A Szűcs Fogadója Szada

Libra Hotel Veresegyház

A Szűcs Fogadója Szada vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2018. augusztus 20.családjával járt itt
Vácrátóti kirándulás után tértünk be a étterembe, nem volt asztalfoglalásunk, de gyorsan kerítettek asztalt. Hangulatos hely. Az ételek finomak, nagy adagok. Volt, hogy két pincér is kihozta a kenyeret, de volt olyan, hogy csak második kérésre hozták az innivalót. Ami nem tetszett, hogy kártyás fizetéshez (csak ehhez)hozzászámítottak 10 %-ot.
A Szűcs Fogadója Szada - BelsőA Szűcs Fogadója Szada - Belső
Átlagos 2018. április 30.családjával járt itt
Nagy várakozás után meglatogatuk az éttermet
A pincér rövid idő múlva az italt kínozta de a bőrt nem előttünk nyitotta ki. ez már nem tetszett. Az étel tálalás rendben volt. Az étel élvezeti értéke már nem. A bélszín túl sütött. A hagymás rostélyos ízetlen. A libamajal töltött húsban a májat keresni kellett.
Szörnyű 2018. április 26.barátokkal járt itt
Valóban nagyon hangulatos a hely. Izleses. De a kiszolgalas es az etel szinvonal alatti. A pincer 15 perc utan jelenik meg, krokett fagyasztott, ételek semmilyenek. Miutan leszedtek az asztalt kb 20-30 percig ultunk az ures asztalnal. Pincer sehol. Nem volt telthaz. Csodalkozom, ha van, hogy miert....
Kiváló 2018. április 14.családjával járt itt
Mai napon voltam családi ebéden a helyen. Az étteremben telt ház volt, célszerű ezért előre asztalt foglalni. A környezet tiszta, és rendezett, az ételek hatalmas adagokban, ízlésen kerülnek tálalásra. A kiszolgálás picit - valószínűleg a nagy vendéglétszámra tekintettel - akadozott.
Átlagos 2018. március 20.barátokkal járt itt
2018. március 19-en voltam az etteremben vacsorazni. Talan Jozsef nap leven eleg sokan voltak bent, de kaptunk szabad asztalt. Az etlap tobb oldalon sorolta fel az ajanlatokat, a legelson 'az étterem ajanlata' szerepelt, ezek kozul valasztottam a kemenceben sult baranycsulkot tejszines gombaval, piritott burgonyaval.
Szörnyű 2017. szeptember 16., kollégákkal járt itt
Egy ocsmány mocskos hely!koszos poharak,más maradékát hozzak,Pofátlan személyzet talán egy illem tanfolyam nem ártana!!!
Tapsra várnak hogy az asztalt le szegyek habár 3 támasztották a pultot! Órákat kell várni hogy egy levest fel melegítenek, hídeg hús hideg köret és sorolhatnám tovább is! Senkinek sem ajanlom
A Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 13.családjával járt itt
Mindenbol a legjobb!!!!!A tulajdonos folyamatosan jelen van, reszt vesz mindenben, beszelget az emberekkel, " a gazda szeme hizlalja a joszagot"
Minden klappol, kivalo izek, italok , udvarias, gyors kiszolgalas!
Csodalatosan kialakitott epulet, gusztusos kis zart kert!
Isteni dzsesszes elo roma zene! csak ajanlani tudom!
Kiváló 2017. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Egy szombati napon mentünk ebédelni az étterembe, amikor a legnagyobb hőség volt /38 fok/, mivel nem foglaltunk asztalt így a kertben foglalhattunk helyet, ahol a hatalmas fa árnyékában kellemesen elfogyasztottuk az ebédet. Hideg gyümölcslevest rendeltünk és 2 személyes tálat / ezt 3-an ettük, de egy részét még elhoztuk/.
Kiváló 2017. március 30.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó hangulatú,családbarát hely.Az ételek kiválóak,már többször ettünk itt és még nem csalódtunk.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
2016. december 30.családjával járt itt
Szada legmenőbb étterme félúton Gödöllő és Veresegyház között. Régebben nagyon sokat jártunk ide, nagyon hangulatos hely, nagyon jó ételekkel. A vadas, a serpenyőben sült báránycsülök, a bélszín, az aranygaluska - most hirtelen ezek jutnak eszembe az itt fogyasztott ételek mind kiváló volt. Összességében itt is a magyaros/házias vonal dominál.
A Szűcs Fogadója Szada a térképen
2111 SzadaDózsa György u. 2/3.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • gyerekmenü • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar, nemzetközi
grill ételek