A Szűcs Fogadója Szada

2024.12.29-ig
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

A Szűcs Fogadója Szada vélemények

Átlagos 2018. március 20.barátokkal járt itt
2018. március 19-en voltam az etteremben vacsorazni. Talan Jozsef nap leven eleg sokan voltak bent, de kaptunk szabad asztalt. Az etlap tobb oldalon sorolta fel az ajanlatokat, a legelson 'az étterem ajanlata' szerepelt, ezek kozul valasztottam a kemenceben sult baranycsulkot tejszines gombaval, piritott burgonyaval.
Szörnyű 2017. szeptember 16., kollégákkal járt itt
Egy ocsmány mocskos hely!koszos poharak,más maradékát hozzak,Pofátlan személyzet talán egy illem tanfolyam nem ártana!!!
Tapsra várnak hogy az asztalt le szegyek habár 3 támasztották a pultot! Órákat kell várni hogy egy levest fel melegítenek, hídeg hús hideg köret és sorolhatnám tovább is! Senkinek sem ajanlom
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2016. december 22.barátokkal járt itt
A Szada határában található Szűcs Fogadójába barátunk invitálására látogattunk el. Belépve az étterembe hangulatos és kifogástalanul tiszta belső tér fogadott minket. Érdemes előre asztalt foglalni, a helyiség ottjártunkkor is tele volt. A kiszolgálás nagyon udvarias és gyors. A pincérek felváltva szinte körülugráltak minket, nem lehetett okunk panaszra.
A Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - BelsőA Szűcs Fogadója Szada - BelsőA Szűcs Fogadója Szada - BelsőA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Külső képA Szűcs Fogadója Szada - Külső képA Szűcs Fogadója Szada - Külső képA Szűcs Fogadója Szada - BelsőA Szűcs Fogadója Szada - MosdóA Szűcs Fogadója Szada - MosdóA Szűcs Fogadója Szada - BelsőA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Külső kép
Kiváló 2016. augusztus 23.családjával járt itt
Kifogástalan az étel és a kiszolgálás is! Soha nem csalódtunk benne, Gödöllő környékén ez a legjobb étterem! Hétvégi délutánokon tele van, akkor kissé zsúfolt, de a színvonal akkor is szuper! Hangulatos a berendezés, a terasz is kellemes. Mi minden családi vacsorát itt tartunk évek óta és a folyton megújuló étlap miatt nem tudjuk megunni!
Átlagos 2016. június 22., üzleti partnerrel járt itt
Előszór is azzal kezdeném ,hogy nem vagyok reklamálós komment irogatós de úgy érzem hogy a mai élményemet meg kell osszam,hátha a tulajdonoshoz is eljut ez az értékelés. Szóval egy ismerősömmel tértünk be egy átlagos szerda délután a Szadai étterembe.
Kiváló 2014. június 19.családjával járt itt
Anyukám születésnapját ünnepeltük itt. A pincérek kedvesek, segítőkészek és gyorsak, ami nagyban hozzájárult ahhoz, hogy tökéletesen érezzük magunkat. Az ételek nagyon finomak, sokféléből lehet választani, az adagok nagyságára sem lehet panaszunk. Egy picit sokat kellett várni az ételre, de erre az étlap elején egy kedves kis idézet utal.
Kiváló 2013. június 28.a párjával járt itt
Régóta követem Szűcs Sanyit mert ahova megy ott jót alkot (kifejezetten csülökben volt mindig erős). ez a hely is telitalálat lett, a menü változatos és továbbra is húsokban alkotnak remeket. Többször voltunk, egyetlen alkalmat sem tudok kiemelni mert mindig kiváló volt minden. komolyan veszik a vendéglátást és továbbra sem enged a minőségből. Gratula. (Ja a saját aranygaluskát kötelező megkóstolni! )
Kiváló 2013. május 19.gyerekekkel járt itt
Már kétszer jártunk a családdal ezen a helyen és nagyon tetszett. Széles választék, bőséges volt minden adag. Mindenki tudott kedve szerint választani. Nagyon hangulatos a kiszolgálás kifogástalan mindenre odafigyelnek és rendkivűl kedvesek. A 4 éves kisunokám is nagyon jól érezte magát. Könnyen megközelíthető.
2024. április 2.a párjával járt itt
Kedvencem a Hagymás rostélyos.
Itt remekül készítik.
Hangulatos, kellemes hely udvarias személyzettel.
Időben kell asztalt foglalni, mindig tele van.
Máskor is jövünk!
Szörnyű 2022. augusztus 21.barátokkal járt itt
Ebédre érkeztünk, a hely hétköznap lévén egyáltalán nem volt tele, és bár több pincér dolgozott szinte tudomást sem vettek a vendégről. Az italok megérkeztek, de az étel megrendelése rendkívül bonyolult feladatnak bizonyult, mert senki felénk sem nézett.
A Szűcs Fogadója Szada a térképen
2111 SzadaDózsa György u. 2/3.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • gyerekmenü • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar, nemzetközi
grill ételek