Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged vélemények

2017. március 25.a párjával járt itt
Párszor már jártunk itt, és bár első ránézésre kiesik a turista főcsapásból azért mégis érezhető a vonzás. Az ételek korrektek, a pincérek sem rosszak, bár mindig van egy 5 perces reakcióidő még akkor is ha alig vannak. Ez gondolom valami szakmai fogás lehet. . . Az árak nem a legolcsóbbak, de ez itt gondolom nem is cél.
Kiváló 2016. augusztus 9.a párjával járt itt
Évente többször is felkeressük ezt az éttermet, mert az ország egyik legjobb (ha nem a legjobb) halászcsárdája. Utunk során ha másfelé is megyünk, vagy valahonnan jövünk biztos, hogy itt megállunk. Miért? Gazdag választék, különlegességek (pl:harcsatatár), mind-mind remekül elkészítve, bőséges adagok, udvarias, figyelmes vendéglátás.
Kiváló 2016. július 24.barátokkal járt itt
Mielőtt Szegedre utaztam pár napra, megkérdeztem, milyen éttermeket-csárdákat ajánlanak az ismerősök. Ezt a Halászcsárdát többen mondták. Késő délután értünk oda, tele volt az étterem terasza, voltak, akik kint vártak, hogy leülhessenek. Nekünk jó volt bent is, 30 fokban jobban is esett bent leülni.
Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. április 17.barátokkal járt itt
Gondoltuk benézünk pénteken egy halászlére, még soha nem voltunk itt, de elég jól ismerjük az ország halászcsárdáit, hát nézzük meg ezt is. Aztán visszamentünk szombaton. Aztán vasárnap. Hétfőn azért nem mentünk, mert már elutaztunk onnan. De még megyünk majd!
Átlagos 2016. április 5.családjával járt itt
Kedves helyünk az Öreg Kőrössy -évente minimum egy (ünnepi) alkalommal 6-8-an meglátogatjuk. Márc. 27-én (húsvétvasárnap - talán ezért a némi csalódás? ) ebédelni voltunk. 1. Vegyes filézett halászlé nagyon rendben (bár a mellé felszolgált kenyér a korábbi tapasztalatokhoz képest határozott visszaesés, kb.
Kiváló 2016. január 18.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk már évek óta. Ha Szeged felé visz az utunk,vagy a közelébe,sosem hagyjuk ezt az éttermet. Remek a halász és minden egyéb étel. Most januárban ugyan halászlevet nem ettünk,de az étlap bőséges így bárki talál magának megfelelő ételt. Természetesen hal ételek vannak zömében.
Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/ital
Gyenge 2015. október 8.családjával járt itt
Ha igazán finom halászlevet akarnék enni, már tudom nem ide fogok jönni. Inkább volt hagymaleves hallal, mint a korábban megszokott minőségű. A második fogásból a hal ehető volt, de a sült krumpli, mint köret ehetetlen, még a villára sem tudtam felszúrni olyan kemény volt. Sajnálom, hiszen egy jó étterem volt gyönyörű helyen, de most én nagyot csalódtam.
Kiváló 2015. szeptember 10.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt, és mindig pozitívan csalódok bennük. Ha egy igazán finom, ízletes halászlére vágyom akkor irány Szeged és az Öreg Kőrössy Halászcsárda. Egyszerűen isteni finom volt legutóbb is minden, amit csak rendeltünk. Nem kellett sokat várnunk. Forrón, gusztusosan, mini bográcsban tálalták a halászlevet.
Kiváló 2015. július 23.családjával járt itt
A filézett hallé az valóban filézett, az étel hőmérséklete és tálalása a fűszerekkel és egyéb hozzávalókkal együtt tökéletes - mint ahogy azt már megszoktuk.
Átlagos 2015. május 23.a párjával járt itt
Május 22. -én 11. 45-kor tértünk be ebédelni. Rajtunk kívül még 4 ember volt a helységben. A környezet családias, ám a hangulatát erősen lerontja a rozsdás, 60-as éveket idéző radiátor. Mint egy lerobbant KISZ táborban. . . A pincér kedves, ajánlja a vegyes halászlét, valamint hozzá a belsőséget. Kérjük.