Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.25-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Hotel Lövér Sopron vélemények

Gyenge 2013. március 18.a párjával járt itt
A márc. 15-i hosszú hétvégés csomagot foglaltuk, amiben sok aktív tevékenység volt jelölve. Az időjárás miatt a szabadtérieket nem tartották meg, ehelyett a benti aktív mozgásos tevékenységekre lehetett volna koncentrálni. Rugalmatlanul a fitness-programok így is csak 30 percesek voltak. Egyáltalán, a programot úgy kellett kérni.
Kiváló 2013. március 18.gyerekekkel járt itt
Ha sokan lettek volna a szállodában, akkor kicsi lett volna a wellness.
Az étterem tökéletes volt és nagyon elégedettek voltunk a minőséggel!!!
Az animátorok fantasztikusan végezték munkájukat, köszönjük nekik a gyerekek nevében is a felejthetetlen programokat!
2013. március 11.egyedül járt itt
A magam részéről speciális igényem volt: síelni mentem Ausztriába, ráadásul egyedül utaztam. Ez remek lehetőség volt számomra, hogy ne érezzem magam egyedül, ráadásul nincs egyágyas felár, egyedül olcsóbb - és kellemesebb - a sítranszferrel utazni Ausztriába, mint saját kocsival, az úszómedence, a szauna és (vagy) a pezsgőfürdő pedig nagyon jól esett a sízés után.
Kiváló 2013. március 1.a párjával járt itt
A 2=3 akcióban vettünk részt. Valójában nehezen tudnék negatívumot mondani. A szálloda személyzete minden esetben kedves és szolgálatkész volt, a szoba kényelmes, az ágyak úgyszintén. Ebben a kategóriában kicsit szokatlan, hogy a törölközőket nem cserélték, de nem is feltétlenül szükséges.
2013. február 18.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hangulatu szalloda, remek kornyezetben, kivĂĄlĂł szemĂŠlyzettel! Nagyon meg voltunk elĂŠgedve az ĂŠtelek vĂĄlasztĂŠkĂĄval ĂŠs minosĂŠgĂŠvel is. Az egyetlen dolog, amely kevĂŠsbĂŠ nyerte el tetszĂŠsunket a wellness rĂŠszleg. A jakuzzi vize nem megfelelo ĂŠs nem is szabĂĄlyozhato, az uszomedence vize hideg.
2013. február 18.a párjával járt itt
Nagyon kedves a személyzet, a szoba kényelmes és hangulatos. Az erkélyről szinte 1 karnyújtásnyira voltak a hatalmas fenyők. Csend és békesség mindenhol. Az ételek nagyon ízletesek voltak.
Átlagos 2013. február 16.a párjával járt itt
Tekintettel arra, hogy ugyanezen árkategóriában már volt szerencsénk más szállodában kiemelkedőbb szolgáltatást kapni, ezért Önmagában a szálloda csak átlagosnak mondható. A wellness részleg szolgáltatása (medence, jacuzzi. . . ) a szálloda befogadóképességéhez mérten igen alacsony.
Kiváló 2013. január 30.gyerekekkel járt itt
A lányom, Rajmon Imola, mint utólag elmesélte nekem, írt a vendégkönyvbe, ahol a tornára valami olyat írt, hogy borzasztó volt! Ezt szeretném helyretenni. Én azt látom, hogy ő 12 évesen nem tudott még aközött különbséget tenni, hogy ha valahol nem érzi jól magát, akkor mi az, amiről a személyzet tehet és mi az, amihez nincs köze a szállónak.
Átlagos 2013. január 11.a párjával járt itt
Kevésbé elégedett a fűtésszabályozással voltam. Nappal nagyon hideg volt a wellness részlegen,a folyosón,a szobában.Éjszaka rekkenő hőség volt, nem tudtam aludni, és kipihenni.
Az ételek választékát szűkösnek találtam, az adaggal meg voltam elégedve.
A személyzet rendkívül kedves volt, kiemelném őket!
2013. január 7.a párjával járt itt
Az étkezés bonyolításánál kellene jobban figyelni a vendégekre. Nem kellemes amikor összetévesztenek egy külföldi csoport tagjaival és szólnak,hogy ne a svédasztalról válasszunk, mert majd menüt kapunk. Igaz, később elnézést kértek. Reggelinél szintén csoport miatt, kicsit "zilált" volt a tálalórész, nem volt a már megszokott finom péksüteményekből, a személyzet nem tudott mindenre, mindenkire figyelni.