Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
9400 Sopron, Várisi u. 4.

Hotel Lövér Sopron a térképen

Hotel Lövér Sopron értékelése:

1. helyezett az 56 soproni szállás közül
29. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1080 szállás közül

Hotel Lövér Sopron - vélemények, kritkikák

Hotel Lövér Sopron vélemények

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 2.
Nagyon elégedetten távoztunk tegnap, csak jót lehet mondani a szállodáról , az étterem felhozatala pazar volt, a személyzet udvarias, szép tiszta környezetben töltöttük ezt a hosszú hétvégét. Nagyon jól érezte magát az egész család. Sok szép élménnyel lettünk gazdagabbak.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 1.
Nagyon kedves volt a személyzet,mennyeiek voltak az ételek, nagy volt a választék is. Jók voltak a fakultatív programok is, csak nem egyeztek a honlapon írt időpontokkal, emiatt többször újra kellett tervezni. A medence lehetett volna nagyobb, a jakuzzi pedig tisztább. Összességében nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük a vendéglátást! TMG

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 29.
Nagyon kellemes 5 éjszakát töltöttünk el a Hotelban A szobák szép tiszták a Személyzet Kedves segítőkész az ételek nagyon finomak bőséges izlésesen tálalva Első alkalommal voltunk a Lővér Hotelben De egészen biztos hogy vissza térünk A csodálatos környezet Bár sokan voltunk a Hotelban de ez csak az étkezéskor tűnt fel Egyébként teljes a nyugalom Teljes mértékben a nyugalom Szigete Feledhetetlen napokat töltöttünk el A Hotel minden Személyzetének köszönjük ezt az élményt További munkájukhoz Jó egészséget kívánunk

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 27.
Tetszett valamennyi szolgáltatás, különösen a személyzet közreműködése és segítőkészsége. Kiváló a hely azért is, mert a városba való közlekedése megoldott, de a helyben való parkolás is kedvező.
A közösségi programok szervezésének megerősítése kívánatos lenne. Gondolok itt akár a helyi, akár a helyköz9 kirándulások aktívabb szervezésére.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 22.
Első alkalommal jártunk baráti társasággal a Hotel Lővérben. Nagyon szép környezetben helyezkedik el a hotel,a parkolás megoldott. A személyzet kivétel nélkül kedves volt,érkezéskor kellőképpen tájékoztattak mindenről. Az étterem is szuper,változatos és finom ételek vannak. A wellness részen 2 finn szauna is üzemel,viszont a jakuzzi a hotel létszámához képest kicsinek bizonyul.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 22.
Nagyon kellemes, pihentető napokat töltöttünk a szállodába.
A személyzet figyelmes, udvarias, kulturált volt. Munkájukat
halkan, gyorsan végezték. Az ételek választéka és mennyisége
kitűnő volt.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 18.
Harmadik alkalommal jártunk, a Hotel Lövérben,és most sem csalódtunk.
Nagyon szép környezet,jó levegő,remek ételek,kényelmes, és tiszta szobák,kedves, udvarias személyzet,egyszóval "TÖKÉLETES".Ide mindig szivesen visszatérünk.
Köszönünk mindent!

Nagy László és Barátai!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 15.
Minden a legjobb volt, leg lényegesebb a kedves és barátságos munkatársak jelenléte akikkel mindig jó volt találkozni akármelyik poszton. Kulinárisan is csúcs, biztos minden szakácsuk mesterszakács!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 15.
Helyben is kitöltöttünk egy "űrlapot".
A személyzet kifogástalan. Az ital árakon érezni , hogy bevételre is szükség van. A szálló lassan felújításra szorul. A környezet minden évszakban kedvező. A város ( belváros ) egyre jobban karbantartott , így jó benyomást kelt , már " majdnem " meseszerű.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 28.
Májusban voltunk a szállodában 3 gyermekkel 4 napig! Szobák tiszták, személyzet kedves, ételek finomak és bőségesek! Nekünk mind a 3 gyermek 14 év alatti és erre is van a szállodának 100%-os kedvezménye! Sőt az osztrákoknál található élményparkba minden gyerek belépő árából 50% kedvezményt adnak, ami náluk megvásárolható!

Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 21.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2023.01.10-ig
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 19.350,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.08.28-ig
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.043,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.11-ig
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.086,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.11.29-ig
Pólus Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Vadvirág Panzió
Ágfalva
2 nap/1 éjszaka 7.250 - 10.250,- Ft/fő/éj között: önellátással, wellness használattal
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Viktória
2 nap/1 éjszaka 9.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, arborétum belépővel, fitness terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.11-ig
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 6.100,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.23-ig
Apartman Szanyi
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 4.995 - 6.495,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.23-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 20.950 - 40.250,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.

Szállodák Sopron környékén
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú...
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Wolf Panzió Sárvár
Hegyvidéki mámor (min. 5 éj)
All inclusive pihenés
Páros romantika (min. 2 éj)

SopronX