Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged ★★★★

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) SzegedHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) SzegedHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged bemutatkozása

A teljesen megújult Hunguest Hotel Forrás Szeged Gyógy- és Wellness Szálloda Szeged belvárosához közel, a Tisza partján várja a kikapcsolódásra vágyókat. A légkondicionált szobákon kívül, az extra kényelemre vágyó vendégeknek, a pihenést a jacuzzival és kandallóval felszerelt luxuslakosztályok teszik különlegessé.

A Hunguest Szeged (korábbi Forrás) legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Fergeteges csobbanás (1 éjtől)
Fergeteges csobbanás (1 éjtől)
2025.04.13-ig
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Egy éjszakás ajánlat
Egy éjszakás ajánlat
2025.04.13-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged vélemények

2015. június 15.családjával járt itt
2015. júniusban 3 napot töltöttünk ott lányommal. A szállás kitűnő volt, a személyzet udvarias, azonnal intézkedtek ha gongom volt. Étterem gyönyörű, bár az ételkínálatnál hiányoltam a kommerszebb ételeket, amiket gyerekek esznek (egy fajta volt). Az ételek minősége, a tálalás és a kiszolgálás tökéletes.
2015. január 27.gyerekekkel járt itt
Ez volt a 3. alkalom, hogy a Szegedi 4*-s Hotel Forrást választottam a családi kikapcsolódás színhelyéül. A Hotel színvonala több éve változatlan. Nem láttam ennek csekély mértékű hanyatlását sem! A személyzet továbbra is segítőkész és barátságos. A szobák rendezett tiszták. 5 napot tartózkodtunk családostól nagyszülőkkel.
2015. január 27.kollégákkal járt itt
2014. őszén volt szerencsém eljutni Nyíregyházáról a Hotel Forrásba egy céges rendezvény kapcsán kb 160 másik kollégámmal együtt. Sajnos a recepción nem fogadtak a legjobb hírrel,majdhogynem csak az én szobám nem volt még kitakarítva,elmondásuk alapján 14 óra után foglalhatom csak el, bár a többiek 11 órára már megkapták a "kulcsaikat".
2014. augusztus 19.családjával járt itt
6,5 éves gyermekkel nyaraltunk itt egy hétig. Előnyök: jó elhelyezkedés, kedves személyzet, finom ételek (bár a Peliont nem tudja verni egyelőre. . . ) :), minden igényt kielégítő wellnessfürdő
Hátrányok: a magas szobaárak ellenére is kegyetlenül magas italárak, takarítás "hiányossága" (alapjában véve rendben volt, tiszta szálloda, de a szobánkat egy hét alatt nem sikerült kiporszívózni.
2014. március 21.barátokkal járt itt
2013 májusában jártam Szegeden és a barátokkal voltunk megszállva a hotelben. Nagyon jó helyen helyezkedik el nincs messze a belvárostol és elég messze van a város zajátol. Szobák szépek,tágasak és nagyon rendezettek. Személyzet kedves és barátságos. És nem elhanyogolható szempont hogy van vellnesze és egy modern strandja ahol kedvünkre lubickolhatunk.
2014. január 20.a párjával járt itt
A szálloda kiváló, az ételek ízletesek , a szemályzet udvarias. Advent első hetében a párommal töltöttünk el 3 napot itt. Az első éjszaka a fűtésünk elromlott de rögtön megjavították. A Csendes Wellness nagyon hangulatos és kellemes, mindenkinek ajánlom. A fürdőkomplexum borzasztóan hangos az állandó víz zubogástól, ezért hamar otthagytuk.
2013. november 21.a párjával járt itt
Színvonalas hely, kiváló személyzettel.
Ottjártunkkor az első napi vacsorával volt némi problémánk: nem a minőségével, hanem inkább annak összeállításával. Nem éppen a mi ízlésünknek volt megfelelő.
Nagyon tetszett a szomszédos fürdőbe való közvetlen átjárás, a néha megbolonduló beléptető rendszer ellenére is.
Jó a parkolási lehetőség, bár egy picit messze van a hotel bejáratától.
2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Mi már többször voltunk itt, nagyon tetszik,hogy sok van wellness része is, csúszdák, stb. Ha sokan vannak, akkor is el lehet kényelmesen férni a vízbe. Ami nagyon nem tetszik, hogy az étkezésnél sajnos a tányérok nagyon koszosak. Ezt már máskor is jeleztük, de semmi változást nem tapasztalunk.
2013. július 15.a párjával járt itt
Nagyon szép szálloda, gyönyörű szobákkal, néhány perces sétával elérhető a szegedi belváros. Közvetlen összeköttetés az új fürdővel, és saját csendes wellness részleg is van, mely tényleg minden igénynek megfelel. Ez utóbbiban nagyon jó ötlet a pultra kitett tea és az ásványvíz automata. A személyzet kedves és érdeklődő.
Átlagos 2023. július 20.gyerekekkel járt itt
Ingyenes parkolásra nem volt lehetőség,és a sorompóval zárt parkoló sem a kiírt 200 ft/ óra. ami a csomagajánlatban egyébként rögzítve volt hanem 480 ft/óra. Így a három napra 8600 ft ot fizettünk ami nem várt költség lett. Más szállodáknál sehol nem kellet parkolásért ennyit fizetni,már ahol fizetős volt.
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy időt szánt szállodánk értékelésére. A parkolási díj a szálloda előtt és a fürdő mélygarázsában 200 Ft/óra, amely 24 órára számítandó, így egy teljes napra 4. 800 Ft. A felújítási munkálatok okozta esetleges kellemetlenségek miatt ezúton is szíves elnézését kérjük!
2023. augusztus 21., Czikk Nóra, Hunguest Szeged (korábbi Forrás)
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged a térképen
6726 SzegedSzent-Györgyi Albert u. 16-24.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 2800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 2800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád