A Szűcs Fogadója Szada

Libra Hotel Veresegyház - Romantikus kikapcsolódás
Romantikus kikapcsolódás
Libra Hotel Veresegyház

A Szűcs Fogadója Szada vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2016. december 22.barátokkal járt itt
A Szada határában található Szűcs Fogadójába barátunk invitálására látogattunk el. Belépve az étterembe hangulatos és kifogástalanul tiszta belső tér fogadott minket. Érdemes előre asztalt foglalni, a helyiség ottjártunkkor is tele volt. A kiszolgálás nagyon udvarias és gyors. A pincérek felváltva szinte körülugráltak minket, nem lehetett okunk panaszra.
A Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - BelsőA Szűcs Fogadója Szada - BelsőA Szűcs Fogadója Szada - BelsőA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Külső képA Szűcs Fogadója Szada - Külső képA Szűcs Fogadója Szada - Külső képA Szűcs Fogadója Szada - BelsőA Szűcs Fogadója Szada - MosdóA Szűcs Fogadója Szada - MosdóA Szűcs Fogadója Szada - BelsőA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Külső kép
Kiváló 2016. augusztus 23.családjával járt itt
Kifogástalan az étel és a kiszolgálás is! Soha nem csalódtunk benne, Gödöllő környékén ez a legjobb étterem! Hétvégi délutánokon tele van, akkor kissé zsúfolt, de a színvonal akkor is szuper! Hangulatos a berendezés, a terasz is kellemes. Mi minden családi vacsorát itt tartunk évek óta és a folyton megújuló étlap miatt nem tudjuk megunni!
Átlagos 2016. június 22., üzleti partnerrel járt itt
Előszór is azzal kezdeném ,hogy nem vagyok reklamálós komment irogatós de úgy érzem hogy a mai élményemet meg kell osszam,hátha a tulajdonoshoz is eljut ez az értékelés. Szóval egy ismerősömmel tértünk be egy átlagos szerda délután a Szadai étterembe.
Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
A hely nagyon hangulatos és családias.
A kiszolgálás nagyon udvarias. Az ételek finomak és kiadósak. A férjem lepett meg a házassági évfordulónkra vasárnap délután. A tulajdonost még a Gödöllői éttermében szeretünk meg. És hűségesen követtük őt a Szadai éttermébe is. A szakács főztje nagyon ízletes,a tálalás szép. Mindenkinek csak ajánlani tudom aki szereti a finom házias ízeket.
Kiváló 2015. szeptember 18., kollégákkal járt itt
Az ittjartam. hu-n olvastam a sok pozitív értékelést, azután személyes ismerős is azt erősítette meg, hogy szerintük is klassz hely. Hétköznap késő ebédidőben érkeztünk kollégákkal; a falu Gödöllőhöz közeli szélén a főút mellett könnyen megtaláltuk a helyet. Az épület körül minden oldalon parkoltak az autók, de egy szabad helyet sikerült még találni.
A Szűcs Fogadója Szada - Külső képA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - BelsőA Szűcs Fogadója Szada - BelsőA Szűcs Fogadója Szada - BelsőA Szűcs Fogadója Szada - MosdóA Szűcs Fogadója Szada - MosdóA Szűcs Fogadója Szada - Étlap/itallapA Szűcs Fogadója Szada - BelsőA Szűcs Fogadója Szada - BelsőA Szűcs Fogadója Szada - Külső képA Szűcs Fogadója Szada - Étel/ital
Kiváló 2015. május 1.barátokkal járt itt
Az „Ittjártam” alapján akartam a lehető legjobb étterembe meghívni a barátaimat, és így esett a választás A Szűcs Fogadójára, Szadán. Szombat este lévén, a parkolás egy kicsit nehézkes (ingyenes és tágas parkoló egyébként), viszont az étterem valóban a lehetséges legjobb volt!
Kiváló 2014. augusztus 17.a párjával járt itt
Első találkozásunk, és évfordulóinkat ünnepeljük e helyt. Mindig színvonalas az étel minősége, a kiszolgálás udvarias korrekt,esztétikus a berendezés, barátságos a környezet. Parkolás is meg van oldva, sokat számít. Mostanság már alkalomszerűen, sőt ötletszerűen is felkeressük a Szűcs Fogadóját.
Köszönjük!
Vida-Kádár Szilvia és Vida Sándor
Kiváló 2014. augusztus 5.családjával járt itt
A Medve Park után haza fele kerestünk egy jó éttermet. Hát nem csalódtunk! Isteni finomak voltak az ételek, a pincérek segítőkészek. Gyorsan hozták az ebédet ami bőséges volt. A kerthelyisége nagyon kellemes és ami még pozitív hogy az egész étterem tiszta volt. Bátran ajánlom mindenkinek. Ár/érték arányban is megfelelő volt.
Kiváló 2014. június 19.családjával járt itt
Anyukám születésnapját ünnepeltük itt. A pincérek kedvesek, segítőkészek és gyorsak, ami nagyban hozzájárult ahhoz, hogy tökéletesen érezzük magunkat. Az ételek nagyon finomak, sokféléből lehet választani, az adagok nagyságára sem lehet panaszunk. Egy picit sokat kellett várni az ételre, de erre az étlap elején egy kedves kis idézet utal.
Kiváló 2014. január 26.családjával járt itt
Sokszor megfordultunk itt családi ünnepek alkalmával. Csatlakozni tudok az előttem szólókhoz: udvariasak, jól főznek, és szép a környezet, tele van régi tárgyakkal, mégis új hatást kelt az egész. Igen finomak és minőségiek a boraik, tyúkhúslevest fürj tojással mindig kérünk, a mákos rétesük vaníliafagyival csúcs! Megunhatatlan. Még nem ettünk itt olyat ami ne ízlett volna.
A Szűcs Fogadója Szada a térképen
2111 SzadaDózsa György u. 2/3.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • gyerekmenü • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar, nemzetközi
grill ételek