Kreinbacher Bistro Somlóvásárhely

Kreinbacher Bistro Somlóvásárhely
Kreinbacher Bistro SomlóvásárhelyKreinbacher Bistro Somlóvásárhely
Kreinbacher Bistro SomlóvásárhelyKreinbacher Bistro Somlóvásárhely

Kreinbacher Bistro Somlóvásárhely bemutatkozása

A meseszép Somló lábánál elnyúló Kreinbacher Birtokra már csak akkor is érdemes ellátogatnunk, ha csak egy borkóstolóra vágyunk, de ha már itt vagyunk, vétek lenne kihagyni a Langer Gábor executive séf nevével jegyzett éttermet. Az 5 fogásos degusztációs menüt kérve több fogás révén tekinthetünk be a séf letisztult, finomra hangolt stílusába.

Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Kreinbacher Bistro Somlóvásárhely vélemények

2082
Kiváló 2023. augusztus 24.a párjával járt itt
Valóban igaz, ez az ország egyik legjobb étterme. Nehéz lenne az élen rangsorolni, de ott van az élbolyban, az biztos! Időben jelentkeztem, lefoglaltam a helyünket, voltam már kellemetlen helyzetben nem is egyszer, amikor azzal fogadtak (nem itt! ) az ajtóban, hogy "volt foglalásuk? " és ha azt válaszoltam, hogy nem, akkor nem leplezett undorral és megvetéssel "akkor sajnáljuk.
Kreinbacher Bistro Somlóvásárhely - EgyébKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étel/italKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étel/italKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étel/italKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étel/italKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étel/italKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étel/italKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étel/italKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étel/italKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étlap/itallapKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étlap/itallapKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étlap/itallapKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - EgyébKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étel/italKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - EgyébKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Külső képKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Külső képKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - BelsőKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - EgyébKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - EgyébKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Külső képKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - MosdóKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - MosdóKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - MosdóKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - EgyébKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - EgyébKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - BelsőKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Külső kép
Kiváló 2021. november 15.a párjával járt itt
Jelenleg az egyik legjobb videki etterem. Ket es fel nap alatt volt eselyunk megkostolni az osszes aktualis fogast. Kreativ etelek voltak, atgondolt es tokeletesen megvalositott koncepcio, modern talalas. A hely industrial designja csillagos otos, elegans bisztro hangulat.
Kreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 49 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. november 15.a párjával járt itt
Szerintem jelenleg az egyik legjobb vidéki étterem. Érezhetően minőségi alapanyagokkal dolgoznak, a tálalás szép, az ételek kifejezetten finomak. A kiszolgálásban az egyetlen javítanivaló talán az, hogy a hölgyeknek kellene először felszolgálni az ételt, és nem utoljára. Az itallapon alapvetően a birtok saját borai vannak, ami teljesen érthető.
Kreinbacher Bistro Somlóvásárhely - EgyébKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - EgyébKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - EgyébKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étel/italKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - EgyébKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - EgyébKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - EgyébKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - EgyébKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Egyéb
Kiváló 2020. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
„Somló borait a különleges terroir teszi emlékezetessé, a birtoklátogatást a hegy bazaltszikláinak közelsége és Ekler Dezső épületegyüttesének kortárs látványvilága. ” – olvashatjuk a Kreinbacher birtok honlapján. Szó, ami szó, emlékezetes minden itt tett látogatás. Az étteremben most fordultunk meg először.
Kreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Külső képKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étel/italKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étel/italKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étel/italKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étel/italKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étel/italKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étel/italKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étel/italKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étel/italKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étel/italKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - BelsőKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étel/italKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étel/italKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étlap/itallapKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Étlap/itallapKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - BelsőKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Külső képKreinbacher Bistro Somlóvásárhely - Külső kép