Szent Korona Cukrászda Soltvadkert

cukrászda
Szent Korona Cukrászda Soltvadkert
Szent Korona Cukrászda SoltvadkertSzent Korona Cukrászda Soltvadkert
Szent Korona Cukrászda SoltvadkertSzent Korona Cukrászda Soltvadkert

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Szent Korona Cukrászda Soltvadkert vélemények

Kiváló 2018. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
A Szent Korona cukrászda szabályos zarándokhely Soltvadkerten. Mi a Kurultáj zárónapján, augusztus 12-én tértünk be ide, alig lehetett a pulthoz férni, pedig a pult mögött a kislányok serényen tették a dolgukat. Ettünk egy jégkását, egy gombóc fagyit, csokis mogyorót, nagymama áfonyás habos sütijét, egy kókuszgolyót, valamint egy mangós kókuszos süteményt.
Szent Korona Cukrászda Soltvadkert - BelsőSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Külső képSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Étel/italSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Étel/italSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Étel/italSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Étel/italSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Étel/italSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Külső képSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Külső képSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Külső képSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Étel/italSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Étel/italSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. április 24.barátokkal járt itt
Kiskőrösön voltunk hétvégén és átruccantunk egy kávé süteményre. Mennyei élmény a karamellás torta szelet, azóta volt szerencsém már többször elfogyasztani 1-1 szeletet. Isteni sütemények, a kinálat egyedi - választás nagyon nehéz, kiszolgálás gyors -kedves, a környezet nagyon igényes. Köszönjük a finom falatokat, járunk mi még arra :)
Szent Korona Cukrászda Soltvadkert - Belső
Kiváló 2018. április 4.barátokkal járt itt
2017 nyarán jártunk ott baráti társasággal. Átutazóba voltunk és megálltunk, én az interneten néztem meg ,hogy útközben hol érdemes megállni Kiskunmajsára mentünk. A barátunk is érdeklődött ,hogy hol érdemes megállni neki is ezt a cukrászdát ajánlották. Nem bántuk meg nagyon jó hely. Hatalmas választék rengeteg fagylalt, sütemények.
2017. július 26.családjával járt itt
A századforduló idejét idézi nekem a Szent Korona Cukrászda. Hangulatos vendégtér. Kellemes a terasz is. Bőséges sütemény és fagylalt válaszékkal rendelkezik. Kiszolgálás udvarias, kedves. Ár-érték tekintetében megfelelő. A kinálat házias izvilágot képvisel. Mindig nehezemre esik a választás. Szivesen járunk vissza a családdal/barátokkal is.
Kiváló 2017. június 2.gyerekekkel járt itt
Már évtizedekkel ez előtt is az ország legnívósabb cukrászdája volt. Iszonyatos nagy a választék az embernek káprázni kezd a szeme mintha egy álom lenne ,mind fagylalt mind sütemény de fagylalt desszert terén is. A kert helységbe sokat kell várni a kiszolgálásra ,egyszerűbb ha bent kéri az ember és kiviszi magának. A város ékessége, kihagyhatatlan! Ha arra járok mindig betérek. . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2017. március 15.családjával járt itt
Szokás szerint tömeg a cuki elött, lépni nem lehet. Parkoló teli, sokan nem tudják és nem használják a cuki mögötti piac parkolóját. Motoros kirajzás is volt, a járdán nem lehet közlekedni a fent álló motoroktól. Ilyesztő a bakancsos, bomber dzsekis kopaszok látványa akik az ünnepen ellepték a helyet.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 26.barátokkal járt itt
Kevés ilyen nagy cukrászda van az országban, a fagyik nagyon finomak, a süteményekkel már nem vagyok ennyire megelégedve, vagy amikor ettem, én választottam rosszul. Látványos az egység, méterben lehet mérni a sütiket és a fagyit is, hatalmas mennyiség amit itt kínálnak. A kiszolgáló személyzet nem mindig kedves és türelmes, de hát hatalmas a forgalom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. július 19.gyerekekkel járt itt
Évente egyszer betérünk a már híressé vált cukrászdába. Így tettünk most is. Kiválasztottuk a fagyikat, majd a teraszon leültünk és vártuk. . . vártuk a pincért. Egyszer csak elő került, fagylaltot kértünk kehelybe tejszínhabbal. Tájékoztatott hogy a fagyihoz majd egy-egy deci víz is fog járni.
Kiváló 2016. július 10.családjával járt itt
Köszönjük, ismét lehetőségünk nyílt, finom fagylalt kelyhek elfogyasztására, kedves fiatal tanuló felszolgálásában. Akkorák az adagok, hogy alig bírtuk legyűrni. Tisztaság, rend, a nagy forgalom ellenére is nagyon kedves kiszolgálás. Bár azért egy profi kiszolgálóval én nem hagynák ott 4 kezdő mondhatni betanuló fiatalt. Így is megfelelően lettünk kiszolgálva.
Kiváló 2016. július 8. járt itt
Lenyűgöző precizitás tisztaság!
Innen kezdve nincs kétség maranandó élmény.Nincs mit hozzá tenni ezt meg kell tapasztalni!