Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged vélemények

Kiváló 2018. október 17.családjával járt itt
Amikor Szegeden járunk többnyire itt ebédelünk. Az étterem elhelyezkedése kiváló. A teraszról a Tiszában gyönyörködhetünk.
A kiszolgálás kedves és udvarias. Az ételek nagyon finomak. A kétféle halászlé kiváló volt, a rántott harcsa tökpürével jól eltalált párosítás. A desszertek közül a sajttortát és a mákhabos palacsintát kóstoltuk. A limonádék is finomak voltak. Máskor is jövünk! !
Átlagos 2018. szeptember 17.családjával járt itt
Sokadszorra voltunk családi körben (6 felnőtt) 2018. 09. 15-én ebédelni e helyen - igaz, idén még először (1,5 hónappal korábban máshová kellett mennünk itteni helyhiány miatt, de az egy egészen más történet). Azaz a lojalitás és pozitív alap részünkről megvolt.
Szörnyű 2018. április 23., csoporttal járt itt
Minősíthetetlen volt a kiszolgálás. Több, mint 1 órát vártunk a főételre (grillezett halra, amit max. 15 perc alatt készít el bárki). Nem volt telt ház, rajtunk kívül pár asztalnál ültek. Nem jelezték a rendkívül hosszú várakozási időt. Ezután a 7 adag főételt nem egyszerre, hanem 3 felvonásban kb.
2018. február 23.a párjával járt itt
Hétköznap délután, késői ebédre tértünk be. A hely gyakorlatilag üres volt, mégis hangulatos, köszönhetően a kellemes halk jazznek és a rusztikus berendezésnek. A kiszolgálás kifogástalan, a vegyes halászlé szegedi ízlésünknek megfelelő ízvilágú és sűrűségű bőséges adag.
Kiváló 2018. január 21.a párjával járt itt
Néhány éve volt szerencsém itt étkezni és akkor elhatároztam hogy amennyiben Szegeden járok ki nem hagyom ezt a remek éttermet. Most hogy tudtam a környéken szállok meg a program része volt hogy itt fogunk ebédelni. Azért haladván a korral utána olvastam milyen híre van az étteremnek, és meglepődve tapasztaltam mennyi negatív vélemény született az általam nagyra becsült helyről!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. január 6.családjával járt itt
2016-ban már írtam értékelést, de szerintem érdemes figyelemmel kísérni a helyet, előfordul, hogy az évek folyamán már nem ugyanaz tapasztalható. December 23-án utaztunk arrafelé, és előre lefoglaltuk a helyet, szerencsére, mert ugyancsak tele volt. A felszolgálók szerint a konyhán nagyüzem volt, mindenki vitte a megrendelt halászlevet.
Kiváló 2017. október 28., kollégákkal járt itt
Kellemes helyszín a Tisza-parton. Ódon, hangulatos épület. Udvarias kiszolgálás. Életem egyik legjobb halászlé-túróscsusza párosa.
De valamilyen érthetetlen okból a félhektáros terasz minden pontján tilos rágyújtani. Gondoltam, ha nem is mindenhol, de a terasz szélső asztalainál miért ne lehetne engedni. . . a kutyát nem zavarná. . .
Nem olcsó hely.
Átlagos 2017. október 11.a párjával járt itt
Hazafelé jövet Erdélyből vasárnap este, úgy döntöttünk, hogy megvacsorázunk magyar földön és éppen itt Szegeden. Mindkettőnknek férjemmel korábban jó benyomásunk volt az étteremről, de most olyan szomorú, elhagyatott benyomást keltett, alig volt vendég, mire mi megkaptuk az ételt, már csak mi voltunk a belső helyiségben.
2017. május 7.családjával járt itt
Nagyon jó benyomásunk volt a helyről. A teraszon ültünk le, mert szeretünk a szabadban. A Tisza partján nem is érdemes jó időben zárt térben lenni. Kimondottan kellemes környezetben, kedves kiszolgálás mellett fogyaszthattunk el az ételt. Ballagás is volt az étteremben, mindezek ellenére szerintem jó ütemben érkeztek a rendelt étkek és italok.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. április 21.gyerekekkel járt itt
Idén januárban jártunk az Öreg Kőrössy Halászcsárdában. A belső teremben kaptunk asztalt, ahol sötét és hideg volt. A fűtésről egy kormos öreg kemencének kellett volna gondoskodnia. Világítás elméletben lett volna több is, de csak a mi kedvünkért nem kapcsolták fel. . . A halászlé mennyisége, valami bébi adag, ízre finom.