Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg

Hotel Lövér Sopron vélemények

Átlagos 2013. február 16.a párjával járt itt
Tekintettel arra, hogy ugyanezen árkategóriában már volt szerencsénk más szállodában kiemelkedőbb szolgáltatást kapni, ezért Önmagában a szálloda csak átlagosnak mondható. A wellness részleg szolgáltatása (medence, jacuzzi. . . ) a szálloda befogadóképességéhez mérten igen alacsony.
Átlagos 2013. január 11.a párjával járt itt
Kevésbé elégedett a fűtésszabályozással voltam. Nappal nagyon hideg volt a wellness részlegen,a folyosón,a szobában.Éjszaka rekkenő hőség volt, nem tudtam aludni, és kipihenni.
Az ételek választékát szűkösnek találtam, az adaggal meg voltam elégedve.
A személyzet rendkívül kedves volt, kiemelném őket!
Átlagos 2013. január 2.a párjával járt itt
A fürdőszoba kicsi és kényelmetlen volt. A parkoló jó és biztonságos, de aki a tartózkodása alatt kocsival elment ugyanoda nem tudott visszaállni. A szilveszteri gálavacsora hangzatos nevű menüsort vonultatott fel, de nekünk nem ízlett túlzottan. A felszolgálót látva a többi vendég is az étel egy részét visszaküldte.
2022. szeptember 19.a párjával járt itt
A szeptember eleji ottlétünkkor elismerésemet fejeztem ki Barta Úrnak, akinek már látszott az arcán a megtört mosoly, a várható gondokat okozó és a trauma, amit a rezsi/m/ intézkedések okozhattak, amit más hírforrásból éppen tegnap este olvashattam, hogy / remélhetőleg ! / átmenetileg bezárnak!
2022. július 25.a párjával járt itt
A 2.>kon laktunk...elviselhető volt ...mások véleménye a (pl. Liftben) >ja hát a légkondi...?..hát ezért 3 *s...bocsánat.
A Welness....a medence...ezt nem kéne hirdetni.....ekkora Szállodához....nem illik.
Legyen Hotel Lővér
....welness>nélkül...lentebb van egy strand...
Ennyi "főhöz...+gyerekek"....ez egy Kád csak....
2021. november 16.a párjával járt itt
A személyzet barátságosan udvarias, kiszolgálásnál, kérdésekre adott válaszoknál és mosolygó arccal köszöntek minden találkozáskor. Szobánkban a mosdó melegvizes csaprésze nem volt teljesen elzárható, nyitása-zárása nehézkes. A közösségi területeken nem volt zavaró hangoskodás.
2021. november 2.gyerekekkel járt itt
A szoba, tisztaság, koszt jó volt. Volt kirakva csapvíz, ez ritkaság.
Nem tetszett, h. pénzt kértek a fürdőköpenyért. A reggeli italok, kávé, gyengék, az ételek egy részét nem pótolták, amikor elfogytak.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2021. január 9.a párjával járt itt
Az egész hotel szinte tökéletes. 6 éjszakát töltöttünk itt, szerintem, ha 1-2 dolgon javítanának, akkor már tényleg a csúcsok csúcsa lenne. Ami szinte rögtön feltűnt, hogy a járványügyi szabályokat maximálisan betartják, a folyamatos fertőtlenítés, távolságtartást az asztaloknál. Ezekért 5 csillag jár.
Hotel Lövér Sopron - Külső képHotel Lövér Sopron - SzobákHotel Lövér Sopron - VendéglátásHotel Lövér Sopron - Belső
2019. szeptember 25.gyerekekkel járt itt
Sopron várost és környékét szerettük volna megnézni, azért ezt a szállodát választottuk, mert jó helyen van, árérték arányban jó volt, jók voltak az értékelések, bár tudtuk, nem egy modern szállodába fogunk menni. Hát nem csalódtunk. A szobával annyira nem voltunk megelégedve, kicsit elmaradott (szőnyeg, bútorok, a fürdőszobába a zuhanynál lévő csap, a zuhanyfüggöny).
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel!
2019. október 17., Hotel Lövér
2019. április 24.gyerekekkel járt itt
2019. húsvétján jártunk itt. A személyzet figyelmes, udvarias volt. A tisztaság kifogástalan. Az ételek gusztusosak és finomak voltak. A reggeli kínálata lehetett volna változatosabb, de így is megfelelő volt. Az üdvözlőitalnak külön örültünk. A fizetés gördülékenyen működött, a parkolás megoldott volt.
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük az elismerő értékelést. Örülünk, hogy pozitív tapasztalatokkal távoztak tőlünk! Várjuk Önöket a jövőben is!

2019. április 26., Hotel Lövér