Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
9400 Sopron, Várisi u. 4.

Hotel Lövér Sopron a térképen

Hotel Lövér Sopron értékelése:

1. helyezett az 56 soproni szállás közül
29. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1080 szállás közül

Hotel Lövér Sopron - vélemények, kritkikák

Hotel Lövér Sopron vélemények

Értékelt: 2013. március 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A 2=3 akcióban vettünk részt. Valójában nehezen tudnék negatívumot mondani. A szálloda személyzete minden esetben kedves és szolgálatkész volt, a szoba kényelmes, az ágyak úgyszintén. Ebben a kategóriában kicsit szokatlan, hogy a törölközőket nem cserélték, de nem is feltétlenül szükséges. Kiváló a konyha és bőséges a választék, a kiszolgálás kifogástalan.
Értékelt: 2013. február 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes hangulatu szalloda, remek kornyezetben, kiváló személyzettel! Nagyon meg voltunk elégedve az ételek választékával és minoségével is. Az egyetlen dolog, amely kevésbé nyerte el tetszésunket a wellness részleg. A jakuzzi vize nem megfelelo és nem is szabályozhato, az uszomedence vize hideg. A hangulat sem kielégíto.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 18.
Nagyon kedves a személyzet, a szoba kényelmes és hangulatos. Az erkélyről szinte 1 karnyújtásnyira voltak a hatalmas fenyők. Csend és békesség mindenhol. Az ételek nagyon ízletesek voltak.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 16.
Tekintettel arra, hogy ugyanezen árkategóriában már volt szerencsénk más szállodában kiemelkedőbb szolgáltatást kapni, ezért Önmagában a szálloda csak átlagosnak mondható. A wellness részleg szolgáltatása (medence, jacuzzi. . . ) a szálloda befogadóképességéhez mérten igen alacsony.
2013. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. január 30.
A lányom, Rajmon Imola, mint utólag elmesélte nekem, írt a vendégkönyvbe, ahol a tornára valami olyat írt, hogy borzasztó volt! Ezt szeretném helyretenni. Én azt látom, hogy ő 12 évesen nem tudott még aközött különbséget tenni, hogy ha valahol nem érzi jól magát, akkor mi az, amiről a személyzet tehet és mi az, amihez nincs köze a szállónak.
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 11.
Kevésbé elégedett a fűtésszabályozással voltam. Nappal nagyon hideg volt a wellness részlegen,a folyosón,a szobában.Éjszaka rekkenő hőség volt, nem tudtam aludni, és kipihenni.
Az ételek választékát szűkösnek találtam, az adaggal meg voltam elégedve.
A személyzet rendkívül kedves volt, kiemelném őket!
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 7.
Az étkezés bonyolításánál kellene jobban figyelni a vendégekre. Nem kellemes amikor összetévesztenek egy külföldi csoport tagjaival és szólnak,hogy ne a svédasztalról válasszunk, mert majd menüt kapunk. Igaz, később elnézést kértek. Reggelinél szintén csoport miatt, kicsit "zilált" volt a tálalórész, nem volt a már megszokott finom péksüteményekből, a személyzet nem tudott mindenre, mindenkire figyelni.
2013. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. január 3.
Egyetlen javaslatot szeretnék tenni a szálloda vezetőségének. A 3 ágyas szobához tartozó fürdőszobában 3 fürdőlepedő száritása körülményes, nem megoldható. Ha ezen tudnának változtatni, minden kiváló lenne.
Minden valószinűség szerint visszafogok térni még ebbe a szállodába.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 2.
A fürdőszoba kicsi és kényelmetlen volt. A parkoló jó és biztonságos, de aki a tartózkodása alatt kocsival elment ugyanoda nem tudott visszaállni. A szilveszteri gálavacsora hangzatos nevű menüsort vonultatott fel, de nekünk nem ízlett túlzottan. A felszolgálót látva a többi vendég is az étel egy részét visszaküldte. Az italválaszték is hagyott kívánnivalót maga után.
2012. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2012. december 29.
Maximálisan tetszett a tisztaság,a figyelmesség,a kiszolgálás,a fölszereltség,a bőséges ízletes ételek.A velnesz részen is kiváló volt minden.Ha lehetőségem lesz rá a közeljövőben,ismét igénybe veszem a szolgáltatást.

Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 21.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2023.01.10-ig
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 19.350,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.08.28-ig
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.043,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.11-ig
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.086,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.11.29-ig
Pólus Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
EMAN Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 5.633,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.01-ig
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 18.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.03-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 6.100,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.23-ig
Danubius Hotel Bük
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 22.015 - 27.228,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, Fitness Stúdió használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.12.23.
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 4.365 - 8.546,- Ft/fő/éj között: önellátás, kültéri jakuzzival, bográcsozási, grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Vadvirág Panzió
Ágfalva
2 nap/1 éjszaka 7.250 - 10.250,- Ft/fő/éj között: önellátással, wellness használattal
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.

Szállodák Sopron környékén
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú...
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Wolf Panzió Sárvár
Hegyvidéki mámor (min. 5 éj)
All inclusive pihenés
Páros romantika (min. 2 éj)

SopronX