A Szűcs Fogadója Szada

2024.12.29-ig
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

A Szűcs Fogadója Szada vélemények

Kiváló 2014. augusztus 17.a párjával járt itt
Első találkozásunk, és évfordulóinkat ünnepeljük e helyt. Mindig színvonalas az étel minősége, a kiszolgálás udvarias korrekt,esztétikus a berendezés, barátságos a környezet. Parkolás is meg van oldva, sokat számít. Mostanság már alkalomszerűen, sőt ötletszerűen is felkeressük a Szűcs Fogadóját.
Köszönjük!
Vida-Kádár Szilvia és Vida Sándor
Kiváló 2014. augusztus 5.családjával járt itt
A Medve Park után haza fele kerestünk egy jó éttermet. Hát nem csalódtunk! Isteni finomak voltak az ételek, a pincérek segítőkészek. Gyorsan hozták az ebédet ami bőséges volt. A kerthelyisége nagyon kellemes és ami még pozitív hogy az egész étterem tiszta volt. Bátran ajánlom mindenkinek. Ár/érték arányban is megfelelő volt.
Kiváló 2014. január 26.családjával járt itt
Sokszor megfordultunk itt családi ünnepek alkalmával. Csatlakozni tudok az előttem szólókhoz: udvariasak, jól főznek, és szép a környezet, tele van régi tárgyakkal, mégis új hatást kelt az egész. Igen finomak és minőségiek a boraik, tyúkhúslevest fürj tojással mindig kérünk, a mákos rétesük vaníliafagyival csúcs! Megunhatatlan. Még nem ettünk itt olyat ami ne ízlett volna.
Kiváló 2014. január 3.családjával járt itt
Többször jártunk már itt családdal, barátokkal is. A kiszolgálás nagyon udvarias, mindenkire nagyon figyelnek, az ételek háziasan vannak elkészítve és elég nagy adagok, gyors a kiszolgálás. A környezet nagyon hangulatos, családias. Ami nagyon tetszett mindenkinek, hétvégén délidőben élőzenés ebédben volt részünk. Csak ajánlani tudom mindenkinek !
Kiváló 2013. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Túl gyakran nem járunk étterembe (havonta 1-2 alkalom), de ez a hely egy jó ideje a kedvencünk. Itt még rosszat nem ettünk. Az adagok bőségesek, az ételek nagyon-nagyon finomok. A gyerekek is nagyon szeretik! Az étterem hangulata is megfog minket, mintha hazajönne az ember. A kiszolgálás gyors és profi!
Nagyon kellemes hely! Aki erre jár térjen be, megéri!
A Szűcs Fogadója Szada a térképen
2111 SzadaDózsa György u. 2/3.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • gyerekmenü • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar, nemzetközi
grill ételek