Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged ★★★★

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) SzegedHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) SzegedHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged bemutatkozása

A teljesen megújult Hunguest Hotel Forrás Szeged Gyógy- és Wellness Szálloda Szeged belvárosához közel, a Tisza partján várja a kikapcsolódásra vágyókat. A légkondicionált szobákon kívül, az extra kényelemre vágyó vendégeknek, a pihenést a jacuzzival és kandallóval felszerelt luxuslakosztályok teszik különlegessé.

A Hunguest Szeged (korábbi Forrás) legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Fergeteges csobbanás (1 éjtől)
Fergeteges csobbanás (1 éjtől)
2025.04.13-ig
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Egy éjszakás ajánlat
Egy éjszakás ajánlat
2025.04.13-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged vélemények

Átlagos 2014. január 7.gyerekekkel járt itt
Sokat gondolkoztam azon amit láttam és tapasztaltam a Hunguest Hotelekkel kapcsolatosan és bíztam, hogy a láncolat ezen tagja talán más lesz mint a többi. Tévedtem. Eddig mindig a „másik nagy hotelben” szálltunk meg, de most az gondoltam kipróbáljuk és ”megcsaljuk” a jó bevált szállodánkat.
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - EgyébHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Medence/kertHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Medence/kertHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - EgyébHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - VendéglátásHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - VendéglátásHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Medence/kertHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - VendéglátásHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Belső
Gyenge 2019. július 15.gyerekekkel járt itt
Nemrég érkeztünk haza egy 4 napos ott-tartózkodás után. A szállodától 1 csillagot kapásból elvennék, mert retkes a szálloda ! :( . A 4. emeleten voltunk kétágyas standard, pótágyazható szobában, és a mi szobánkat ette a mocsok. Csatolok képeket is. A szőnyeg, a függöny, a tapéta merő mocsok , a fürdőszobában a fugák penészesek , és nemcsak a szoba volt piszkos, hanem az egész 4.
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - EgyébHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - EgyébHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - EgyébHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Egyéb
Gyenge 2015. június 10.gyerekekkel járt itt
2014 októberében 3 napot töltöttünk ott a párommal és a fiammal. Megérkezéskor közölték fél órát lehetek a parkoloba kipakolás céljából utána napi 1000 forint( négy csillagnál elég gáznak tartom) a parkolási dij. Nem az 1000 forint a gáz. Az ételekről annyit, hogy vendéglőbe kellett mennem, hogy minőséget fogyaszthassak.
Gyenge 2014. január 25.gyerekekkel járt itt
Sajnos nem nyerte el a tetszésünket az egész rendszerük, szabályaik. Egyáltalán nem gyerek barát a szálloda. Az ételek túl vannak sózva, amúgy nincsenek nagy elvárásaink csak ízletes ételek legyenek, de itt nem jó az ellátás. A wellness elvileg este 9ig használható, de minket 8-40kor kidobtak, felkapcsolták a villanyokat, jöttek a takarítok aztán húzzál el.
Gyenge 2013. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
2013. 08. 06-2013. 08. 09. Ebben az időszakban jártunk itt! Másodszorra voltunk a szállodában! Előzőleg 2010-ben jártunk itt! Ha a két időszakot összehasonlítjuk sajnos elég nagy SZÍNVONALESÉST TAPASZTALTUNK! A szobákban a a konzolra szerelt tv monitor vezetékein vastagon állt a por. A fürdőszobában a wc lefolyó sárga színezetű!
Szörnyű 2024. április 2.gyerekekkel járt itt
Csalàddal utaztunk Húsvéti ünnepekre Szegedre a Hunguest szállodába. Évente 2-3-szor szoktunk utazni, eddig ez volt az egyik legdrágább szállás és mint kiderült, a szolgáltatás pedig az egyik legrosszabb. Ennek több oka volt: 1) a szobai minibárból fogyasztottunk 2 sört, mindkettőnek lejárt a szavatossága (ezt később vettük észre, lefotóztuk).
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) válasza
Köszönjük, hogy időt szánt szállodánk értékelésére. Természetesen továbbítottuk a felelős vezetők felé észrevételeit.
2024. április 5., Goldea Bianka, Hunguest Szeged (korábbi Forrás)
Szörnyű 2022. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Sajnos nagyon elégedetlen vagyok. Rettenetes 4 éjszakát töltöttem a családommal vagyis a férjemmel és a két kamasz gyerekemmel egy szobában. Igen két szobára foglaltunk, de egy szobát kaptunk. El lehet képzelni, hogy egy átlagos hálószoba méretű szobában 4 szinte felnőtt ember összezsúfolva, hogyan érezheti magát.
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged a térképen
6726 SzegedSzent-Györgyi Albert u. 16-24.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 2800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 2800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád