Croatia Pub & Pizzéria Sopron

9400 Sopron, Várkerület 23.

Croatia Pub & Pizzéria Sopron a térképen

Karlovacsko

Croatia Pub & Pizzéria Sopron - vélemények, kritkikák

Croatia Pub & Pizzéria Sopron vélemények

2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. április 9.
Húsvétkor jártunk itt a népes családommal. A "pince" részben foglaltunk helyet. Már a nete-en kutatgatva feltünt , hogy a "Croatia" névvel ellentétben milyen kevésnek tűnő horvát ételspecialitás van. Sokan voltunk és sok félét rendeltünk, így igazán megkaptam az étterem kínálati keresztmetszetét. Nos alapvetően senki nem panaszkodott ami az ételek mennyiségét minőségét illeti.

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 19.
Családommal -(gyerekeimmel és unokáimmal-8-an-) mentünk el ide, Sopron egyik legujabb-hiányt potló- éttermébe. Az volt a jó, hogy foglaltunk helyet, mert tán ha két-2 személyes -asztal volt már csak szabad. Belépésünkkor a"fogadó" pincérhölgy -udvariasan fogadott, elvezetett a foglalt asztalunkhoz, és készségesen válaszolt az étteremre vonatkozó kérdéseinkre.

2014. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. március 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
Egy nőnapi ebéd keretében látogattuk meg ezt a nemrég nyílt éttermet Sopronban. Ahogy beléptünk, már a hely meleg színeivel, az alkalmazottak barátságos megnyilvánulásaival azt a gondolatot ébresztették bennem: jó helyen járunk. Az étlapon bőséges pizza és kevesebb más jellegű étel szerepel, ezek közül sok--hűen a hely jellegéhez és elnevezéséhez--horvát specialitás.

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 13.600 - 18.275,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2021.03.26. - 2021.08.28.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, zenés grill-party-val, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.26.
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 6.300 - 7.700,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2022.01.02.

Szállodák Sopron környékén
Hotel Írottkő Sopron
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sopron
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Kisvárosi barangolás (min. 2 éj)
Wellness csobbanás
All inclusive pihenés