Sopron Hotel Sopron ★★★★

Sopron Hotel Sopron
Sopron Hotel SopronSopron Hotel Sopron
Sopron Hotel SopronSopron Hotel Sopron

Sopron Hotel Sopron bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel van az osztrák-magyar határhoz - 100 kényelmes, modern szobával várja kedves vendégeit, melyk mindegyikében rendelkezésre áll fürdőszoba/WC, hajszárító, fürdőköpeny, telefon, SAT-TV, rádió, minibár (egyrészükben panorámás terasz is van).

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
2024.12.15-ig
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Sopron Hotel Sopron vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2022. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Családi nyaralásunk helyszínéül ismét Sopront választottuk, ebben a szállodában most jártunk először, bár többször láttuk kívülről a korábbi években. Helyileg a 84-es főút mellett, a temető közelében található a város északnyugati részében. A parkolás ingyenes, bőven volt hely.
Sopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 119 feltöltött kép
2019. november 11.családjával járt itt
Kellemes és sétálós kis őszi szünetet töltöttünk a szállodában. központi elhelyezkedés a szálloda előnye,gyorsan a központba lehet jutni. Zárt parkoló,tiszta ,kényelmes szobák. A véleményeket nézve,sokkal jobbat kaptunk ,mint amire számítottunk. A wellness részleg kicsi,de nagyon profiul megcsinálták. Be kellett osztani a recepción.
2019. március 2.családjával járt itt
Tavaly Júliusban voltunk itt nyaralni a családommal. Akkor még nem volt kész a Wellness részleg, (pedig készen kellett volna lenni _:( ), illetve a játszótér is felújításra várt. A medence sajnos nem fűthető, néha kicsit hideg volt. A szoba tiszta, rendezett, szép kilátással. A személyzet kiválóan helyt állt :) Az étkek finomak voltak, mindig nagyon jól laktunk.
2018. november 4.a párjával járt itt
A szalloda elhelyezkedese kivalo, a szemelyzet kivetel nagyon kedves es udvarias volt. Egyedül a wellness részleg kicsi ennyi emberre, meg az elozetes regisztració ellenere is.
2017. szeptember 19.gyerekekkel járt itt
Négylábú kedvenccel jó szívvel ajánlom ezt a szállodát, mert valóban kutyabarát szállás. Érkezésünkkor itatótál, fekhely és jutalomfalat is be volt készítve a szobába. Más szállodákkal ellentétben nem igyekeznek görcsösen elkülöníteni a kutyás vendégeket, így nem éreztük magunkat háttérbe szorítva.
2017. május 6.a párjával járt itt
A reggeli minőségi volt a kávé szintén! Végre a narancslé is 100%-ból 90%-ék nálam:-)A melegétkeztetésről nem tudok véleményt mondani,mert mi nem étkeztünk a szállodában este. Viszont a Rókalyuk nevű helyet érdemes felkeresni a hangulata és az ételei miatt! A szállás nagyon szép és tiszta ,az ágyak kényelmesek.
2017. január 2.a párjával járt itt
Kitűnő elhelyezkedésű hotel Sopronban. Szobánkból látszott a város összes jelentős műemléke, melyek este kivilágítva különösen szépek voltak. 10 perc kényelmes sétával a belváros közepe elérhető. Nyáron jó lehet a kinti medence is, de télire sajnos nincs még egy csobbanó medence sem.
2016. november 5.gyerekekkel járt itt
Jól éreztük magunkat.A szálloda kulturált szép tiszta volt.A recepciósok és a felszolgálók aranyosak.Az ételválaszték bőséges,a kilátás gyönyörű a városra a szobából.Meg voltunk elégedve mindennel.
2016. május 24.a párjával járt itt
Erősen retros kivül-belül. Nyugdijasként ez nem volt idegen számunkra. Aszemélyzet segitőkész, jo csapatot alkot. A konyha jo és változatos. A welnesst nem vettük igénybe mert rendeteg időt töltöttünk a szabadban. Ajánjom azoknak akik szeretik a természetet a lüktető kisvárost és a jó borokat,Itt voltam 1975-től HŐR. Jó volt ujra végigsétálni a városka utcáin
2015. november 1.gyerekekkel járt itt
Hiányoljuk a konditeremből a hasizom erősítő padot, valamint a hátizom erősítő padot, amelyek korábban ott voltak. A reggelinél előfordult, hogy nem töltötték fel a már elfogyott ételeket (pl. natúr joghurt), viszont klassz újdonság volt számunkra az X-box, a gyerekek élvezték nagyon! Ezzel együtt remek élmény volt a Hotel Sopronban töltött idő!