Novotel Szeged Hotel Szeged ★★★★

Novotel Szeged Hotel Szeged
Novotel Szeged Hotel SzegedNovotel Szeged Hotel Szeged
Novotel Szeged Hotel SzegedNovotel Szeged Hotel Szeged

Novotel Szeged Hotel Szeged bemutatkozása

A négycsillagos Novotel Szeged Hotel a város legszebb részén, a Tisza partján 136 szobával (melyből 6 lakosztály) várja kedves vendégeit. A Szeged szívében álló szálloda egy kilométerre található a Móra Ferenc Múzeumtól és két kilométerre a szegedi Dómtól. A szállodában egy étterem, bár és szemináriumi termek is rendelkezésre állnak.

Tisza Hotel Szeged - 2=3 Akció
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Novotel Szeged Hotel Szeged vélemények

2013. június 7.családjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve a kiszolgálással, étkeztetéssel. A kilátás gyönyörű volt. A szobák kényelme is megfelelő volt a vártnál jobb. Kellemesen csalódtunk a hotelban. A személyzet segítőkész volt, bármilyen kérdésünk volt a városi programokkal kapcsolatban, készségesen segítettek. Minden nagyon jó volt. Köszönjük :)
Kiváló 2013. május 29.a párjával járt itt
Szép, modern hotel, gyönyörű kilátással a Tisza folyóra és Szeged városára. A személyzet rendkívül segítőkész, figyelmes. A szálloda tiszta, a szobák kényelmesek. A férjem elfért az ágyon és a paplan alatt! /közel 2 méter. / Mindig problémás számára a pihentető alvás standard ágyon, de itt kellemes meglepetés ért bennünket.
Kiváló 2013. május 19.családjával járt itt
Mi tavaly augusztusban voltunka szállodában, nem tudok rosszat mondani róla meg voltunk elégedve. A recepciósok készségesek voltak segítőkészek és rugalmasak. Mi félpanziós ellátást szerettünk volna, ilyen csomagot nem találtam, felhívtam őket és nagyon segítőkészek voltak , küldtek nekem árajánlatot. Negatívum - a wellness rész nem működött!
2013. április 24.gyerekekkel járt itt
Mi tavaly jártunk A Novotelben Nagyon meg voltunk elégedve a szobánkkal a wellnes részlegével és főleg a reggeli minőségével változatosságával. A személyzet is kedves segítőkész.A város nevezetességeiről térképet is nyomtattak nekünk.Nagyon szívesen vissza mennénk bármikor.üdv.:egy három tagú család
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Már kétszer voltunk Szegeden aug. 20. án és márc. 15. én. Nagyon meg vagyunk elégedve a környezettel, a kilátással a személyzet szolgálatkészségével is. A gyerekek külön helyen játszhatnak igazi gyerekbarát szálloda. Külön kiemelném a reggeli szinvonalát, még nem találkoztunk ennyire változatos és szélesválasztékban kinált reggeliztetéssel. Bármikor visszatérnénk.
2013. április 23.gyerekekkel járt itt
2012 augusztus hónapban nyaraltunk (két felnőtt, két gyermek) a hotelben.
Tetszett: elhelyezkedés; étkezés( mindig bőséges és nagy választék, udvarias, több nyelvet beszélő felszolgálók );akciós családi csomagban a gyermekek szállása ingyenes volt, ezen felül kedvezményes családi belépőt kaptunk a Vadasparkba; a szobánk kényelemes volt és tiszta;
Egyedüli csalódás az volt, hogy a wellness részeget nem tudtuk kipróbálni, mert felújítás alatt állt.
Ezt leszámítva, nekünk tetszett!
Kiváló 2013. április 1.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen van, szép a kilátás, akciós csomagban nagyon jó az ár/érték arány... Kicsivel jobban felszerelt wellnessre számítottunk, de ez mellékes... A reggeli első osztályú volt... Csak ajánlani tudom mindenkinek...
Novotel Szeged Hotel Szeged a térképen
6721 SzegedMaros u. 1.
+36 62 562 200
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 3000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 5000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Macska, 20 kg-ig: 5600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár