Hotel Szieszta Sopron ★★

Hotel Szieszta Sopron
Hotel Szieszta SopronHotel Szieszta Sopron
Hotel Szieszta SopronHotel Szieszta Sopron

Hotel Szieszta Sopron bemutatkozása

A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld környezetben, a történelmi városközponttól 15 percnyire. A szálloda kényelmes, erkélyes szobái csodálatos kilátást bizotsítanak a környező erdőkre.

A Hotel Szieszta legnépszerűbb csomagjai

Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel (min. 3 éj)
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron - Napi árak félpanzióval, fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval, fürdőbelépővel (1 éjtől)
Hotel Szieszta Sopron - Pünkösd (min. 1 éj)
Hotel Szieszta Sopron - Repülj velünk a fellegekbe! (1 éjtől)
Repülj velünk a fellegekbe! (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Hotel Szieszta Sopron vélemények

Átlagos 2014. január 26.a párjával járt itt
Január utolsó hétvégéje. Nagyon megörültünk a szálloda pótszilveszteres szervezésének, szerettük volna Sopront is megismerni. Az előtte való időszakban sajnos betegség tört ránk, izgultunk, hogy mégis addigra meggyógyuljunk. Ezért is reméltük, hogy a szauna is jót fog tenni, amiben nem sok örömünk lett.
2014. január 23.gyerekekkel járt itt
Lövér csodás környezetében található szálloda. Pihenésre kikapcsolódásra alkalmas,személyzet segítökész. Wellnes részlege kiváló, csak a szálloda vendégszámához mérve kicsi. Konyhája ízletes, változatos és finom. Nem egy modern szálloda,de pihenésre alkalmas. A város és környéke nagyon szép.
Átlagos 2014. január 18.a párjával járt itt
A csodás környezetben álló hotelben az ellátás, a kirándulás és városnézés szervezése nagyon jó volt. A wellness részlegen az élménymedence benne feküdni hideg volt, úszni pedig nagyon kicsi. Az tetszett, hogy gőzkabin volt legalább. Nekem nem a fürdőszoba szépsége, inkább az ágy kényelme hiányzott.
Gyenge 2014. január 6.a párjával járt itt
Az 1980-as évek óta rendszeres vendégei vagyunk a Hotel Sziesztának, de most nagyot csalódtunk. Elhanyagolt állapotú szálloda (pl. rongyos törülközők, málló festett felületek, koszos tusfülke, gyengén folyó kézitus,víztócsás és nem megfelelően működő hűtőszekrény, szakadozott ernyőjű éjjeli lámpák, nyikorgó ágyak stb.
2014. január 6.a párjával járt itt
Január elején töltöttünk néhány napot a Hotel Sziesztában. Megérkezéskor elégé retro jellegünek tünt, de végül a szoba kényelmes volt az ellátás bőséges. Szerintem mindenki talált kedvére valo ételt. A személyzet udvarias segitőkész. Ami nekünk különösen tetszett az a erdei kirándulás és a városnézés volt.
2014. január 6.egyedül járt itt
Először a classic szobában rendeltem szállást, de nagyon lepukkant volt, szakadt függöny, régi, ócska bútorzat, lestrapált fürdőszoba. Azonnal jeleztem, hogy nem megfelelő a szoba, és kaptam egy másikat, egy standard szobát, ami teljesen megfelelő volt. Megtudtam, hogy a szobák felújítása folyamatban van, úgyhogy egy idő múlva megfelelő lesz minden szoba.
Átlagos 2014. január 5.gyerekekkel járt itt
A szálloda személyzetével és az étkezéssel meg voltunk elégedve. A welness részleggel volt némi probléma, a nagyobbik medencében nagyon hideg volt a viz, a kicsi medencében pedig annyian voltak, hogy ki sem lehetett próbálni. A legjobban a hajszárító hiányzott a szobából, 2 kislánnyal mentünk, nem számítottunk rá, hogy a welness részleg öltözőjében kell sorban állni a hajszárításért.
Mindent egybe vetve átlagosra értékelem a szállodát.
Gyenge 2014. január 5.barátokkal járt itt
Nagy csalódás volt az ó év búcsúztató a Siestában. A 2010-es években többször megfordultam a szállodában, de azóta igen leromlott. A konyha és az étterem dolgozói ember feletti munkát végeztek, kedvesek, udvariasak és segítő készségesek voltak. A szálló személyzete a köszönést nem ismeri, a porta szolgálat egy része a legminimálisabb segítséget se adta meg.
Gyenge 2013. december 31.gyerekekkel járt itt
A szoba külleme, főleg a fürdőszoba nagy csalódás volt. A fürdőszoba kb. a 60-as évek stílusa volt, a fűtés, noha többször is szóltunk a recepción, egyszer sem kapcsolt be. A bejárati ajtót és a fürdőszoba ajtót egyszerre nem lehet nyitni, mert összeakadnak. A berendezés szegényes és ronda.
2013. december 31.a párjával járt itt
Tetszett: A személyzet kedves, udvarias szolgálatkész. Az étkezés remek, nagyon finom és elegendő. A szálloda szép környezetben van. Kikapcsolódásra, túrázásra, szórakozásra alkalmas.
Kevésbé elégedett: A szálloda kívülről és belülről felújításra, modernizálásra szorul. Az ágyak sajnos minden mozdulatra nyikorogtak. A TV csatornák bővítését ajánlom.
Hotel Szieszta Sopron a térképen
9400 SopronLővér krt. 37.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 900 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár