Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Hotel Lövér Sopron vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. február 22.a párjával járt itt
A recepción még érkezésünk előtt nagyon kedvesen ígéretet tettek a kívánt szobára, amit meg is kaptunk jóval az egyébként jelzett becsekkolási idő előtt. Csodás kilátás, erkély, megfelelő keménységű franciaágy. Gyönyörűen felújítottak a szobák. Az ételek változatosak, sokfélék, nagyon finomak. A pultokat folyamatosan töltötték.
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a kedves szavakat és a pozitív értékelést! Köszönjük a visszaigazolást, hogy amit csinálunk, megéri! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Ismét szeretném megköszönni, hogy rászánta az időt, hogy megossza a többi utazóval a véleményét és reméljük a jövőben ismét szállodánkban üdvözölhetjük Önöket!
Kiváló 2017. január 21.a párjával járt itt
A konyha PAZAR volt pincérek mint a mérgezett egér serénykedtek kedvesek, ügyesek voltak. Itt akár a**** csillagnak is megfeleltek Fürdő steril kellemes volt. Látszik a szállodán a kor. Lassan ráférne egy igazi felújítás. Azért az itt tartózkodás igen kellemes volt. Nem tetszett a zseb TV. 2017 van már egy katódsugaras mini TV nem illik egy szállodába.
Hotel Lövér válasza
Kedves Kállai Csaba! Köszönettel olvastuk visszajelzésüket, igazán örülünk annak, hogy sok pozitív élménnyel gazdagodtak, és bízunk abban, hogy pihenésük alatt sikerült maximálisan feltöltődniük. Sajnálattal olvastuk, hogy néhány hiányosság felmerült a nálunk töltött idő alatt.
Kiváló 2017. január 6.a párjával járt itt
A szobával kapcsolatos két kissebb probléma. A fenyvesre néző szobánkban a helyi világítás lehetne kicsit errősebb. A párna nagyon tömött volt, valószínű többen így szeretik, nekünk akik alacsony párnán alszunk egy kispárna jó lett volna. A személyzet mindenhol udvarias segítőkész volt, egyedül az uszodában egyik nap csak egy szauna üzemelt.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük, hogy szállodánkban eltöltött pihenése után megosztotta velünk véleményét. Számunkra nagyon fontosak vendégeink észrevételei, kritikái, hiszen segítségükkel szolgáltatásaink minőségén javítani tudunk. Várjuk Önöket a jövőben is!
Ezüst fokozatú értékelő
2016. december 14.a párjával járt itt
Kb 20 éve voltunk a hotelban először, azóta sok minden nem változik. Ráférne egy kis modernizáció, csak az érzés kedvéért. Nekünk mókás volt, hogy mintha visszamentünk volna az időben jó pár évet. Ennek ellenére jól éreztük magunkat. Öröm volt viszont, hogy vacsorára svédasztal van, és nem a régi menüválasztás, mert az nagyon szegényes volt.
Kiváló 2016. december 3.egyedül járt itt
Az 5 ejszakas udulesem remekul sikerult. A recepcion professzionalis dolgozok mindenben a segitsegemre voltak, a Wifi beallitastol a mindennemu felvilagositasig. Az eloter, a lift, az uszoda, a szauna, a pezsgofurdo kifogastalanul tiszta, kellemes. A folyosokon sehol egy elhullajtott papir vagy szemet. A szoba es a furdoszoba kifogastalan, az agynemu szep feher a torolkozokkel egyutt.
Kiváló 2016. november 26.a párjával járt itt
A recepció dolgozói kiválóak, szolgáltatások kiválóak, transzfer kifogástalan,

éttermi felszolgálók: kifogásolható,

szoba felszereltsége: telefon, hűtő cserére szorult (a csere megtörtént),
meleg víz: zuhanyozásra alkalmatlan hőfokú, mosdó lefolyó nem megfelelő.
2016. november 17.a párjával járt itt
A személyzet kedves, a szálloda egy kicsit "retro" de nagyon tiszta és ez sokat számít. A reggeli bőséges és nagyon sokféle. A vacsora menüválasztásos volt, de háromféle ételből lehetett választani, ami így teljesen megfelelő volt. Nagyon jól esett a 13-14 óráig tartó levesbüfé is. Mindennel meg voltunk elégedve. Ha lehetőségübk lesz rá, még biztos visszatérünk. Köszönjük!
Kiváló 2016. november 7.gyerekekkel járt itt
Köszönöm,hogy szeretettel és sok kedvességgel foglalkoztak a gyerekekkel.Nagyon otthonosan érezték magukat.Az ellátás,a személyzet kiváló. Igazán nehezen tudtam az unokáimnak biztosítani még ezt a két napot is,de boldog vagyok,hogy sikerült. Jó élményekkel távoztunk és visszakívánkozunk.

Üdv.Szabó Árpádné
Kiváló 2016. november 7.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, a gyerekek is és a felnőttek is ki tudtak kapcsolódni, pihenni. Az ételek nagyon finomak, és nagyon jó ötletnek tartjuk a déli levesezést.
Ami kicsit kellemetlen, hogy a köntösért külön kell fizetni.

A személyzet kedves udvarias, a gyerekekkel is! Köszönjük
Kiváló 2016. november 6.gyerekekkel járt itt
Mi csak ajánlani tudjuk mások számára. Remek volt minden, gyönyörű környezetben voltunk. A szálloda az elvárásainknak tökèletesen mefelelt, kitünő volt a kiszolgálás ès a szemèlyzet is nagyon segítő kèsz volt. Csodás napokat töltöttünk el a szállodában.