzet segítőkész, az ételek nagyon finomak voltak, az étterem gyönyörű, bármilyen kérésünk volt, teljesítették.
Gyönyörű a hotel környezete, a szobák jól felszereltek, kényelmesek és szépek.
Mindent köszönünk!
Kiváló 2017. március 12.családjával járt itt
6 fővel érkeztünk a szállodába szobat kora délután. Szobákat egyből eltudtuk foglalni, szép felújitottakat kaptunk. Egyik szobában a hajszáritó nem működött, törött volt. / ezt jeleztük is a recepción /. A wellness megnyerő volt számunkra. Hallottuk, hogy van a prémium hotelnek is van wellness részlege, oda átlehet menni.
Hotel Azúr Siófok a térképen
8600 SiófokErkel Ferenc u. 2/c.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár