Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas ★★★★

Szarvas és környéke
4,7
a 17 szarvasi szállás közül
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas
Liget Wellness & Konferencia Hotel SzarvasLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas

Lelkesház Szarvas - Napi árak
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas vélemények

Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
A szálloda kiérdemli a négy csillagos elismerést. Mi egy erkély nélküli két ágyas szobában voltunk elszállásolva. A szoba nagyon hangulatosan, színesen volt berendezve, romantikus hangulatot sugárzott. Wellness részlegen a halk zene, a világítás igazi nyugalmat kölcsönöz. A reggeli és vacsora svédasztalos rendszerben volt kínálva.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Nagyon sok helyen jártunk már,volt közöttük olyan ahonnan keserű szájízzel tértünk haza,ezek többségében messze voltak sokat kellet utazni,ezért megbeszéltük a gyerekekkel hogy a közelünkben lévő szállásokat fogjuk keresni.
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - VendéglátásLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - EgyébLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Wellness
Kiváló 2016. április 24.kollégákkal járt itt
Háromnapos tréningünk helyszíneként voltam itt - árakat ezért nem tudok -. Apartman elhelyezésünk volt. Nagyon klasszak az apartmanok! Különböző színűek. A mienk neonzöld színben pompázott. Nagyon modern stílusú, kellemes, friss érzetet adott. Mind a szobák, mind a nappali-konyha és a fürdő is klassz volt.
Kiváló 2015. július 10.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk már ebben a szállodában. Utoljára 3 napot töltöttünk ott - tegnap jöttünk haza. Festői környezetben, a Holt-Tisza partján, szépen ápolt parkban van a szálloda, illetve az apt. házak. Sajnos mi még a házakban nem voltunk, de a szállodai szobák is elég tágasak, kényelmesek, a légkondi a kánikulában is jól működik.
Kiváló 2015. június 9.barátokkal járt itt
2015. április hónapban látogattunk el barátnőmmel a Hotelba. 3 napra terveztük a kiruccanást, de olyan jól éreztük magunkat, hogy hosszabbítottunk! Szarvas gyönyörű város, a hotel pedig minden képzeletünket felülmúlta. Kedves fogadtatásban volt részünk, a hotel személyzete nagyon kedves, segítőkész volt.
Kiváló 2014. október 14.a párjával járt itt
Három csodás napot töltöttünk a hotelben férjemmel 2013 októberében. A szobánk egyszerű, az erkélyről viszont nagyon szép volt a kilátás. A belső medence, a külső gyógyvízes medence és az élménymedence a megunhatatlan. Felszolgálók,személyzet nagyon kedvesek.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2014. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
Öt csodás májusi napot töltöttünk a hotelben kisfiunkkal. Erkélyes szobát foglaltunk. A szoba egyszerű, az erkélyről viszont kellemes kilátás nyílt a Kőrösre és a kertre. Az ételek finomak voltak, folyamatosan pótolták, ha elfogyott egy-egy menü. Az étteremben egy pici játszósarkot is kialakítottak a gyerekeknek.
2014. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
2014 aug. elején jártunk a hotelben. Három hálószobás apartmanban laktunk. A szállodáról: Nagyon szép elhelyezésű, a Holt-Kőrös kanyarulatában egy igazán szépen gondozott alföldi város kiemelkedő létesítménye. A hotel folyó bővítése alig zavaró. Az apartmanról:
-az önálló épület nagyon jó beosztású és mintha nekünk, a három generációnak találták volna ki.
Kiváló 2014. június 4.a párjával járt itt
Ez egy olyan hely, ahol minden megtalálható a gondtalan kikapcsolódáshoz. Élő víz, thermál víz, uszoda, szuper welness részleg, hatalmas zöld terület. A félpanziós ellátás maximális. Sok helyen megfordultunk már, de ilyen ízletes, bőséges és változatos ételeket SEHOL nem készítenek, mint itt.
Kiváló 2014. április 15.a párjával járt itt
Tavaly októberben jártam itt a férjemmel. A szálloda kívül, belül nagyon szép. Megkaptuk a bemutató szobát, ami minden kényelmet kielégített. A hatalmas teraszról a Kőrösre láttunk. A hotel parkjában tettünk egy sétát, ami igen megnyugtató és szép,mindenkinek csak ajánlani tudom,aki hangulatos környezetben szeretne pár napot eltölteni.
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - KörnyékLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső kép