Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Senior ajánlat félpanzióval
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Hotel Lövér Sopron vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 23.családjával járt itt
Családdal töltöttünk itt pár éjszakát. Átlagos hotel, de abban a kategóriában minden elvárásnak megfelelő. Nem drága, és ahhoz képest tiszta, jó az ellátás és még wellness-részlege is van. Utóbbi elég light-os, de ide inkább kirándulni jöjjön az ember. Én csodásan éreztem magam, szuper volt a szoba is. Ajánlom!
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Tavaly szilveszterkor voltunk a szállodában férjemmel. Nagyon tetszettek a programok, pl. a téli erdő varázsa, a rezesbanda ébresztő stb. Nagyon finom és ízléses tálalású volt a szilveszteri menűsor, a műsor , az est hangulata kiváló volt. Másoknak is szívből ajánlom. A szoba tisztaságára és a személyzetre sem volt semmi panaszunk.
2013. április 23.barátokkal járt itt
Tavaly novemberben voltunk négy napot, kellemes környezetben, a szoba tisztasága rendben volt. A személyzet udvarias, szolgálatkész volt. Az ételek változatosak, izletesek voltak. A wellnes részt kicsinek találtuk, nagyon nehezen lehetett bejutni. Összességében tudnám ajánlani másoknak is.
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon klassz volt minden, idén is vissza megyünk! Mindennel elégedettek voltunk, nagyon segítő volt mindenki. Gyönyörő környezetben, jó levegőn voltunk. Nagyokat kirándúltunk a környéken. Az unokával mentünk hármasban, vittük a kerékpárokat, és nagy túrákat tettünk a környéken, és a Fertő-tó körül is.
A szállás jó volt, az étkezés is kiváló. Köszönjök a vendéglátást.
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
A kedvenc szállodám. Több mint 10 évvel ezelőtt jártam először családommal együtt a Sopron Lővér Szállodában, s azóta minden évben visszatérünk fenntartás nélkül. Már a recepción fogadó munkatársak mosolya, az éttermi dolgozók kedvessége, a felszolgált ételek minősége, valamint a szobák tisztasága számomra/számunkra a maximumot nyújtja.
2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Ikergyermekeinkkel voltunk a Hotelben. Felejthetetlen hétvégét töltöttünk itt. A környezet nagyon szép és rengeteg program van. A szálloda személyzete nagyon kedves és segítőkész. A vellness rész az sajnos nagyon kicsi élvezhetetlen. A szobák nem túl tágasok, gyerekes családoknak kicsit bezártság érzetet ad.
Kiváló 2013. április 17.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes egy hetet töltöttem a férjemmel és unokámmal a szállodában. Mindenki nagyon kedves és előzékeny volt, mindenben segítségünkre voltak, bármit is kértünk. A környezet csodás, a levegő még csodásabb:-)Már ajánlottam is egyik rokonomnak és Ő is nagyon meg volt elégedve mindennel.
2013. április 1.a párjával járt itt
Az összes pozitívum közül a svédasztalos reggeli változatos kínálatát emelném ki. A vacsora is megfelelő volt, de jobban örültünk volna, ha nem a menü kártyán szereplő 3 fogás közül választhattuk volna ki azt, hogy mit ennénk, hanem az esti étkezés is svédasztalos rendszerben lett volna megoldva.
2013. március 25.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel töltöttem a szállodában 2 napot. A wellness részleg nem túl nagy, de szerencsére hét közben jártunk ott, így nem volt zsúfolt, de telt ház esetén szerintem nagyon szűkös lehet a 8-10 személyes jakuzzi. A szoba tiszta és elég tágas volt, a gyerekeknek bekészített pótággyal együtt is.
Kiváló 2013. március 25.a párjával járt itt
A szállodán érezni, hogy nem éppen tegnap épült, de ennek ellenére tiszta, kellemes hangulatú belső terekkel találkoztunk. A személyzet /recepció, étterem/ igen kedves,segítőkész, figyelmes volt. Mi egyébként nagy víz imádok vagyunk és azért is választottuk a szállodát , hogy tudjunk egy kicsit úszni. Nos azt egy kicsit hűvösnek éreztük.