Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 368 városban járt márFelfedező - 2467 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
2014. április 22.családjával járt itt
Érdekes, hogy két konkurens vendéglő egymás mellett hasonló nevet választ. Sokáig azt hittem, hogy egy cég vagy minimum rokoni szálak kötik össze a tulajdonosokat. A Kiskőrössy és az Öreg Kőrössy fogalom Szegeden, mindkét helyen a kilencvenes években jártam először. A két hely közül egyértelműen az Öreg Kőrössy a színvonalasabb, minden szempontból.
Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - BelsőÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - BelsőÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Belső
Szörnyű 2024. április 20.barátokkal járt itt
A vendéglátó hely szép környezetben, hangulatos helyen található de maximum ennyi jóság és pozitivum mondható el a csárdárol. Már érkezésünkkor több elégedetlen, morgolódó vendéget hallottunk. . . Az éltap kihozása is 20 percbe telt, ez idő alatt nem unatkoztunk mivel moziztuk a pincérek és a vendégek harcát, szócsatáit.
Átlagos 2023. július 16.a párjával járt itt
Hosszú idő után egy szombat kora estén spontán módon, foglalás nélkül mentünk vacsorázni a nejemmel. Azt sejtettem, hogy nem lesz üres asztal. Meglepetésemre kb. félház
volt, ami már felkeltette a gyanúm, hogy valami nem stimmelhet az étteremmel. Hosszas várakozás után jött a pincérnő, aki köszönés nélkül letette az étlapot és szó nélkül elviharzott.
Átlagos 2021. november 10.a párjával járt itt
Évekkel ezelőtti negatív élményemet tapasztaltam ismét a kiszolgálással kapcsolatban. Egy kellemes kora őszi napon az étterem félig volt, mégis 20 percig nem jött az asztalunkhoz senki. Ezen felül túlszámlázás is volt. Ezt nem gondolom korrekt eljárásnak!
Kiváló 2018. október 17.családjával járt itt
Amikor Szegeden járunk többnyire itt ebédelünk. Az étterem elhelyezkedése kiváló. A teraszról a Tiszában gyönyörködhetünk.
A kiszolgálás kedves és udvarias. Az ételek nagyon finomak. A kétféle halászlé kiváló volt, a rántott harcsa tökpürével jól eltalált párosítás. A desszertek közül a sajttortát és a mákhabos palacsintát kóstoltuk. A limonádék is finomak voltak. Máskor is jövünk! !
2018. február 23.a párjával járt itt
Hétköznap délután, késői ebédre tértünk be. A hely gyakorlatilag üres volt, mégis hangulatos, köszönhetően a kellemes halk jazznek és a rusztikus berendezésnek. A kiszolgálás kifogástalan, a vegyes halászlé szegedi ízlésünknek megfelelő ízvilágú és sűrűségű bőséges adag.
Kiváló 2018. január 21.a párjával járt itt
Néhány éve volt szerencsém itt étkezni és akkor elhatároztam hogy amennyiben Szegeden járok ki nem hagyom ezt a remek éttermet. Most hogy tudtam a környéken szállok meg a program része volt hogy itt fogunk ebédelni. Azért haladván a korral utána olvastam milyen híre van az étteremnek, és meglepődve tapasztaltam mennyi negatív vélemény született az általam nagyra becsült helyről!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. január 6.családjával járt itt
2016-ban már írtam értékelést, de szerintem érdemes figyelemmel kísérni a helyet, előfordul, hogy az évek folyamán már nem ugyanaz tapasztalható. December 23-án utaztunk arrafelé, és előre lefoglaltuk a helyet, szerencsére, mert ugyancsak tele volt. A felszolgálók szerint a konyhán nagyüzem volt, mindenki vitte a megrendelt halászlevet.
Kiváló 2017. október 28., kollégákkal járt itt
Kellemes helyszín a Tisza-parton. Ódon, hangulatos épület. Udvarias kiszolgálás. Életem egyik legjobb halászlé-túróscsusza párosa.
De valamilyen érthetetlen okból a félhektáros terasz minden pontján tilos rágyújtani. Gondoltam, ha nem is mindenhol, de a terasz szélső asztalainál miért ne lehetne engedni. . . a kutyát nem zavarná. . .
Nem olcsó hely.
2017. május 7.családjával járt itt
Nagyon jó benyomásunk volt a helyről. A teraszon ültünk le, mert szeretünk a szabadban. A Tisza partján nem is érdemes jó időben zárt térben lenni. Kimondottan kellemes környezetben, kedves kiszolgálás mellett fogyaszthattunk el az ételt. Ballagás is volt az étteremben, mindezek ellenére szerintem jó ütemben érkeztek a rendelt étkek és italok.