Hotel Korona Siófok Siófok

Hotel Korona Siófok Siófok
Hotel Korona Siófok SiófokHotel Korona Siófok Siófok
Hotel Korona Siófok SiófokHotel Korona Siófok Siófok

Hotel Korona Siófok Siófok bemutatkozása

A siófoki Ezüstpart központi, mégis zöldövezeti részén található a Hotel Korona Siófok. A szabadstrand és a kikötő közelsége remek kikapcsolódási lehetőséget nyújt a balatoni utazók számára. A szállodában is minden vendég megtalálja a kedvére valót, az úszómedencék és az aktív pihenésre alkalmas eszközök mind fellelhetők a hotel területén.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Hotel Korona Siófok Siófok vélemények

Kiváló 2019. április 23.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk az apartmanházban. Nagyon szeretjük elhelyezkedése és kellemes hangulata miatt. Wellness részlege is jó, megfelelő nagyságú és mindig tiszta.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. április 9.gyerekekkel járt itt
Gyerekbarát hely, saját kültéri medencével, gyerekmedencével, játszószobával, saját játszótérrel, ahol a gyerkőcök játszhatnak, míg a szülők az étterem teraszán pihenhetnek. Kisgyerekeseknek mindenképp ajánlott és a Balaton is közel van akár gyalog is. Már többször voltunk itt, legutóbb 2017 nyarán.
Kiváló 2017. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó hely, közel a parthoz. Külön kiemelném, hogy minden szoba klimatizált. Nagyon finom ételeket ettünk, bőséges adagok. A reggeli és a vacsora svédasztalos, korlátlan fogyasztással. A lift nagyon hiányzott!!! A személyzet kedves és segítőkész. A hotelnek külön medence, játszótere van. Ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2016. július 26.a párjával járt itt
Mivel távoll van a nyűzsgős helytől éjszaka is jól lehet aludni . nagyon jó hogy a szobák klimatizálva vannak. Pazar reggeli és osztályon felüli vacsora. Nyugodt szívvel ajánlom aki kikapcsolódásra vágyik . Férjemmel eldöntöttük jövőre is itt fogunk nyaralni Nyugdijasoknak kisgyerekeseknek remek hely. Köszönjük a csodás nyolc napot.
Kiváló 2016. július 14.gyerekekkel járt itt
Meg voltunk elégedve a hellyel. Mi 3 gyerkőccel voltunk, mind a 3 gyereknek meg volt a szórakozási lehetősége. A reggeli és a vacsora is bőséges volt. A személyzet kedves és segítőkész volt. Mi meg voltunk mindennel elégedve. Szívesen vissza mennénk bármikor.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Tavaly itt nyaraltunk az óvodás kislányunkkal, bátran állíthatom, hogy teljesen gyermekbarát a szálloda. A szálloda medencéi (gyermek és felnőtt) tökéletesen kielégítették az igényeinket, a Balatonban csak egyszer fürödtünk az 1 hét alatt. Az ellátás is kiváló minőségű és bőséges volt. Az idei nyáron is ezt a szállodát fogjuk igénybe venni.
2019. augusztus 5.a párjával járt itt
3 ejszakat töltöttünk el a hotelben. A szemelyzet nagyon kedves, szolgalatkesz egy fiatalember kivetelevel a recepciorol. Az elsö emeleten kertünk szobat a foglalasnal, es teljesitettek,amit köszönünk, lift hianyaban nehez az emeletre csomagokat cipelni fajos terddel. Sajnos a parkolora nezett a szobank, raadasul a szemetlerako alattunk volt, es nagyon rossz szag jött fel ejjelente.
2016. szeptember 21.egyedül járt itt
10 éve járok ide minden nyár elején, még az előszezonban, amikor teljes a nyugalom. Nagyon kellemes a hotel, tiszta, rendes, a személyzet udvarias, segítőkész. A szoba elég tágas, tv, hűtő és klima van, valamint nagy erkély a kertre és a medencére nézve. A medence elég nagy, plusz a kis jaccuzzi is kellemes. A reggeli bőséges.
Hotel Korona Siófok Siófok - Külső kép
2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
A családi szoba kitűnő,kivéve a picurka fürdőszobát. Az ellátás tökéletes,a pincér (hölgyek) és a recepciós (hölgy) nagyon segítőkészek! Jövőre jövünk!
2016. június 27.gyerekekkel járt itt
Kiváló elhelyezkedésű, nagyon jó ár-érték arányú szálloda. A szoba nem túl nagy, de ha valaki a Balatonra megy nyaralni, akkor nem is ez a lényeg. Pozitívum a hűsítő klíma, a szuppi kis saját medence, a laktató és bőven elegendő reggeli, negatívum, hogy nincs igazán ruhás szekrény ahová a ruhákat hajthatnánk-akaszthatnánk, illetve kevés a hely a zárt parkolóban.