A Szűcs Fogadója Szada

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

A Szűcs Fogadója Szada vélemények

Kiváló 2014. január 3.családjával járt itt
Többször jártunk már itt családdal, barátokkal is. A kiszolgálás nagyon udvarias, mindenkire nagyon figyelnek, az ételek háziasan vannak elkészítve és elég nagy adagok, gyors a kiszolgálás. A környezet nagyon hangulatos, családias. Ami nagyon tetszett mindenkinek, hétvégén délidőben élőzenés ebédben volt részünk. Csak ajánlani tudom mindenkinek !
Kiváló 2013. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Túl gyakran nem járunk étterembe (havonta 1-2 alkalom), de ez a hely egy jó ideje a kedvencünk. Itt még rosszat nem ettünk. Az adagok bőségesek, az ételek nagyon-nagyon finomok. A gyerekek is nagyon szeretik! Az étterem hangulata is megfog minket, mintha hazajönne az ember. A kiszolgálás gyors és profi!
Nagyon kellemes hely! Aki erre jár térjen be, megéri!
Kiváló 2013. június 28.a párjával járt itt
Régóta követem Szűcs Sanyit mert ahova megy ott jót alkot (kifejezetten csülökben volt mindig erős). ez a hely is telitalálat lett, a menü változatos és továbbra is húsokban alkotnak remeket. Többször voltunk, egyetlen alkalmat sem tudok kiemelni mert mindig kiváló volt minden. komolyan veszik a vendéglátást és továbbra sem enged a minőségből. Gratula. (Ja a saját aranygaluskát kötelező megkóstolni! )
Kiváló 2013. május 19.gyerekekkel járt itt
Már kétszer jártunk a családdal ezen a helyen és nagyon tetszett. Széles választék, bőséges volt minden adag. Mindenki tudott kedve szerint választani. Nagyon hangulatos a kiszolgálás kifogástalan mindenre odafigyelnek és rendkivűl kedvesek. A 4 éves kisunokám is nagyon jól érezte magát. Könnyen megközelíthető.
Kiváló 2013. április 5.a párjával járt itt
Szada és Gödöllő határában található étterem, az M3 illetve az M31-es út révén könnyen és gyorsan megközelíthető. Rendkívül hangulatos hely, remek kiszolgálás, kiváló és ízletes ételek.
A berendezés autentikus, harmonikus, ízlésesen kialakított
(átalakított) házban van. Esténként élő zene is szokott lenni. Nagyon szeretjük, rendszeresen járunk ide.
A Szűcs Fogadója Szada a térképen
2111 SzadaDózsa György u. 2/3.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • gyerekmenü • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar, nemzetközi
grill ételek