Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.25-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Hotel Lövér Sopron vélemények

2016. augusztus 20.a párjával járt itt
Nagyon jó hely a kikapcsolódáshoz, pihenéshez. Az ételek nagyon finomak.
A szálloda csodálatos környezetben van, jókat lehet sétálni az erdei ösvényeken, ahol kristálytiszta a levegő.
Kiváló 2016. augusztus 3.barátokkal járt itt
Rendkívül izgalmas tapasztalat volt az egy hetes soproni és Sopron környéki kirándulásokkal túrákkal, városi uszoda látogatással gazdagított nyaralás. A soproni túrákat S. V. túravezetővel, a bécsi kirándulást S. I. idegenvezetővel (részletekért érdeklődni a recepción kell, mert nem volt kellően reklámozva)minden korosztálynak ajánlom.
2016. augusztus 3.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése minden elvárásnak megfelel. A superior szoba szép,elég tágas, felújított. Ablakunk a fenyvesre nyílt, lenyűgöző élmény a városi zaj után. Az étterem jó, a választék nagy. A masszázs részleg kíváló. A wellnesnek szánt medence kicsi, de a közelben remek strand és uszoda van. Az ár-érték arány tökéletes.
Átlagos 2016. augusztus 2.családjával járt itt
Az étterem és a személyzet várakozáson felüli.Maga a szállás elég retro.a wellness rész igen kicsi.sokat kell az épülwten belül liftezni ha valamit el akarunk érni
Gyenge 2016. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Átlagos szálloda, átlagos személyzet, átlagos ételek és nem átlagos árak. Rögtön az első rossz élmény a klíma hiánya volt így a 35 fokban 7 nagyon izzadt éjszakánk volt nekünk és a gyerkeknek is. Az első este párom elesett a fürdőszobába, mert nem volt csúszásgátló a kádba. Mint kiderült lehet kérni, de külön szolni kell.
Kiváló 2016. július 26.a párjával járt itt
Születésnapot ünnepeltünk a szállodában. Sok éve visszajárunk, kedvenc helyünk, és most sem csalódtunk. A személyzet a régi (hogyan tartják meg a nyugati határnál? ) kedvencünk az éneklő péncér volt. A zenét esténként egy kedves régi ismerős szolgáltatta. A limonádé fenséges, a reggeli és a büfévacsora lehengerlő volt.
Kiváló 2016. július 12.gyerekekkel járt itt
Kellemes tavaszi hétvégét töltöttünk családommal a szállodában. A reggeli és vacsora bőséges és változatos volt. A programválaszték széleskörű. A wellness szolgáltatások úszómedence, pezsgőfürdő, szauna kellemes kikapcsolódást nyújtottak. (Igaz, ezeket este 10-ig is szívesen igénybe vettük volna. ) Pihenésre kiválóan alkalmas. Bátran ajánlom másoknak is.
2016. június 30.gyerekekkel járt itt
2016,06,24-27-ig tartózkodtunk a szállodában. 24-én pénteken, az érkezés napján szembesültünk a szobán elfoglalása után, hogy nincs légkondi. Az ablak tárva-nyitva, sötétítő volt, de nem volt behúzva. Kint 3o fok feletti hőség és a szobában kb. 3 fokkal kevesebb . A hűtő meleg volt és egy üdítőt sem tudtunk hűteni azonnal.
Kiváló 2016. június 29.gyerekekkel járt itt
Minden tökéletes volt!A szoba tiszta volt és volt szúnyogháló ami plusz pontot érdemel! Kicsit kellemetlen volt egy pincér viselkedése !Mi a nászutunkon is itt voltunk,és most a gyerekekkel együtt jöttünk vissza.Nagyon jól éreztük magunkat!Köszönjük
Kiváló 2016. június 18.a párjával járt itt
A személyzet figyelmessége, közvetlensége. A tisztaság a szobákban, étteremben, hallban, minden területen. Az ételek nagyon finomak voltak, változatosak,. Hiányoltam viszont vacsoránál az asztalról egy kancsó vizet, a törölközők cseréjéről a tájékoztatást.