Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg

Hotel Lövér Sopron vélemények

Átlagos 2013. december 17.a párjával járt itt
Nagyon megörültem, amikor rátaláltam erre a kedvező ajánlatra a Hotel Lővérben, de most már értem, miért volt az ár ilyen kecsegtető! Legnagyobb problémánk a reggeli minőségével, a szoba tisztaságával ill. az internetezési lehetőséggel volt.
Átlagos 2013. november 27.a párjával járt itt
Visszatértünk a Lővér szállóba. Az épület ütött-kopott kivülről, a vakolat máladozik, a parkolók szűkek, amolyan szocreál típus. A szobában az ágy kellemes, de a zuhanyzóban megfordulni szinte lehetetlen, a zuhanyfüggöny (gondolom ez is a szocializmusból maradt! ) a testhez tapad. Viszont a kaja bőséges és jó, és a személyzet nagyon kedves!
Jó volt újra itt, de a három csillag is csak jó indulattal igaz a szobákra!
Átlagos 2013. október 31.a párjával járt itt
Kicsit a SZOT üdülők hangulatát hozza vissza berendezési tárgyaival. Wellness részleg nagyon kicsi, általában zsúfolt. A félpanziós ellátás megfelelő, kivéve egy alkalmat, amikor eltereltek minket egy kisebb ebédlőbe, mivel az étterem rendezvény miatt zárva volt.
Kilátók vannak a közelben, azokat érdemes megnézni, illetve Sopron városa kárpótolja az embert.
Átlagos 2013. október 15.a párjával járt itt
A hotel szép környezetben található, belül igényesnek mondható, a szobák tiszták, a személyzet segítőkész. Az étkezéssel voltak problémáim, én színvonalasabbat, ízletesebbet, és nagyobb választékot vártam volna egy 4 csillagos szállodától. Pl:A vacsora nem volt svédasztalos, kétféle menü volt, a fő fogásra kb.
Átlagos 2013. október 11.a párjával járt itt
A hotel szép helyen fekszik, remek hosszab-rövidebb túrák kiindulópontjának. Sopron városa mindenképp kihagyhatatlan élmény. A személyzet kedves, figyelmes, segítőkész. Az étkezés kifogástalan, bőséges, friss. A szobák átlagosnak mondhatók, be az első esti program a kisebb-nagyobb bogaraktól való megszabadulással kezdődött - ami persze rontott a hangulaton.
Átlagos 2013. szeptember 30. járt itt
Két gyermekkel(12;8) töltöttünk el négy napot a szállodában. Voltunk már ilyen kategóriájú szállodában-van összehasonlítási alapom-éppen ezért eléggé meglepődtünk. Nem luxusnyaralásra számítottunk,DE:Az egyik pótágy rendben is volt, ez a szálló honlapján is jól látható:egy kanapészerű ágy.
Átlagos 2013. szeptember 6.a párjával járt itt
A wellness részleg nagyon-nagyon kicsi, volt olyan délutánunk, hogy nem jutott hely a 8 személyes pezsgőfürdőben, a hideg - úszómedencének nevezett - medencébe nem akartunk menni, mert fáztunk, maradt a szauna, azután felmentünk. A másik probléma, hogy pl.
Átlagos 2013. július 18.gyerekekkel járt itt
Hétvégén a 2 szauna közül csak az egyik üzemelt, így folyamatosan várni kellett a szolgáltatásra. A hotel így spórolt az üzemeltetési költségeken, cserébe lett egy pár elégedetlen vendég. . . Erre jobban kellene figyelni, főleg hogy megvan hozzá a kiépített infrastruktúra is.
Átlagos 2013. június 3.a párjával járt itt
A hotel elhelyezkedése remek, élveztük a kellemes, erdős környezetet. Több túraútvonal is könnyen elérhető innen. Sajnos maga a hotel lelakott, a bútorok kopottak, az ágy régi és kényelmetlenül kemény. Komoly hiányosság, hogy nincs szobaszéf, ez egy wellness hotel esetében kiemelten fontos lenne szerintem.
Átlagos 2013. május 13.a párjával járt itt
2012 januárjában töltöttünk el három napot ebben a szállodában. Ne tudom miért, de a fürdővíz hideg volt jól meg is fáztam, A szobánk nem dohányzó volt de a folyosón vágni lehetett a füstöt.
A szobák tiszták az étkek jók voltak. A dogozók kedvesek. Gyönyörű környezetben jó pihentető sétákat lehet tenni A városban sok szép látni való van.