Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas ★★★★

Szarvas és környéke
4,7
a 17 szarvasi szállás közül
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas
Liget Wellness & Konferencia Hotel SzarvasLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas

Lelkesház Szarvas - Napi árak
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas vélemények

Kiváló 2013. július 29.a párjával járt itt
Egyszer voltunk és bármikor vissza mennék oda,mert nagyszerű volt minden. Csodaszép park,friss levegő és a kilátás is nagyon szép. Reggelire bőven volt választási lehetőség,mert svéd asztal fogadott minket és a vacsora is tökéletes volt. Wellnes részlege lenyűgöző megtalálható különböző medencék,szauna,masszázsok igazi feltöltődést nyújtanak bárki számára.
Kiváló 2013. július 5.barátokkal járt itt
Modern berendezésű, igazán minden igény kielégítő a szálloda. Gyönyörű a park, tökéletes az élményfürdő és a wellness részleg. Remek a konyha és kedves a személyzet. A takarításért kellett ugyan párszor szólni, de gondolom ez csak kivételes eset volt. Kellemes programnak bizonyult a közeli Arborétum. A finom vacsora után jól esett a séta a Szabadtéri Színpadhoz.
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - EgyébLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Wellness
Kiváló 2013. május 6.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen található a szálloda, a Kőrös partja és a szomszédos vízi színház csodálatos. A standard szoba kicsit szűkös, de nem a szobában töltöttük az időnket. A vacsorára 4 estéből csak 1-re fizettünk be. Nagyon drága (többi 4 csillagos szállodához viszonyítva), és a választék nem túl nagy.
2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Három nap alapján igen jónak értékeljük a helyet. Ízléses appartmanok,teljes kényelem. Mi csak reggelit kaptunk, az lehetett volna egy változatosabb. Problémánk a"fedett" kinti medence alacsony vázszerkezetével volt, féltünk, hogy a gyerekek beverhetik a fejüket. A medencetér nagyon szép, bár talán egy kicsit kevés a pihenő hely.