Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.24-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Hotel Lövér Sopron vélemények

Kiváló 2013. október 29.a párjával járt itt
Minden nagyon jó volt. A wellness részlegen az nem tetszett, hogy egy csoport elfoglalta a jacuzzit és órákig nem szálltak ki, ezt talán szabályozni lehetne.
A másik negatívum a pucér szauna - ezzel önmagában nincs bajom, de a törölköző nagyon kicsi és vékony- nincs túl sok kedvem mások izzadságában szaunázni.
Egyébként minden szuper, a szoba kényelmes és tiszta, az ételek finomak.
Kiváló 2013. október 29.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hétvégét töltöttem el párommal a soproni Lővér Hotelben. Csodálatos környezetben fekvő épületben, a pihenés minden feltétele adott volt. A személyzet figyelmes, udvarias. A szakács külön dícséretet érdemel, a svédasztalos vacsora változatos és finom volt. A szoba, étterem és welness részleg is tiszta volt. Felüdülés volt ez a hétvége, köszönöm.
2013. október 28.gyerekekkel járt itt
A szállodában alapjában véve jól éreztük magunkat. Nagyon tetszett az étkezéseknél a pincérek hozzáállása és segítőkészségük. Az ételek nagyon elnyerték a tetszésünket,változatosak és bőségesek voltak. A szobában lévő ágybetéttel volt gondunk. Az ágybetét nagyon kemény volt és a párnát is keménynek találtam.
Kiváló 2013. október 24.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól telt ez a 4 nap a szállodában. Fantasztikusan segítőkész és kedves volt velünk a személyzet minden tagja. Az étteremben finomabbnál-finomabb falatok vártak Ránk. A büféasztalokat folyamatosan töltötték, a pincérek kedvesek, mosolygósak voltak. Nagyon remélem lesz még módunk visszatérni a Lővérbe! !
Kiváló 2013. október 22.a párjával járt itt
3 éjszakára érkeztünk a szállodába. A személyzet gyors, kedves és segítőkész volt. Az első pozitív élményünk a vacsoránál volt, nagyon ízletes és változatos svédasztalos választék volt. A pincérek előtt le a kalappal. Az esti és a másnapi szervezett túránk csodásra sikerült, ahová a szálloda igazgatója is velünk tartott.
2013. október 21.gyerekekkel járt itt
A szálloda nagyon szép helyen van. A személyzet kedves és segítőkész. Ami nagyon zavaró volt, hogy a vendégek gyerekei nagyon hangosan rohangáltak. A közös helyiségek bútorain, asztalain kersztülmászva órdítozva játszottak. Nem a számukra kijelölt helyen. Nem lehetett nyugodtan meginni vacsora után egy koktélt.
2013. október 15.gyerekekkel járt itt
3 éjszakára érkeztünk a hotelba. A személyzet, kedves, segítőkész. Az étteremben az ételek nagyon finomak voltak, bár számomra a reggeli ugyan változatos és finom volt, valami hiányzott. A vacsora kifogástalan volt, bár értékeltem volna, ha nem csak 2 fajtából lehet választani.
Átlagos 2013. október 15.a párjával járt itt
A hotel szép környezetben található, belül igényesnek mondható, a szobák tiszták, a személyzet segítőkész. Az étkezéssel voltak problémáim, én színvonalasabbat, ízletesebbet, és nagyobb választékot vártam volna egy 4 csillagos szállodától. Pl:A vacsora nem volt svédasztalos, kétféle menü volt, a fő fogásra kb.
Átlagos 2013. október 11.a párjával járt itt
A hotel szép helyen fekszik, remek hosszab-rövidebb túrák kiindulópontjának. Sopron városa mindenképp kihagyhatatlan élmény. A személyzet kedves, figyelmes, segítőkész. Az étkezés kifogástalan, bőséges, friss. A szobák átlagosnak mondhatók, be az első esti program a kisebb-nagyobb bogaraktól való megszabadulással kezdődött - ami persze rontott a hangulaton.
2013. október 11.a párjával járt itt
Minden szervezetten, összehangoltan müködik. Kéréseinknek azonnal eleget tett a személyzet. Ami nem tetszett: csak egy szauna üzemelt és a pezsgőfürdő nyolc fuvókájából három rossz volt.
Mi nagyon jól éreztük magunkat, megtaláltuk a nekünk való programokat.
Köszönjük szépen! További jó munkát Kívánunk Önöknek!
Üdvözlettel Sasvári Márta és Pálinkás György