Hotel Ezüstpart Siófok ★★★

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Hotel Ezüstpart Siófok vélemények

Átlagos 2016. október 5.barátokkal járt itt
Annak ellenére , hogy felújított szobát kaptunk , a fürdőszoba a retro kategória alját súrolja ! Az étkezés nagyon körülményes , hosszú sorban állás , és várakozás az ételekre , amik viszont nagyon ízletesek ! Az uszodára ráférne egy alapos felújítás ! ! ! A medence vize nagyon hideg (21-22 fokos volt ott létünkkor).
Hotel Ezüstpart Siófok - KörnyékHotel Ezüstpart Siófok - Szobák
Átlagos 2016. augusztus 21.a párjával járt itt
A nász utankon voltunk ott. Sajna az időjárás már akkor nem volt jó így a hotel medencéjét használtuk. Ami nagyon jó volt. És a szórakozási lehetőség is a hotelben megvolt. Biliárd booling stb. Az étkezés is megfelelő volt és jók voltak a kaják. A kiszolgálás megfelelő volt és kedvesek voltak. A szobánk is jó volt és kényelmes. Azóta még egyszer vissza tértünk még.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. szeptember 7.csoporttal járt itt
2013 májusában jártunk itt, osztálytársakkal. Hát azt kár ecsetelni, hogy mennyire retro hangulatú az egész. Igazából, ha valaki csak aludni jár a szállásra annak tökéletes, mi is egész nap a parton voltunk (ami nagyon közel van), így inkább azoknak ajánlanám, akik nem akarnak a szobájukba sok időt tölteni.
Hotel Ezüstpart Siófok - Egyéb
Átlagos 2013. augusztus 19.csoporttal járt itt
Harmadszor jártam itt edzőtáborban,és mindannyiszor hasonló vélemény alakult ki bennem. Eléggé lepukkant betonrengeteg,igénytelen leharcolt berendezéssel (a mi szobánkban (314) a hűtő csak "dísz" volt), hozzá nem értő személyzettel. Inkább Hostel (diákszállás),mint hotel. Közvetlen vízparti,lehet sétálni,büfék,hekk,lángos,naplemente.
Átlagos 2013. augusztus 14.barátokkal járt itt
A szállásguru. hu találtam rá az akciós lehetőségre. Nagyon megtetszett a barátnőmnek és nekem is a képek alapján bemutatott hotel. Sajnos, nagyon-nagyot csalódtunk, a szoba átadáskor nem volt felmosva, nem volt folyékony szappan, égő a fürdőben, törölköző, tv, hűtő. Pedig az ígéreteknél ez mind szerepelt.
Átlagos 2013. július 31.gyerekekkel járt itt
Nagyon retro. . :( Salsa, zumba tábor idején (júliusban) kifejezetten hangos. Két éjszakát voltunk, egyet sem aludtunk. Lepukkant uszoda gyerekmedencével, konditerem lepukkant gépekkel. Az ételek jók voltak, bár többször várni kellett a feltöltésre, ha elfogyott valami. A szobában nem működő hűtőszekrény,(papírzsepivel már csukódott az ajtaja) tévének csak a helye volt.
Átlagos 2013. július 8.gyerekekkel járt itt
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó. Személyzet kedves segítőkész.
A szállodai szobák berendezése nagyon változatos (nem egyforma), a fürdők állapota lehetne sokkal jobb. Az étkezés elfogadható, bár a sok - külföldi - csoport miatt néha zsúfolt.
A part megfelelő, a szálloda uszodája, medencéje, rossz idő esetén szerintem kicsi.
Átlagos 2013. május 23.gyerekekkel járt itt
"Retro! ! ! ! Húsvétkor töltöttük a szállodában a hosszú hétvégét! Telefonon egyeztetve segítséget kértem a szoba tisztaságáról állapotáról a fotógalériát és olvasottakat átlapozgatva a negatívumokat végett! a mi szobánk:tiszta:újra tapétázva,új padlószőnyeg igaz a bútorok retro- retro szálloda.
Átlagos 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
A családommal töltöttem el a hotelben 7nap/6éjszakát. A szállás elhelyezkedése jó, közvetlen a vízparton fekszik. Érkezéskor ért minket egy kisebb kellemetlenség mivel a szobánkat 14 órakor nem tudtuk elfoglalni, mivel nem volt még kitakarítva. A szoba elég retro volt, az ágyak nem túl kényelmesek.
2016. május 17.a párjával járt itt
Pár nappal ezelőtt volt szerencsénk két éjszakát a siófoki Ezüstpart Hotel-ben tölteni. A szálloda hűen a nevéhez,valóban retro,a berendezési tárgyak a múltat idézték. A partra néző szoba (a fördőszoba nagyon kicsi volt), a Balaton közelsége nagyon tetszett. Félpanziós ellátásunk volt, amivel nagyon meg voltunk elégedve. Siófok nagyon szép, bár az időjárás nem volt kegyes hozzánk.