Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged vélemények

Kiváló 2014. december 11.a párjával járt itt
Minden évben egyszer kétszer biztosan megfordulunk a Körössy halászcsárdában már több mint 40 éve. Kedvencünk a vegyes halászlé friss foszlós kenyérrel, ha nagyon éhesek vagyunk a hal töpörtőjük is kiváló. Barátaink ismerőseink is ha tehetik Szegeden át utazóban mindig megállnak a Tisza-partján nyáron a teraszon.
Mindenkinek csak javasolni tudom a kedvenc helyünk felkeresését.
2014. október 18.családjával járt itt
Hangulatos tiszaparti halaszcsarda. Figyelmes felszolgalas atlagos berendezes. A halaszle elott kimondottan jol esett a sult keszeg10/10 a halaszle harcsafilevel es a vegyes haltal is nagyon izletes volt. Jo otlett a borajanlat az etelekhez. Erdemes visszaterni. A tiszapart termeszetesen jot tett a hangulatnak.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
2014. április 22.családjával járt itt
Érdekes, hogy két konkurens vendéglő egymás mellett hasonló nevet választ. Sokáig azt hittem, hogy egy cég vagy minimum rokoni szálak kötik össze a tulajdonosokat. A Kiskőrössy és az Öreg Kőrössy fogalom Szegeden, mindkét helyen a kilencvenes években jártam először. A két hely közül egyértelműen az Öreg Kőrössy a színvonalasabb, minden szempontból.
Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - BelsőÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - BelsőÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Belső
2013. december 3.családjával járt itt
Sokszor jártunk már a helyen családdal, barátokkal. általában megvan mindenki elégedve. Magyaros konyha, megfelelő ételminőség és árak. Idény szerint, illetve ünnepekkor meglepetés ételek, amelyek szintén nagyon finomak. Egészen a Tisza parton van, csendes helyen. Szép a terasz, ahol üldögélve és eszegetve egyenesen a folyóban ülünk.