Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas ★★★★

Szarvas és környéke
4,7
a 17 szarvasi szállás közül
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas
Liget Wellness & Konferencia Hotel SzarvasLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas

Lelkesház Szarvas - Napi árak
2024.10.02-ig
Lelkesház Szarvas
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
Kiváló 2022. szeptember 4.a párjával járt itt
Még június első felében jártunk a hotelben - immár sokadszor. A tavalyihoz képest új burkolatot kapott az étkező és felújították a recepció környékét is. Eddig sem volt csúnya, de most még szebb lett! Előszezonban még nem volt nyitva a Körösparti Beachbár, ez kicsit hiányzott, de cserébe igénybe tudtuk venni a vasárnapi svédasztalos ebédet, amire főszezonban már nincs az
étteremnek kapacitása.
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kertLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Medence/kert
Kiváló 2022. február 18.a párjával járt itt
Nagyon szép szálloda , csodás környezet, még télen is, bőséges étel kínálat,. Nem az olcsóbb ár kategóriába tartozik. Gyerekbarát. Nagyobb családoknak, baráti társaságoknak külön apartmanok vannak , hogy ne zavarják a többieket. Közel van az arborétum és a miniverzum is. A só szoba fantasztikus.
Kiváló 2022. január 20.barátokkal járt itt
Az egyetlen, ami negatívum, hogy erősen drága hely. Na jó, a parkolással volt még némi gondunk, mert az apartmanunk előtt mindössze 2 parkolóhely volt, ami elég is lett volna, ha a másik apartman lakói nem foglalják el. . . Azt hiszem, lehetne ott több parkolóhelyet is kialakítani, hogy mindenki a saját épületéhez közel tudjon megállni.
Kiváló 2020. január 2.a párjával járt itt
Már 7 alkalommal töltöttünk itt hosszabb-rövidebb időt, különböző évszakokban. Itt minden adott, hogy kikapcsolódjunk,helyben vízi-színházi előadást nézhessünk,állatparkban sétáljunk és bolyongjunk Mini Magyarországban. Ha csak "ejtőzni" vágyunk, számos, kényelmes napozóágy áll rendelkezésünkre.
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Külső képLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - SzobákLiget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Wellness
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2019. július 14.családjával járt itt
Másodszor voltunk itt, most sem csalódtunk. Az új építésű házak egyikében voltunk. 5 fő részére megfelelő, bár a szobák kicsit szűkösek, de aludni nagyon megfelelő. A közösségi tér, vagy nevezzük előszobának, kiváló a családi összejövetelre. Rendkívüli előny, hogy a két szobához van külön-külön fürdőszoba, sőt az előtérben még egy külön WC is.
2019. január 29.barátokkal járt itt
Baráti társasággal érkeztünk, első benyomásunk már a bejelentkezésnél is rendkívül kellemes volt. A hölgyek kedvesen, rugalmasan megtalálták a megoldást az elhelyezésünkkel kapcsolatban - köszönet érte! - végül sikerült egymás melletti szobákat kapnunk! Kellemesen időztünk a wellness részlegben, élveztük a szabadtéri fürdőzést.
Kiváló 2019. január 17.gyerekekkel járt itt
Egy csodás hely. Szép környezet, kényelmes szobák, finom ételek, segítőkész személyzet. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Laktunk a főépületben is és külön házban is, mindkettővel meg voltunk elégedve. Wellness részleg szép és tiszta. A reggeli és a vacsora változatos, bőséges. A folyópart tiszta, rendezett. A játékszoba jól felszerelt. Biztos visszatérünk még ide. . .
2018. június 19.gyerekekkel járt itt
Harmadik alkalommal látogattunk Szarvasra, most is kisgyerekkel, családdal. A nagyon szépen kialakított természeti környezet valóban hívogató, ezért tértünk mi is vissza. Biztosított a nyugodt pihenés, a gyerekek számára az önfeledt játék. A hotel ízléses, tiszta,kényelmes. Az étkezés minőségén lehetne kicsit javítani a "csillagoknak" megfelelően.
Kiváló 2018. április 18.gyerekekkel járt itt
Család számára vettünk ki egy apartmant. Nagyon elégedettek voltunk vele. Tisztaság és rend jellemezte a helyet. Az apartman jól felszerelt és kellemesen berendezett. Az elosztása is praktikus. A környezet a nem túl aktív pihenéshez kiváló. A fürdési lehetőségek nagyon hangulatosak.
Ezüst fokozatú értékelő
Gyenge 2016. október 30.barátokkal járt itt
Máshol már nem találtunk helyet azért szálltunk meg itt, szerencsére csak egy éjszakára. Az apartman-ház valóban nagyon kényelmes megoldás. Ami pozitív hogy nem kellett délután 3-ig várni és elfoglalhattuk a szobát. Elegáns tiszta praktikus a berendezés -valóban nyugodt hely volt. Sajnos figyelmetlen voltam és félpanziót rendeltem.