Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
Hotel Kapitány Superior Wellness SümegHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
Hotel Kapitány Superior Wellness SümegHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

A Hotel Kapitány Superior Wellness legnépszerűbb csomagjai

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés
09.01-12.20.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Pünkösd a Kapitányban (min. 3 éj)
Pünkösd a Kapitányban
05.17-20.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Őszi szünet a Kapitányban (min. 3 éj)
Őszi szünet a Kapitányban
10.25-11.03.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

Kiváló 2014. október 6.gyerekekkel járt itt
Szeptember végén töltöttünk itt négy csodás napot. A szálloda wellness részlege minden igényt kielégít. Az étteremben gazdag a választék és finomak az ételek. A sümegi várban tett kirándulás és a lovagi torna felejthetetlen élmény volt.
Köszönet a gesztusért, hogy születésnapja alkalmából a lányomat és a páromat is megköszöntötték.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Környék
2014. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
4 napot töltöttük a hotelben 2 éves kisgyerekkel aug. 21-től. Nagyon szép környezetben, tiszta szobák, kedves személyzet, jó parkolási lehetőség. Gyermekeknek való játszószoba elég szegényes felszerelésű és sötét. Lehetne több program gyerekeknek. A vár nagyon szép, sok programmal. Lovagi torna is nagyon tetszett. . .
Kiváló 2014. augusztus 13.a párjával járt itt
Felejthetetlen élményben volt részünk a Hotel Kapitányban. Világszinvonalon megrendezett események (Lovagi torna, Lovagi Lakoma), családias környezet, nem mindennapi csodálatos udvarias kiszolgálás, széleskörü magas szinvonalú szolgáltatások, kényelem, nagy alapterületü vizes blokkok (uszoda, welness, gyerekmedencék), egyszerűen kifejezve : "a SÜMEGI CSODA " , büszke lehet rá az egész ország.
2014. július 20.a párjával járt itt
Gyakorlatilag minden jó volt. Udvarias kiszolgálás,finom ételek
Ami zavart, a válasz levélben kihangsúlyozták,hogy 4 csillagos szállodának megfelelő öltözködés szükséges az étkezésekhez. Nekünk ez természetes. Ennek ellenére rövid nadrágban , strandpapucsban is bejöhettek a vendégek vacsorázni.
2014. július 18.gyerekekkel járt itt
Tiszta rendezett szálloda ,udvarias személyzettel. Tágas szoba ,kényelmes ágyakkal. Az étkezésnél a kínálat lehetne nagyobb ,és változatosabb. Kellemetlen volt a szobai minibár gyér kínálata,és ráadásul a hűtő teljes kapacitáson sem hűtött megfelelően. Javaslom ezen mindenképp változtassanak.
2014. július 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon sok szállodában jártunk, de itt tapasztaltuk először, hogy a személyzet maximálisan figyelmes, mindig mosolyog és bármi kérésünk volt azt azonnal teljesítette. A szálloda és környezete nagyon szép, gondolok a várra és parkra. Lovagi torna és az azt követő vacsora szuper volt. Jó hely egy négy napos pihenéshez.
2014. június 5.a párjával járt itt
Nekem tetszett.Másnak is javaslom.Talán a Welnes lehetne nagyobb.A szobák tiszták.A személyzet kedves.Az ételek jók,és bőségesék.A középkori lakoma igazi csúcs.A parkolás is megfelelő.Sokat járjuk az országot,ez a szálloda 4 s osztályzatot kapna.Mi gyerekek nélkül voltunk,de a gyerekek is jól érezhetik,magukat.
2014. június 5.a párjával járt itt
A szálloda személyzete kedves barátságos. Az ott dolgozók szinte egy családként együttműködnek. A csomagban foglalt programok érdekesek és színvonalasak voltak. A lovaskocsikázás sajnos a nagy köd miatt nem volt tökéletes, de a kocsis részletes történelmi tájékoztatást nyújtott Sümegről.
Kiváló 2014. május 30.gyerekekkel járt itt
Évek óta vártam, hogy eljussunk ide, mert mindenütt csak jót olvastam róla. A recepció melletti falon olvastam egy régi cikket a kapitányúrról és családja összefogásáról, ami példaértékű és eredménye ez a birodalom. Mert a hotel mellett
ott a lovasbirtok, a földalatti lovardával, mely nagy élményt nyújtott, vagy a játszópark a gyerekeknek és a szépen felújított
vár.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat
Kiváló 2014. március 23.a párjával járt itt
A szálloda, barátságos, kedves légköre már megérkezéskor is érezhető volt, s ez így is maradt végig. Ebben a légkörben egyszerűen felüdülés e pár nap, amit itt tölthettünk, s ezért itt is köszönet a hotel összes dolgozójának. A wellness részleg is igazi felüdülést jelentett, az étteremben az ételek kínálatával csak a has kapacitása versenghetett.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen
8330 SümegTóth Tivadar u. 19.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • csúszda • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád