Hotel Korona Siófok Siófok

Hotel Korona Siófok Siófok
Hotel Korona Siófok SiófokHotel Korona Siófok Siófok
Hotel Korona Siófok SiófokHotel Korona Siófok Siófok

Hotel Korona Siófok Siófok bemutatkozása

A siófoki Ezüstpart központi, mégis zöldövezeti részén található a Hotel Korona Siófok. A szabadstrand és a kikötő közelsége remek kikapcsolódási lehetőséget nyújt a balatoni utazók számára. A szállodában is minden vendég megtalálja a kedvére valót, az úszómedencék és az aktív pihenésre alkalmas eszközök mind fellelhetők a hotel területén.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Hotel Korona Siófok Siófok vélemények

Átlagos 2022. augusztus 15.a párjával járt itt
A hotel 1 utcával feljebb található a Balaton parttól, közelben egy szabad stranddal. Első emeleti felújított szobát kaptunk, ami elég kicsi volt. Az időben történő foglalásom ellenére sem adtak kérésünkre medencére nézőt. Az erkélyen agyon ázott ócska kárpitozott székek voltak, ami elég gusztustalan volt.
Hotel Korona Siófok Siófok - EgyébHotel Korona Siófok Siófok - Egyéb
Gyenge 2019. augusztus 31.a párjával járt itt
A konyha felett voltunk elszalasolva reggel 6 kor ebreszto vagy edenyt ejtik le vagy a asztal hizasara ebredsz ablakot csak zarva lehet tartani mert a konyhabol a szagok a szobaba landol este zarassul 2130 huskofolas indul a legroszab nyaralast volt a elmult 7 evben ha erre vagysz kerd 104 szobat
2019. augusztus 5.a párjával járt itt
3 ejszakat töltöttünk el a hotelben. A szemelyzet nagyon kedves, szolgalatkesz egy fiatalember kivetelevel a recepciorol. Az elsö emeleten kertünk szobat a foglalasnal, es teljesitettek,amit köszönünk, lift hianyaban nehez az emeletre csomagokat cipelni fajos terddel. Sajnos a parkolora nezett a szobank, raadasul a szemetlerako alattunk volt, es nagyon rossz szag jött fel ejjelente.
Kiváló 2019. április 23.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk az apartmanházban. Nagyon szeretjük elhelyezkedése és kellemes hangulata miatt. Wellness részlege is jó, megfelelő nagyságú és mindig tiszta.
Gyenge 2018. július 30.gyerekekkel járt itt
5 éjszakát töltöttünk a hotel vendégeként. Az alsó szint az udvar a pincérek, kedvesek és segítőkészek voltak. Jól nézett ki minden. A reggeli és vacsora és a vártnál sokkal jobb volt. Nekünk a szobánk sajnos nem a medencére nézett, hanem a parkolóra, kukákra és sövényre kb. 5 m láttunk ki. Nagyon meleg az az oldal.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. április 9.gyerekekkel járt itt
Gyerekbarát hely, saját kültéri medencével, gyerekmedencével, játszószobával, saját játszótérrel, ahol a gyerkőcök játszhatnak, míg a szülők az étterem teraszán pihenhetnek. Kisgyerekeseknek mindenképp ajánlott és a Balaton is közel van akár gyalog is. Már többször voltunk itt, legutóbb 2017 nyarán.
Kiváló 2017. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó hely, közel a parthoz. Külön kiemelném, hogy minden szoba klimatizált. Nagyon finom ételeket ettünk, bőséges adagok. A reggeli és a vacsora svédasztalos, korlátlan fogyasztással. A lift nagyon hiányzott!!! A személyzet kedves és segítőkész. A hotelnek külön medence, játszótere van. Ajánlom mindenkinek.
2016. szeptember 21.egyedül járt itt
10 éve járok ide minden nyár elején, még az előszezonban, amikor teljes a nyugalom. Nagyon kellemes a hotel, tiszta, rendes, a személyzet udvarias, segítőkész. A szoba elég tágas, tv, hűtő és klima van, valamint nagy erkély a kertre és a medencére nézve. A medence elég nagy, plusz a kis jaccuzzi is kellemes. A reggeli bőséges.
Hotel Korona Siófok Siófok - Külső kép
Átlagos 2016. augusztus 25.a párjával járt itt
A szálloda személyzete udvarias ,segítőkész a a szállodai lehetőségek határain belül. Személygépkocsik biztonságos parkolási lehetősége ott tartózkodásunk időszakában,csak részben,egyes napokon volt megoldott. A fürdőszobában a kádban zuhanyzás lehetséges- zuhanyfüggöny nélkül -ennek ellenére nincs a fürdőszoba padozatán lefolyó.
2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
A családi szoba kitűnő,kivéve a picurka fürdőszobát. Az ellátás tökéletes,a pincér (hölgyek) és a recepciós (hölgy) nagyon segítőkészek! Jövőre jövünk!