Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas ★★★★

Szarvas és környéke
4,7
a 17 szarvasi szállás közül
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas
Liget Wellness & Konferencia Hotel SzarvasLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas

Lelkesház Szarvas - Napi árak
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas vélemények

Kiváló 2014. december 16.a párjával járt itt
Mint a címből is kitűnik, december elején töltöttünk 3 napot a hotelben. A hotelről és a szolgáltatásról csak felsőfokon tudok beszélni. A sok kellemes élmény még a borongós-esős időt is feledtette.
Szarvas városa is igen tetszett, rendezett, gondozott település benyomását keltette.
Tiszta szívből tudom ajánlani másoknak is ezt a kellemes, szép környezetet!
Egy nyugdíjas pár
Kiváló 2014. február 13.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk el január végén,a kültéri medence hóval körülvéve felejthetetlen élmény marad. Felszolgálók,személyzet nagyon kedvesek. Jókor voltunk jó helyen,ugyanis nem kellett tolongani és kerülgeti egymást a medencékben. Mindenhol tisztaság volt jellemző. A svédasztalos vacsora lehetett volna kicsit nagyobb kínálatú.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
2023. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Már 4-ik alkalommal voltunk itt a Ligetben. Most barátokkal, családtagokkal az 08. 20-i hétvégét töltöttük, a kedvenc nyári, hazai nyaralóhelyünkön. Dicséretére legyen mondva a vezetésnek, hogy a hotelben szinte minden évben történik valamilyen felújítás, van valamilyen újdonság.
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kert
2019. május 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép helyen vendégházak kényelmesek családok számára kiváló. Mi télen voltunk a wellnesz részleg a medencék a férőhelyhez képest kicsik zsúfoltak. Mivel tél volt csak felöltözve lehetett az étterembe menni és ott a kabátoknak kevés hely volt, mivel teltházas volt a szálloda. Nyáron biztos jobb, tágasabb.
Kiváló 2019. február 6.a párjával járt itt
Kiváló helyszín, tökéletes pihenés és kiszolgálás. Nem tudok kivetnivalót írni a szállodáról, bármikor szívesen visszamegyek!Sok szállodában megfordultunk már párommal az országban az elmúlt néhány évben, de ide mindig visszahúz a szívünk. Talán egy kicsit drágább, mint az átlagos 4 csillagos szállodák, de megéri!
Kiváló 2018. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó választás volt, már januárban lefoglaltuk szállásunk! Az unokákkal voltunk. Mindennel megvoltunk elégedve,mindenhol rend és tisztaság. Az ételek finomak és választékos volt. A személyzet segítőkész és figyelmes, kedves volt. Biztosan visszatérünk még. Másoknak is ajánlom.
Kiváló 2018. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Eljutottunk erre a gyönyörű helyre. Tóra néző erkélyes szobát kaptunk. Fantasztikus a kilátás, csodálatos a kert, a Holt-Körös. Nyugalom és béke,nagyon szép a kert, fantasztikus hogy saját termál víz van és 2 medencében lehet benne pihenni. A személyzet kifogástalan, kedves, udvarias. Az ellátással nagyon megvoltunk elégedve, sokféle és nagyon finom minden. Ajánlom mindenkinek nagyon.
Kiváló 2018. március 19.a párjával járt itt
Már másodszor jártunk a Liget Wellnessben, de most sem csalódtunk. A szálloda területén rend és tisztaság van, mi négyszemélyes villában voltunk ami gyönyörű. megismerkedtünk a hotel kutyusával is Liget Morzsival. :-) A személyzet nagyon kedves. Az ételek nagyon ízletesek voltak. A wellness részleg az fantasztikus.
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Egyéb
2018. március 12.kollégákkal járt itt
Egy nemzetközi konferencián vettünk részt, amelyet ebben a szállodában tartottak. Gyakorlatilag 5 napig itt éltünk, ebben a csodálatos és békés környezetben, nem volt szükséges ki sem mozdulni. Teljes ellátást kaptunk, svédasztalos reggeli, ebéd és vacsora formájában, valamint a szünetekben frissítőket és aprósüteményt.
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - KörnyékLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - KörnyékLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Szórakozás/SportLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - WellnessLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - EgyébLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - VendéglátásLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - VendéglátásLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Szórakozás/SportLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - VendéglátásLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - VendéglátásLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - VendéglátásLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - EgyébLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - BelsőLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Belső
Kiváló 2018. február 13.a párjával járt itt
Szép helyen fekvő szálloda, gondozott parkkal, közvetlenül a Holt-Körös partján. A szobák kényelmesek, tiszták. Az ételek íze és minősége nagyon jó, a személyzet kedves és segítőkész. A wellness részleg nem túl nagy, de tiszta és rendezett. A hotel saját gyógyvízzel rendelkezik. Gyalogosan is elérhető közelségben van az Arborétum és a Mini Magyarország.