Hotel Szieszta Sopron ★★

Hotel Szieszta Sopron
Hotel Szieszta SopronHotel Szieszta Sopron
Hotel Szieszta SopronHotel Szieszta Sopron

Hotel Szieszta Sopron bemutatkozása

A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld környezetben, a történelmi városközponttól 15 percnyire. A szálloda kényelmes, erkélyes szobái csodálatos kilátást bizotsítanak a környező erdőkre.

A Hotel Szieszta legnépszerűbb csomagjai

Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel (min. 3 éj)
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron - Napi árak félpanzióval, fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval, fürdőbelépővel (1 éjtől)
Hotel Szieszta Sopron - Szieszta Relax (1 éjtől)
Szieszta Relax (1 éjtől)
Hotel Szieszta Sopron - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hotel Lövér Sopron - Senior csomag örökifjaknak 2024
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron

Hotel Szieszta Sopron vélemények

2014. március 29.a párjával járt itt
Az ár értékarányos volt. A terasz nem igen van karbantartva. A fürdőszoba ajtó nyikorgását próbáltuk megszappanozni (zsír helyett), de nem sikerült. Valahányszor éjjel kiment az egyikünk, a társ biztosan felébredt. A velnesz része nagyon kielégített, nem is kívánkoztunk átmenni a városi uszodába.
2014. március 6.gyerekekkel járt itt
A szálloda retro! A környezet gyönyörű. Érdemes túrázgatni.A wellness részleg tiszta és élvezhető. Mi februárban voltunk nem volt tele a szálloda így a wellness részleg is kényelmes volt.A kaja egyszerűen fergeteges!Mindenkinek ajánlom,aki szereti az aktív pihenést.A Lővérek gyönyörű hely a gyerekek is nagyon élvezik.
2014. március 4.a párjával járt itt
Minden megfelelő volt számunkra. Amit hiányoltunk,hogy a recepción szerintem el kellett volna mondani,hogy milyen szórakozási és fakultatív programok vannak. Mindenkinek ajánlani tudjuk az erdei sétát, ami minden szombaton van S. Viktor vezetésével.
2014. február 24.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép,nyugodt,erdős helyen helyezkedik el a szálloda. Jó,friss levegő és csendes környezet,ami teljesen ideális a pihenéshez. Az ott dolgozók kedvesek,udvariasak voltak. Az étel nagyon finom,nekem a választék is megfelelő volt. A szobák picik,de a célnek teljesen megfelelnek. Tetszik,hogy mindegyk erkélyes!
2014. február 18.a párjával járt itt
Ami tetszett: A szoba a leírtakkal teljes mértékben megegyezett,kényelmes ,hangulatos szép kilátással. Az ellátás kifogástalan, finom és elképesztően bőséges. A személyzet barátságos és segítőkész. Bátran ajánlom, kiváló hétvégi időtöltés.
Átlagos 2014. február 17.a párjával járt itt
Nem voltam teljes mértékben megelégedve. Öszintén szolva nagyon nagy csalódás volt a hírdetésben foglaltakhoz képest. Ugyanakkor fűtés nem volt a szobánkba , nagyon hideg volt, éjjel meg főleg. z étkezésnél hideg volt az étel. a pincérek sokszor nem is pótolták azt ami már elfogyott. Szombat reggel evőeszközér szoltunk többször is és nem hozott senki.
2014. február 16.családjával járt itt
Családommal töltöttünk el, ebben a szállodában egy hosszú hétvégét. Nekünk nagyon tetszett, a gyermekeknek egy kicsit unalmasan teltek az esték. A medence kicsi, ennyi emberhez, és a vize hideg. Félpanziós ellátással rendeltük a szállást. Az étel minősége jó volt, csak időben kell érkezni, mert az utolsó órában már nem sok esély van a válogatásra!
Átlagos 2014. február 10.családjával járt itt
Kétszer is jártam itt családommal,de nem azért, mert annyira tetszett, hanem azért, mert a VOLT fesztivál helyszínéhez ez volt a legközelebb. A hotel szép helyen van, szép a kilátás, jó levegő van. A recepció átlagos "magyar", sok kedvesség nincs, kevés sem! A szoba egyszerű, puritán, kicsi, kényelmetlen ágyakkal,részeg fiatal "szomszédokkal".
2014. február 8.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen lévő szálloda, a hatodik emeletről is fantasztikus volt a kilátás, a felújított kellemes szobában tisztaság és finom meleg volt. A félpanziós ellátás jó volt, a személyzet kedves, készséges, segítőkész.
Átlagos 2014. január 26.a párjával járt itt
Alapvetően ár-érték arányban megfelelő volt a szálloda. Ami nem tetszett : a szálloda nagyságához képest a wellness rész nagyon kicsi és hideg volt. Se a wellness tér , se a víz hőmérséklete nem volt megfelelő így fáztunk . A szálloda gyönyörű helyen fekszik , a 9.
Hotel Szieszta Sopron a térképen
9400 SopronLővér krt. 37.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 900 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár