Erhardt Étterem & Borpince Sopron

Erhardt Étterem & Borpince Sopron
Erhardt Étterem & Borpince SopronErhardt Étterem & Borpince Sopron
Erhardt Étterem & Borpince SopronErhardt Étterem & Borpince Sopron

Erhardt Étterem & Borpince Sopron bemutatkozása

Sopron egykori gazdanegyedében, a Balfi utcában 2005 májusában nyitottuk meg az Erhardt Étterem, Borpince & Panziót, családi vállalkozásunk keretében. Éttermünk elkülönített termei, és akár 80 fő befogadására is alkalmas pincénk családi ebédek, kis csoportos étkezések, üzleti találkozók, valamint borkóstolók nagyon kedvelt helyszínei.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pihenés fürdőbelépővel
Pihenés fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Erhardt Étterem & Borpince Sopron vélemények

Kiváló 2023. december 20.egyedül járt itt
A borlap impozáns, harminc minőségi magyar bort kínálnak decire, mai viszonyok között kedvezőnek mondható áron, ezek fele soproni tétel. Palackban kétszer ennyit tartanak, ezek között megjelenik néhány import nedű is. A saját címkés kékfrankosukat a Weninger pincészet készíti.
Erhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - EgyébErhardt Étterem & Borpince Sopron - Külső képErhardt Étterem & Borpince Sopron - BelsőErhardt Étterem & Borpince Sopron - BelsőErhardt Étterem & Borpince Sopron - Külső képErhardt Étterem & Borpince Sopron - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. augusztus 1.a párjával járt itt
Sopron központjához közel, de mégis kicsit eldugott helyen bújik meg az étterem. Amikor a városban járunk, egyértelműen ide megyünk vacsorázni a szüleimmel. Manírmentes, klasszikusnak mondható hely, ami őrzi a város ezen részére egyébként is jellemző poncichter jegyeket.
Erhardt Étterem & Borpince Sopron - Étel/italErhardt Étterem & Borpince Sopron - Étel/italErhardt Étterem & Borpince Sopron - BelsőErhardt Étterem & Borpince Sopron - Étel/italErhardt Étterem & Borpince Sopron - Étel/italErhardt Étterem & Borpince Sopron - Étel/italErhardt Étterem & Borpince Sopron - Étlap/itallapErhardt Étterem & Borpince Sopron - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. október 30.barátokkal járt itt
Évek óta nem jártunk az Erhardt étteremben, idén azonban a hagyományos liba-napi vacsoránk elköltéséhez rájuk esett a választás. Az alkalomra ajánlott menüsoruk mellett az étlapjukon is csupa ízletes, különleges fogás szerepelt.
Kiváló 2019. július 16.barátokkal járt itt
Kitűnő hangulatos hely,ahol udvarias kiszolgálással, finom ételekkel fogadják a vendégeket. Igazi poncichter ételek is vannak. Magam babtercet ettem, ami egy érdekes és izgalmas helyi specialitás, leginkább a gánicához hasonlatos. Lisztből, libazsírból zöldségalapban főzött babból, meg egy kis sóból áll. .
Átlagos 2018. augusztus 29.a párjával járt itt
Gyerekeink től kaptunk egy vacsorát ajándékba Sopronban, az Erhald vendéglőbe Miskolcról érkeztűnk előző nap,szerencsére nem itt voltunk a panziókban. Egy kellemes estére számítottunk,hiszs40-dik házassági évfordulóra és 60- dík születésnapomra kaptuk ajándékba. Mikor megérkeztűnk a kezembe az ajándék levéllel,a pincér méregetettbennűnket,mit is keresünk Mi itt.
Kiváló 2017. november 8.a párjával járt itt
Egészen egyszerűen egy kulináris élmény! Fantasztikus ízek! Tisztaság! Ajánlom!!!
Nagy borválaszték. Kedves pincérek!
Kiváló 2017. április 9.családjával járt itt
Sopron legjobb étterme évek óta az Erhardt panzió és étterme, legalábbis a Gault Millau kalauz szerint. Mi a nemrégiben körbejártuk a város néhány helyét és hasonló következtetésre jutottunk, persze úgy, hogy maradt még több tucat hely kipróbálatlan. A beltér barátságos, otthonos, elegáns, de ugyanakkor nem merev, a kiszolgálás udvarias.
Kiváló 2016. november 1.családjával járt itt
Édesanyám 70. születésnapját ünnepeltük az étteremben. Bár a megbeszélthez képest 1/2 órával korábban érkeztünk, a lefoglalt terem már megterítve várt bennünket. A rendkívül ízletes italok és ételek, a gyors és udvarias kiszolgálás és a hely hangulata még felejthetetlenebbé tette az ünnepünket.
2016. október 8.a párjával járt itt
Az étlap nem túlzsúfolt, ami nekem mindig annak az előjele, hogy finomat fogok enni. Most sem kellett csalódnom. A pincérünk az az igazi pincér típus volt. Kedves, figyelmes, de nem tolakodó. A vacsora pazar volt. A hely pörög, úgyhogy csak a szerencsén múlt, hogy foglalás nélkül azonnal kaptunk asztalt.
Biztosan megyünk még. :)
Kiváló 2016. szeptember 26.a párjával járt itt
A Belvárost körbevevő Várkerület északi "kapujánál" található kerthelyiséges étterem. A belső részben több kisebb-nagyobb terem, az udvaron napfénytetővel és fákkal árnyékolt terasz. Az asztalok szépen feldíszítve várják a vendégeket. Érdemes előre foglalni, mivel népszerű étterem, esküvők, családi események közkedvelt helye.
Erhardt Étterem & Borpince Sopron - BelsőErhardt Étterem & Borpince Sopron - Étel/italErhardt Étterem & Borpince Sopron - Étlap/itallapErhardt Étterem & Borpince Sopron - Étel/italErhardt Étterem & Borpince Sopron - Étel/italErhardt Étterem & Borpince Sopron - BelsőErhardt Étterem & Borpince Sopron - Étel/italErhardt Étterem & Borpince Sopron - Étel/italErhardt Étterem & Borpince Sopron - Étel/italErhardt Étterem & Borpince Sopron - Étel/italErhardt Étterem & Borpince Sopron - Étel/italErhardt Étterem & Borpince Sopron - BelsőErhardt Étterem & Borpince Sopron - Külső képErhardt Étterem & Borpince Sopron - Étlap/itallapErhardt Étterem & Borpince Sopron - Étlap/itallapErhardt Étterem & Borpince Sopron - Étlap/itallapErhardt Étterem & Borpince Sopron - Külső képErhardt Étterem & Borpince Sopron - Külső képErhardt Étterem & Borpince Sopron - Külső képErhardt Étterem & Borpince Sopron - BelsőErhardt Étterem & Borpince Sopron - BelsőErhardt Étterem & Borpince Sopron - BelsőErhardt Étterem & Borpince Sopron - Étel/ital
Erhardt Étterem & Borpince Sopron a térképen
9400 SopronBalfi utca 10.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo