Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged vélemények

2019. október 24., csoporttal járt itt
Egy nagyobb csapattal, kilencen tértünk be, egy kedd esti napon a csodálatos Tisza-parti étterembe. Gyönyörű a környezet, és az interiőr is jól eltalált. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az ételek megbízhatóak,de semmi extra nincsen bennük. Én halászlevet kértem ,amit ettem már jobbat is,de korrekt volt.
Kiváló 2019. augusztus 21.a párjával járt itt
Nagyon hosszú idő után ismét elmentünk halászlét enni, nem csalódtunk. Telefonon foglaltunk, az asztalunk a teraszon volt. Nagyon finom volt és bőséges volt az adag is. Kedves és udvarias fiatal hölgy volt a felszolgálónk. Egyetlen negatívum, hogy több mint fél órát vártunk a palacsintára.
Kiváló 2015. szeptember 10.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt, és mindig pozitívan csalódok bennük. Ha egy igazán finom, ízletes halászlére vágyom akkor irány Szeged és az Öreg Kőrössy Halászcsárda. Egyszerűen isteni finom volt legutóbb is minden, amit csak rendeltünk. Nem kellett sokat várnunk. Forrón, gusztusosan, mini bográcsban tálalták a halászlevet.
2014. október 18.családjával járt itt
Hangulatos tiszaparti halaszcsarda. Figyelmes felszolgalas atlagos berendezes. A halaszle elott kimondottan jol esett a sult keszeg10/10 a halaszle harcsafilevel es a vegyes haltal is nagyon izletes volt. Jo otlett a borajanlat az etelekhez. Erdemes visszaterni. A tiszapart termeszetesen jot tett a hangulatnak.
Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Külső kép